Skocz do zawartości

Lista chętnych


Piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

W poniedziałek będę już w domu i wtedy wyślę fotki jak wyjeżdżali ostani z II zlotu . Narazie jestem zaganiany fotografowaniem . Zaliczyłem kanał Elblądzki , dzisiaj cała seria z Pojezierza Iławskiego , jutro dalsza sesja w okolicach Olsztynka , Obiektyw się grzeje !!!

Pozdrówka !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 109
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Przyjaciele! Bardzo sie cieszę że myslicie o moich auto-bucikach , ale w tej chwili to ja prawie stoje w miejscu . Normalnie w pracy robie ok. 6 do 8 tysiaczków w miesiąc. Nowe buciki do Espero już czekaja / QUATRAK UNIWERSALKI / Założę je w pażdzierniku .Ja wyrzucam oponki gdy dochądzą do 2,5 mm na bieżniku . Zaraz przyjeżdzają Zenio z Regina . Troche posmerfujemy i jutro do domku .Zimno jak w psiarni !!! Przez te 4 dni zrobiłem ok. 700 fotek . Zostanie z tego 60 dobrych do zbioru o Polsce . Pozdróweczka !!!

 

szkoda że nie ma całej grupy zlotowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.