Skocz do zawartości

Pojezierze Drawskie


crosmen

Rekomendowane odpowiedzi

  • 9 miesięcy temu...
  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 2 tygodnie później...

https://www.kamperczaplinek.com/

jakoś jeszcze nie znalazłem na forum info więc wstawiam, południowo wschodni koniec jeziora Drawsko, "na przeciwko " miejscowości Czaplinek

 

byliśmy tam w ubiegłym roku,

specyficzne (a konkretnie całkowicie odmienne niż np w Sopocie) podejście do klientów, nie ma parceli, kilkanaście słupków z prądem, i stawiaj bude tam gdzie chcesz, bylebyś nie stał na drodze i sąsiadom nie przeszkadzał, w czasie mojego pobytu zapytałem ile jeszcze szeryf chce budek nam dostawić, odpowiedź mnie zaskoczyła - już mamy 3 cepki za dużo na placu ?, ci z Sopotu postawili by tam ze 4x więcej

obsługa bardzo miła, w cenniku opcje do wyboru do koloru, każdy znajdzie coś dla siebie, moje dziewczyny wybrały atrakcje wodne i zajęcia w pobliskiej stadninie koni (5min piechotą od przyczepy)

ale żeby nie było że same ochy i echy, z minusów:

- brak należycie oznakowania gdzie zlewamy kasety, woda do płukania kaset przez wielu  była mylona z punktem poboru wody do baniaków...... ?

- prysznice (bardzo ładne zresztą) nie przetrwały w czasie naszego pobytu intensywności eksploatacji, co chwilę były problemy z zalaniami podłogi na całej powierzchni łazienki,

- słupki energii mimo ze było ich sporo nie miały odpowiedniej ochrony IP.... (mieli to zmieniać po sezonie)

i w zasadzie to wszystko, jak dla mnie przypadłości początku działalności,

 

reasumując,

POLECAM

moje dziewczyny postanowiły że jeśli będziemy się wybierać w tamte strony to na 100% nocujemy u "szeryfa"

 

Edytowane przez maniacs99 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za naszego pobytu była w trakcie modernizacji, i jak zawiało to było ją delikatnie czuć, ale panowie obiecywali że pod koniec wakacji modernizacja zostanie zakończona i żadnych zapachów rozsiewać nie będą... osoba polecająca nam to miejsce była przed rozpoczęciem modernizacji i zapewniała że nic nie dochodziło od oczyszczalni

może znajdzie się ktoś na forum kto był tam we wrześniu... i coś napisze..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Przy najbliższej okzaji wyjazdu nad morze chcemy się po drodze gdzieś zatrzymać na kilka dni, przejrzałem forum no i zaintersowały mnie 2 kempingi - albo właśnie https://www.kamperczaplinek.com/ lub http://inter-nos.pl/ na wyspie. O trasy rowerowe nie pytam bo w tym regionie pewnie jest ich multum. Wiadomo, że każdy ma jakieś swoje przyzwyczajenia, nam zawsze zależy na czystych sanitariatach. Jak to wygląda na obu kempingach? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W obu czysto. W Czaplinku przy dużym obłożeniu moim zdaniem może brakować dostępu do kibelków bo są połączone z prysznicami i jak ktoś się kąpie to inny nic już nie zrobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, borek6 napisał:

Przy najbliższej okzaji wyjazdu nad morze chcemy się po drodze gdzieś zatrzymać na kilka dni, przejrzałem forum no i zaintersowały mnie 2 kempingi - albo właśnie https://www.kamperczaplinek.com/ lub http://inter-nos.pl/ na wyspie. 

byłem na majówce w inter-nos  , toalety pozamykane, restauracja na wynos. Duża przestrzeń, na rowery trochę słabo, bo po drodze miejscowy jeżdżą bardzo szybko i niebezpiecznie. Kemping ogólnie na plus 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, borek6 napisał:

 nam zawsze zależy na czystych sanitariatach

Ja też mam to zboczenie - polecam Ci jeszcze inny kemping w Czaplinku - Drawtur - sanitariaty na 5+.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Też się zastanawiam nad odwiedzeniem Inter Nos w sierpniu, ale jakoś żadnych konkretnych opisów poza tymi na Google nie znalazłem.

to ze na majówkę było słabo to chyba nic dziwnego skoro rządzący zafundowali nam koronawięzienie i koronaidiotyzmy, toteż prowadzący musieli się dostosować.

czy ktoś z Was był na tym kempingu i może opisać wrażenia?

- dostep do prądu (ile m przedłużaczy zabrać by podpiąć.

- jak z sanitariatami ( czy czyste i czy idzie się dopchać, czy jest ciepła woda)

- jak z wjazdem na wyspę (czy rzeczywiście trzeba czekać te dwie godziny)

- jak z dojazdem, ponoć mega dziurawa droga.

jade suvem, wiec auto da radę bardziej martwię się o przyczepę.

- i jak z ustawieniem przyczepy, bo niby strasznie tam nierówno.


ale wyszedł elaborat ?

pozdro ?

Edytowane przez wlodar (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrzynki są dość gęsto, powinno bez problemu wystarczyć 25m kabla, sanitariaty czyste (choć jak byłem na weekend to czynne były tylko trzy toalety - może ze względu na małe obłożenie), ciepła woda jest chociaż sanitariaty ogrzewane nie były - awaria C.O., wjazd promem, na wjeździe na bieżąco, wyjazd w niedzielę to już było godzinę czekania. Latem pewnie będzie dłużej - warto zaplanować przyjazd i wyjazd w środku tygodnia. Droga nie jest dziurawa - chwilami na końcu szuter, minus jest taki że jest wąska a na dojeździe jest górka i można na podjeździe spotkać się z kimś z naprzeciwka. Teren nierówny jest na środku, bliżej brzegu raczej płasko, ale kliny najazdowe warto wziąć. Na górkach skrzynek z prądem nie ma więc chyba przewidziane jest to bardziej pod namioty. Spójrz na mapę kempingu na ich stronie to powinno trochę rozjaśnić sytuację.

Generalnie fajny i ciekawy kemping, chociaż latem na dłuższy czas bym nie pojechał.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Wy widzieliście ile sobie życzą za dobę na https://www.kamperczaplinek.com/ ? Dla mnie to wychodzi 140 zł ! Za te pieniądze mam 2 doby na campingu w Łebie, albo na Inter-nos. Tak wiec moja noga w Czaplinku nie postanie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, borek6 napisał:

Czy Wy widzieliście ile sobie życzą za dobę na https://www.kamperczaplinek.com/ ? Dla mnie to wychodzi 140 zł ! Za te pieniądze mam 2 doby na campingu w Łebie, albo na Inter-nos. Tak wiec moja noga w Czaplinku nie postanie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Faktycznie u Szeryfa nie jest tanio, ale miejsce i atmosfera super. W cenie masz więcej niż możesz się spodziewać. Byłem 2 tyg temu i bardzo nam się podobało. 

W ten weekend jedziemy na tą wyspę o ile pogoda dopisze. Będzie porównanie. 

Edytowane przez Pavok (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.