Skocz do zawartości

Kemping Letnik


KarawaningPl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 49
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nie wiem bo nie byłem, sadząc z opisów na forum raczej godny polecenia. Dla mnie ważny jest też dojazd ze Slesina na rowerach z małymi dziećmi ale nie przy ruchliwej drodze, ale widze ze z Letnika przez las można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ryba78 jesteś (pozwolę sobie na forme bepośrednią :) )

Dziwne jakbyś napisał na forum Pan :look::]

 

Plan na przyszły weekend to

http://forum.karawaning.pl/topic/11857-jezioro-bia%C5%82e/

 

ale póki co nie potwierdzam jeszcze przyjazdu. W razie pytań pisz na PW :smirk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiktorówki nie polecam

 

Letnik dużo lepszy od Niedzwiadów ponieważ własciciel nie wpuszcza ludzi ze wsi na plaze czego nie mozna powiedziec o Niedzwiadach tam w weekend nie mam miejsca ani na plazy ani w wodzie

 

w Niedzwiadach jest cieplejsza woda w Letniku spokojniej 

 

Ja osobiscie bardziej wole letnika niz niedzwiady ale to moje osobiste zdanie

 

Bedac u letnika mozesz spacerowac do osrodka kopalni i wykupic sobie posiłki 

Edytowane przez piotr05 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to kiszka, jak tu z dziećmi chodzić bez pobocza, już nie mówie o rowerach, .... ech

 

 

na tej drodze co wygooglałes jest bardzo mały ruch my z dziecmi na obiady poboczem chodziliśmy 

dalej masz chodnik i ruch też nie za duży bo wszyscy 25 jeżdżą a to jest droga dojazdowa do posesji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

wróciłem z Letnika i potwierdzam poprzednie pozytywne opinie. Właściciel pomocny i uczynny, ceny przyzwoite. Czysto, miło i sympatycznie. Jak komus przeszkadzają sporty motorowe to może sobie darować to miejsce jak i inne nad tym jeziorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wróciłem z Letnika i potwierdzam poprzednie pozytywne opinie. Właściciel pomocny i uczynny, ceny przyzwoite. Czysto, miło i sympatycznie. Jak komus przeszkadzają sporty motorowe to może sobie darować to miejsce jak i inne nad tym jeziorem.

wybieram się najprawdopodobniej z 1,5 roczną córką mam na myśli ślesin w związku z tym mam pytanie czy w nocy na kempingach  jest spokój. wiadomo że może się trafić jakaś imprezka, ale czy właściciel pilnuje raczej spokoju i ciszy 

Edytowane przez slamal77 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybieram się najprawdopodobniej z 1,5 roczną córką mam na myśli ślesin w związku z tym mam pytanie czy w nocy na kempingach  jest spokój. wiadomo że może się trafić jakaś imprezka, ale czy właściciel pilnuje raczej spokoju i ciszy 

 

Jest spokój, chyba że przyjedzie młodzież  :] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest spokój, chyba że przyjedzie młodzież  :] 

 

a tak na poważnie to raczej spokój, czasami troche hałasowali ale nie w nocy i co najwazniejsze nie było hamstwa. To nie jest kemping dla młodzieży bo daleko od sklepu pubu i dyskoteki. Pole jest duże więc warto się rozejrzec przy rozbijaniu .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.