Skocz do zawartości

Pojezierze Drawskie


crosmen

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Walt napisał:

Skrzynki są dość gęsto, powinno bez problemu wystarczyć 25m kabla, sanitariaty czyste (choć jak byłem na weekend to czynne były tylko trzy toalety - może ze względu na małe obłożenie), ciepła woda jest chociaż sanitariaty ogrzewane nie były - awaria C.O., wjazd promem, na wjeździe na bieżąco, wyjazd w niedzielę to już było godzinę czekania. Latem pewnie będzie dłużej - warto zaplanować przyjazd i wyjazd w środku tygodnia. Droga nie jest dziurawa - chwilami na końcu szuter, minus jest taki że jest wąska a na dojeździe jest górka i można na podjeździe spotkać się z kimś z naprzeciwka. Teren nierówny jest na środku, bliżej brzegu raczej płasko, ale kliny najazdowe warto wziąć. Na górkach skrzynek z prądem nie ma więc chyba przewidziane jest to bardziej pod namioty. Spójrz na mapę kempingu na ich stronie to powinno trochę rozjaśnić sytuację.

Generalnie fajny i ciekawy kemping, chociaż latem na dłuższy czas bym nie pojechał.

 

Dzięki bardzo za odpowiedź ?

mocno mi pomogłeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Godzinę temu, mundek28 napisał:

inter-nos nie polecam w okresie ćwiczeń na poligonie drawskim.

A masz jakiś terminarz ? :P

mam zamiar do nich zajechać w najbliższy weekend. Mam nadzieje że się nie zawiodę, a jak sie nie spodoba to uciekam do Łeby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A My od wczoraj na Inter-nos. Bardzo fajny klimat, miejsca mnóstwo, można stanąć gdzie się chce. Dzisiaj zwolniło się koło nas miejsce nad samym jeziorem wiec w godzinę byliśmy przeniesieni
a358b0404fd7f4c0b16855831ba184b1.jpg
2943d96f4e0d603f44138bc1e9055565.jpg
a9d4e003dac673cf5c75e76bae64f127.jpg
9b68a0ce14f12cf17c32e23a5c47726d.jpg
b38799796a43bd3d26fdefa81a30779b.jpg
d6d1c852370d9b8a93dbcf52bd294600.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i git ,tylko dojście do wody trochę mało miłe.

Dlaczego mało miłe ? Kapać się nie kąpiemy bo woda zimna, chociaż dzisiaj był jeden odważny. Łagodne zejście, kamieniste ale nie ma tragedii, sam wszedłem po pas w spodniach bo synkowi piłka zaczęła odpływać Cisza, spokój, i śpiew ptaków. Po drugiej stronie wyspy dosyć mocna ekipa imprezowa ale na szczęście się tutaj nie zapuszczają

d974aa1da469c51a0197e12d7fa34e73.jpg

d8f12eb61b0abad3760bd062f67073a5.jpg
5e1ba433b147dcaed5cac7bb73aebed0.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WiFi dobre jest? 

A nie wiem, nie korzystam.

[mention]Roballo [/mention]my zapewne jutro lub właśnie we wtorek uciekamy w stronę morza, kierunek Łeba ale może jeszcze po drodze zahaczymy o jakąś inną miejscówkę


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie kemping polecam na weekendowy wypad, byliśmy od piątku - w poniedziałek wyjeżdżaliśmy i starczy. Wyspa bardzo fajna, knajpa na niej Ok, świeże jedzenie, pyszne burgery. Niedaleko super gospoda „Ryby Lubię” - jesiotr nieziemski ! Wczoraj opuściliśmy wyspę, obecnie Morski w Łebie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wczoraj wróciłem z kempingu Drawtur w Czaplinku. Moje spostrzeżenia są następujące:

- toalety i prysznice czyszczone kilka razy dziennie, 

- obłożenie w ciągu długiego wekendu wg. recepcji duże- wg. mnie małe co jest na plus i na pewno tam wrócę 

- spokój, cisza, kultura, nie zaobserwowałem oznak buractwa, ludzie zachowują się naprawdę przyzwoicie w kontekście koronawirusa 

- tylko taka uwaga dla wybierających się tam aby zabrali dwa przedłużacze, ja na szczęście miałem 

Z kempingu do miasta wiedzie ścieżka wzdłuż brzegu jeziora, w cieniu drzew. Spacer zajmuje ok 40min do mariny w Czaplinku. 

Wybraliśmy się też na wycieczkę do Szczecinka. Droga Czaplinek - Szczecinek zrobiła na mnie duże wrażenie pod kątem jakości i spokojnego ruchu. Sam Szczecinek Bardzo ładny i mocno doinwestowany. 

IMG_20200613_141207.jpg

IMG_20200613_141006.jpg

IMG_20200613_121058.jpg

IMG_20200612_162831.jpg

Edytowane przez klosek23 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam

Odświeżę trochę temat Pojezierza Drawskiego, bo może komuś przyda się ta informacja.

W czerwcu tego roku odwiedziłem moje "stare strony" nad jeziorem Lubie, meldując się na kilka dni na Wyspie Sołtysiej w ośrodku "Internos".

Ale, jako że przez kilkanaście lat spędzaliśmy urlopy na ośrodku "Lubie" to postanowiłem go odwiedzić.

Ośrodek nastawiony jest przede wszystkim na gości w domkach, ale jest też kilka miejsc dla przyczep lub kamperów.

Ponieważ nie bardzo mogłem "rozkminić" cennik na stronie internetowej, (występuje tam tajemnicza pozycja "media" i kuriozum na polach namiotowych - śmieci)

to poprosiłem miłą panią w recepcji o wyliczenie kosztów pobytu na polu namiotowym dla 2 osób + przyczepa (4m) + samochód + piesek.

Pani ta wyliczyła za pobyt takim zestawem kwotę 150 zł (doba) + prąd wg licznika.

Piszę to ku przestrodze dla osób które nieopatrznie zdecydowałyby się na pobyt w tym ośrodku nie sprawdzając cennika.

Standard tego pola jest bardzo niski, brak podstawowego wyposażenia dla karawaningu, a cena za pobyt z jaką się jeszcze nie spotkałem przez 25 lat wojaży po Polsce.

Pozdrawiam

 

 

Edytowane przez Waldemar (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Waldemar napisał:

....meldując się na kilka dni na Wyspie Sołtysiej w ośrodku "Internos"......
Ponieważ nie bardzo mogłem "rozkminić" cennik na stronie internetowej, (występuje tam tajemnicza pozycja "media" i kuriozum na polach namiotowych - śmieci)

Akurat być może w tym roku zahaczę o ten kemping - przyznam że nie za  bardzo Cię rozumiem czemu nie mogłeś rozkminić cennika
Cennik na stronie jest absolutnie jasny i takie pozycje jak "media" i "śmieci"  nie występują  - p. załączony screen  - czy mówimy o tym samym obiekcie  http://inter-nos.pl/cennik/   ?inter-nos-cennik.thumb.jpg.760d52d77139fa81c8077c68e142bcb7.jpg

Ten kemping nigdy nie należał do najtańszych ale jak dla zestawu z przyczepa ceny cennikowe nie są one jakieś niebotyczne - wyłączywszy oczywiście kuriozalne ceny prądu i psa.

Owszem miałbym parę zastrzeżeń co do cen:  oprócz w/w prąd i pies  to również  ceny dla kamperów które też nie sa kosmicznie wysokie ale są logicznie chore..
Właściciel  ustawia ceny dla kamperów dając granice na 5,0m - poniżej to jest chyba tylko T4  natomiast  każdy Dukaciak czy podobny kampervan o kamperach nie wspomniawszy  od L2 to już przekracza 5,0m - ok ale spoko wolno mu a mi jak nie pasi nie musze tam jechać
Jednak powyższe  na mnie działa jak płachta na byka  nie finansowo  i  nie dlatego że mam kampervana  ale wkurza mnie  logicznie   bowiem nie trzyma się to  kupy
Porównując ceny:
- auto+buda i cena kamper  - buda  4-6m+auto 4-5m mamy łącznie ok 9-10m i cena wynosi 24/28zł
- kampervan taki  jak mój mający 5,56m  cena wynosi  30/36zł
Gdzie tu logika  jak blisko połowę krótszy płaci o ok 25% więcej ????

8 godzin temu, Waldemar napisał:

poprosiłem miłą panią w recepcji o wyliczenie kosztów pobytu na polu namiotowym dla 2 osób + przyczepa (4m) + samochód + piesek.

Pani ta wyliczyła za pobyt takim zestawem kwotę 150 zł (doba) + prąd wg licznika.

Zakładając że to sezon wysoki i nawet buda 4-6m mi cennikowo wychodzi auto 10 + buda 18 + 2xdorosły 32 + pies 12 = 72zł  jeśli doliczyć prąd 15zł z cennika mamy 87zł

 

8 godzin temu, Waldemar napisał:

Piszę to ku przestrodze dla osób które nieopatrznie zdecydowałyby się na pobyt w tym ośrodku nie sprawdzając cennika.

Ok dzięki ze piszesz ale sprawdzenie cennika g....o  daje - jak widzisz sprawdziłem i wychodzi dwukrotna różnica

I Ty to zapłaciłeś faktycznie ? Co  Pani odpowiedziała na to że kwoty cennikowa i wyliczona się różnią ponad dwukrotnie , jak to tłumaczyła ?
Jak nic nie namieszałeś i masz dowody na to co piszesz to sru z tym od razu do UOKiK 

Edytowane przez smok_wawelski (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.