Skocz do zawartości

Lista chętnych


Piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 109
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

widze że wele złóg będzie dojezdzać wieczorem mam proźbę do tyćh co będą wcześniej oznakójcie wcześniej wjazd na kęping żeby nikt niemusiał nawracać bo niezuważył wjazdu pozdrawiam marek1 :swieca::?:?:hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomii pewnie będziesz pierwszy zobacz na miejscu jak zorganizować dobrze ognisko pamiętaż na pierwszym zlocie niewszystko było dograne pozdrawiam marek1 ps myślę że każy kto będzie może zgłosić co weżmie i niebędzie nadmiaru w nikturych produktach i innych zamało :swieca::?:?:?:hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam podam dla jadących do Kozienic na zlot przez Radom jak przejechać :jadący od KRAKOWA : 1 rondo prosto, 2 rondo prosto, 3 rondo w lewo i do Kozienic ,jadący od PIOTRKOWA TRYBUNALSKIEGO; 1 światła w lewo, 1 rondo prosto, 2 rondo w lewo i do Kozienic ,jadacy od WARSZAWY; 1 rondow lewo, 2 rondo w lewo i do Kozienic ,jadacy od RZESZOWA; 1 rondo w prawo, 2 rondo prosto i do Kozienic ,jadący od LUBLINA; 1 rondo w prawo i do Kozienic . Tam gdzie nie napisałem a będą światła to prosto.Do zobaczenia na zlocie i szerokiej drogi. :swieca:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Warszawy E77 lepsza i krótsza droga jest z obwodnicy w Białobrzegach. Zjeżdżamy na szosę 48 i prościutko do Kozienic. Ruch na drodze prawie zerowy.

Nie polecam. Wyjazd w piątkowe popołudnie z Warszawy na E77 w kierunku Radomia , to godzina stania w korkach i nadłożenie około 50 km drogi. Jadącym przez lewobrzeżną część Warszawy pozostaj droga 79 przez Piaseczno lub 734 przez Konstancin-Jez. Niestety obie drogi korkują się przed rondem w Górze Kalwarii i też trzeba będzie poświęcić z 30 minut na korek. Dla tych co muszą przez Warszawę w piątek , najlepiej zdążyć przed godz 15 , albo jechać po 20.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem juz od 3 godzin w Kozienicach . Trochę śmiesznie i gdyz jestem jedyny na kampie . Czekam na Was . Pogoda spoko , od czasu do czasu tylko leciutko pokropi , ale jest dość ciepło .Miejsce na ognisko ułożone centralnie , jest nawet troche drewna . Wjazd brama główną na camping , pierwsza w prawo i do końca i w prawo .

czekam Ryszard i Basia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.