Skocz do zawartości

KTO DO GRECJI?


wiluś

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ciepełko >35stopni rozleniwia na maxa do tego stopnia , że już myślimy żeby jeszcze kilka dni zostać na kempingu ,, KATERINA "

Cena 21,50 za nasz zestaw całkiem dobra w porównaniu do innych kempingów zwłaszcza , że sanitariaty są całkiem ok , ciepła woda cały czas , plaża piękna i puściutka zaraz za płotem no i dostęp do internetu przez Wifi całodobowo w cenie , z elektryką też nie ma kłopotów , właściciel Janis bardzo uczynny i miły facet , codziennie rano po 8-mej jest busik z pieczywem i mlekiem . Większe zakupy w odalonym o około 4 km miasteczku Sikia ; do słynnej pomarańczowej plaży też kilkanaście km ; na kempingu jest kilka namiotów , przyczep i kamperów z Polski. Myślę , że mój opis pomoże poszukującym w tym rejonie odpowiedniego miejsca na kilka dni odpoczynku ( bez tawern i hałasu )

W/z kilka fotek

Pozdrawiam :yes:

post-4393-0-00188300-1373715315_thumb.jpeg

post-4393-0-72139400-1373715340_thumb.jpeg

post-4393-0-08407000-1373715379_thumb.jpeg

post-4393-0-79169600-1373715403_thumb.jpeg

post-4393-0-18956000-1373715419_thumb.jpeg

post-4393-0-05638300-1373715435_thumb.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Janm Ty się nie rozleniwiaj tylko zbieraj siły na powrót bo trasa łatwa nie jest ... mam nadzieję, że przebiegnie sprawnie. Po powrocie zbierz swoje relacje do kupy i napisz konkretne sprawozdanie dla potomnych na forum ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Janm Ty się nie rozleniwiaj tylko zbieraj siły na powrót bo trasa łatwa nie jest ... mam nadzieję, że przebiegnie sprawnie. Po powrocie zbierz swoje relacje do kupy i napisz konkretne sprawozdanie dla potomnych na forum ;)

Kalimera :smirk:

Tak będzie ale jak na razie to nie chce się nam nawet ruszyć tyłka z majdanem na następny kemping - jaka Grecka choroba czy co ? :) Gorzej jak to zawleczemy do kraju - kryzys i bankructwo w Polsce murowane :lol:

Pozdrawiam wszystkich i życzę udanego wypoczynku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witajcie!!!

Może ktoś wie: jakie są aktualne ceny winiet autostradowych na Węgrzech i Macedonii do zestawu samochód i przyczepa DMC zestawu powyżej 3,5 T (samochód dmc 2,8 T + przyczepa 1 T) ?

 

Pozdrawiam Kacperek1 :skromny:

Węgrzy namieszali, utworzyli nową kategorię winiet dla autobusów, kamperów i zestawów pow. 3,5 t - B2, likwidując winietę 1-dniową dla "naszej" kategorii D2. koszt 10-dniowej tygodniówki 13.385 HUF, miesięcznej 21.975 HUF - http://www.motorway.hu/Toll-tariffs/Pricing-2013/

W Macedonii bez zmian - 70, 90, 70 MKD

Edytowane przez CamperDiem (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Na stronie jest trochę inne znaczenie niż piszesz. Mowa jest o busach i kamperach (z przyczepą) z maksymalną całkowitą dopuszczalną wagą ponad 3.5 tonami. Co oczywiście nie oznacza, że tak jak u nas, ktoś coś źle "zaprzecinkował" no i będą "polowania" tak jak w Polsce na zestawy pow. 3,5 t. Jak te nasze demoludowe kraje chciwe się zrobiły.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli ktoś jedzie w tym samym czasie lub dzen wczesniej-pozniej prosze o info - pewno sie nie dogonimy, ale moze jaka rezerwacje zrobi na drugi zestaw ??? Pewne jest ze wyjezdzam w niedziele po poludniu, mam nadzieje dojechac na wtorek po poludniu (jade sam bez zmiennika i pilota, tylko ja i dzieciaki). Mam nadzieje, ze glowa mi nie spuchnie od ich gadania ciaglego :) Czekam na info zworotne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My wybieramy się ponownie do Grecji w tym roku. Plan wyjazd  14 sierpnia-1 września z Katowic po południu kierunek Węgry przez Słowację Żlina Bratysława przed granicą nocleg na stacji benzynowej miejscowość Roszke /ostatnia stacja przed granicą Serbską/, Następnego dnia rano kierunek Plaża Korinos N40.30767 E22.61925, na plaży znajduje się woda zdatna do picia /tankowanie auta- nie trzeba wieźć z Polski/ oraz prysznice ze dwa dni odpoczynku i wolno dalej na dół. Z założenia większość lub wszystkie noclegi na dziko. Na tej plaży powstanie dalszy plan wycieczki z ukierunkowaniem na Peloponez. Miejsca po których się poruszamy są również dostępne dla przyczep jeśli ktoś jest chętny się podłączyć to zapraszamy. Cel wyjazdu wypoczynkowy raczej bez biegania po ruinach co nie znaczy, że omijamy wszystkie atrakcje. Jeśli ktoś z Was jedzie w tym terminie to prosimy o kontakt może się spotkamy lub pojedziemy razem?

 

Darek i Ela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj wyjazd w dniu dzisiejszym zakończył się 20 km od domu - niestety elektryk odwalil jakas maniane w przyczepie i prawa pozycja przyczepy  jara mi swiatla pozycyjne (czytaj bezpieczniki) w samochodzie. skończyło się całeszczęście tylko na niewielkim dymi spod łóżka i zjaranym kabelku oraz chwili strachu na stacji benzynowej w Piasecznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

Zeszło jakoś ale już opsuję nasz powrót z Grecjii ; na kempingu Katerina oczywiście jak było do przewidzenia zostaliśmy do końca wieczorkiem pojechaliśmy pod granicę Grecko-Macedońską na ostatnia stację paliw i tam na prawie pustym parkingu nocleg , sanitariaty ok cisza spokój . Rano około 6-tej wyjazd i tak dolecieliśmy prawie  pod Bratysławę ale nocleg jeszcze u Węgrów około 23,30 stacja - parking i spoko . Ruszyliśmy około 6,30 i w Zywcu byliśmy o 14. Jako ciekawostkę dodam , że w dzień przelecieliśmy cały Belgrad przez centrum nie zdejmując nogi z gazu , obwodnica 0 Budapesztu też prawie płynnie Bratysława jak przez Belgrad no i witaj POOLSKO - optymista myślałem , że jak jestem o 14 w Żywcu to będę po północy w domku w Iławie a spaliśmy we Włocławku po 2-giej w nocy - nie wiem czy ja za mojego życia doczekam normalnej jazdy po naszym kochanym kraju - wątpię ! Szczęśliwi są wszyscy z Was mieszkający na południu Polski ( no macie gorzej jak trzeba pojechać na północ ) ale dosyć nażekania .

Wnioski : Grecja bije na łeb Bułgarię pod względem kempingów ; jak mi ktoś będzie w TV wciskał kit o kryzysie Greckim to jest idiotą , Grecy są wolnymi ludzmi i mają głęboko w d... cały swój unijny rząd i Unię ( słowa Greków ); co do Chorwacji to nie wiem jednak chyba stawiam na = ale tylko od Makarskiej w górę . Reasumując następny wyjazd nad ciepłe morze będzie dla nas nie lada problemem ale całe szczęście , że to dopiero w przyszłym roku ; i to by było na tyle jak macie jakieś pytania to postaram się w miarę mojej wiedzy wszystkim pomóc.

Pozdrawiam Janek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.