Skocz do zawartości

Lista chętnych


Piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

Lepciaki już w domu. Mieliśmy najdalej - 490 km, ale pogoda po drodze była dla nas łaskawa.

Dziękujemy wszystkim za świetną atmosferę. Rodzicom gratulujemy doskonale i bezstresowo bawiących się dzieci. Pierwszy raz trafiliśmy na sytuację kiedy wszystkie dzieci bawiły się razem przez trzy dni i nie doszło między nimi do żadnych nieporozumień.

Irekez - trzeba było dać znać gdzie jesteś. Zabralibyśmy Ciebie na imprezę i potem odwieźli z powrotem na miejsce bo dobrych kompanów nigdy nie za wiele. Nawet mogliśmy Cię przenocować chociaż nie byłoby potrzeby gdyż imprezowaliśmy do wszchodu słońca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 109
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jesteśmy już w domu całą rodzinką ,czytam forum i po raz pierwszy nie wiem co napisać. ...przeciez tego nie da się opisać w paru słowach.Najlepiej to zrobię w podobny sposób jak tomekk .DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA WSPANIAŁĄ ATMOSFERE I ZABAWĘ :piwko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luudzie, jesteśmy w chacie też właśnie.

 

Po prostu jeszcze nigdy takiego spotkania nie przeżyłem, było SUPER, SUPER, SUPER.

 

Wkrótce będą zdjęcia.

 

A już Ryszard i Lepciak to po prostu super Goście są.

Oczywiście WSZYSCY INNI, czyli cała nasza reszta też

 

A w skansenie to nawet w Rudym 102 siedziałem w ŚRODKU.

 

To na razie tyle.

 

Pozdrawiamy Wszystkich jeszcze raz i tylko szkoda, że to ostatni Zlot w tym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My też już w domciu. Pozdrawiamy wszystkich zlotowiczów niezwykle ciepło. Atmosfera była tak wspaniała, że nie możemy doczekać się następnego zlotu. Zdjęcia super, za co podziękowania dla wszyskich fotografów (szczególnie naszego nadwornego artysty) i wszystkich, którzy dołożyli się do sprawnego wypalenia płytek i oczywiście wielki szacunek dla organizatorów za umożliwienie tak wspaniałego spotkania. Całuski dla wszystkich od Wiesi i naszych dzieci no i oczywiście ode mnie. Szkoda, że już się skończyło. :piwko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja te już w domu :piwko:

Też jeszcze raz Wszystkim DZIĘKUJĘ :ok:.

 

Trzeba powoli myśleć nad kolejnym spotkaniem :ok:

 

Rysiu następnym razem przywiozę Ci gitarę :) a dla Lepciaka (komandora następnego zlotu) trzeba jakiś megafon skombinować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja narazie tylko w skrucie - dopiero dotarliśmy, droga dość męcząca była (mgła i deszcz). Zlot był bombowy! Atmosfera - ojojoj - chyba z domu bym się wypisał by być jeszcze z Wami wszystkimi :) Wielkie dzienki za spotkanie!!! Do szybkiego następnego :ok::piwko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. ja mam w razie czego mikrofon ze wzmacniaczem, a gitarrę to kupię na pewno. :ok:

 

Będący w świetnym humorze,( pozdrowienia dla Sowy ), :)

 

Wasz Troll. :piwko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też dotarłem do domu, jak już wcześniej wszyscy pisali ZLOT pierwsza klasa, atmosfera rewelacyjna jak tak dalej pójdzie to może być czasem jeden zlot trwający 365 dni w roku bo nikt nie będzie chciał wracać do domu :piwko:.

Oczywiście duże podziękowania dla wszystkich uczestników za tak wspaniałą atmosferę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zlot jeszcze trwa , zostały dwie załogi .zakończenie odbędzie się około 12.00. niestety tylko z basia zaśpiewamy ,, tak niedawno żeśmy sie poznali ........,,

tak wspaniałej kompani dawno nie spotkałem , czułem sie 20 lat młodziej i lżej o 20 kg. / krysiu pamiętaj że na następnym zlocie przechodzimy na dietę .... tylko kawior i szampan bezalkoholowy pinokio. wyruszamy do jabłonek starych .regina i zenio juz do mnie dzwonili ze w piątek tam będą .zapraszam wszystkich kto ma ochotę ....od środy ma być bajeczna pogoda

 

dziękujemy z basia za wspaniałą zabawę i aż łza sie w oku kręci że się już skończyło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.