Skocz do zawartości

Gdzie na Mazury...?


bidziak

Rekomendowane odpowiedzi

a ja polecam jezioro GIM obok miejscowości Butryny na trasie pomiedzy Nidzica a Olsztynem. pole biwakowe w pieknym sosonowym lesie nad samym jeziorem cztery kilometry o wsi butryny w srodku lasu. cisza,spokój, rodzinny klimat. bardzo czyste i płytkie jeziore z łagodnym i zwirkowy wejsciem do wody, woda bardzo czysta noi piekny olbrzymi pomost i ceny przyzwoite. Byłem tam dziesiatki razy i co roku chociaz na pare dni mam ochote tam pojechac i jezdze. http://www.butryny.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 270
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

a ja polecam jezioro GIM obok miejscowości Butryny na trasie pomiedzy Nidzica a Olsztynem. pole biwakowe w pieknym sosonowym lesie nad samym jeziorem cztery kilometry o wsi butryny w srodku lasu. cisza,spokój, rodzinny klimat. bardzo czyste i płytkie jeziore z łagodnym i zwirkowy wejsciem do wody, woda bardzo czysta noi piekny olbrzymi pomost i ceny przyzwoite. Byłem tam dziesiatki razy i co roku chociaz na pare dni mam ochote tam pojechac i jezdze. http://www.butryny.pl/

 

 

A jak z sanitariatami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sanitariaty akceptowalne, na bieżąco jest obsluga, która sprzata kilka razy dziennie bo biwak jest w pieknym sosnowym lesie i czasem sie troche piasku i runa lesnego wnosi z obuwia. prysznic jeden, płatny z tego co pamietam to chyba 5 zł za kapiel.dodatkowo są oddzielne umywalki do zmywania naczyn. aha - woda w kranach tylko zimna. jest dodatkowo kilka punktów rozmieszczonych na polu do napełniania baniek z woda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Byliśmy 6 dni w Starej Baśnie w Kosewie , parę kilometrów od Mrągowa przy drodze na Mikołajki.

Wróciliśmy zadowoleni. Sanitariaty w miarę czyste, ciepła woda, miła Pani Szefowa, smaczna kuchnia, czysta woda w jeziorze, pomost, plaża i łagodne zejście.

Było kilka rodzin z małymi dziećmi :piaskownica:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stara Baśń... tak :serducha: Też tam spędzaliśmy większą część urlopu. Piękne jeziorko, czyste, opływaliśmy je dookoła pontonem, można powędkować. Świetna baza wypadowa na zwiedzanie i autem i rowerami. Sam kemping prezentuje przyzwoity standard, było czyściutko :)

Mały minus tylko za bliskość do drogi. Pierwszego wieczoru nieco to drażniło, później przestaliśmy zwracać uwagę na jeżdżące auta.

 

W skali szkolnej 4+ :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy 6 dni w Starej Baśnie w Kosewie , parę kilometrów od Mrągowa przy drodze na Mikołajki.

Wróciliśmy zadowoleni. Sanitariaty w miarę czyste, ciepła woda, miła Pani Szefowa, smaczna kuchnia, czysta woda w jeziorze, pomost, plaża i łagodne zejście.

Było kilka rodzin z małymi dziećmi :piaskownica:

 

My też spędziliśmy czerwcowy długi weekend w Starej Baśni... Tak jak powiedział MichalKJ jest to bardzo sympatyczne miejsce i prawdopodobnie w te wakacje jeszcze na jakiś weekend się tam pojawimy...

A propos, kolego MichlKJ, czyżbyśmy stali obok siebie i nawet nie wiedzieli, że w zasadzie to minizlot należało ogłosić??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A propos, kolego MichlKJ, czyżbyśmy stali obok siebie i nawet nie wiedzieli, że w zasadzie to minizlot należało ogłosić??

 

To ogłaszamy !!! :brawo: Bardzo miły byl ten minizlot, Kolego Bertosz. Pozdrawiam i do następnego razu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem oficjalnie potwierdzamy... Ostoja Stara Baśń to sympatyczne miejsce warte odwiedzenia, gdzie każdy ma niepowtarzalną szansę wziąć udział w "postfactum minizlocie"... co więcej podwójnym minizlocie.... po pierwsze karawaning.pl a po drugie minizlocie KNAUSiaków...

 

Było miło, sympatycznie i oby częściej!!!

Edytowane przez bertosz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Cierzpiętach byłem w zeszłym roku. Kilka fotek mogę zamieścić. Plusów dużo i jeden minusik - brak możliwości regulacji wody w prysznicach. Jest tylko jedno pokrętło. Jak będziecie jednymi z pierwszych korzystających to ostrożnie - woda jest b.gorąca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.