Jump to content
Piotrek

Lista chętnych

Recommended Posts

szary11
Witam.

Troszke odświeże wontek bo coś niektórzy nieśmiało się wpisują, a więc prosze

dopisać do listy tata Mariusz, mama Kasia,synek nr.1 Konrad 10L, synek nr.2 Kacper 9L

a wszyscy niemogą się już doczekać zlotu i spotkania z wami :) Do Piątku.

No to będziemy mieli dwa avento na polu :ok:

Pozdrawiam!!! :)

mendry

Zglaszam sie na zlot

1 osoba Jan

camper4x4

chyba będziemy z żoną i dorobkiem dzieci - córka 4 lata a druga 1,5 roku plus pies

marek1

zapomniałem dopisać mojej załogi napewno będą marek1.gosia .kondrat gabrysia powiniśmy przyjechać w piątek wieczorem pozdrawiam wszystkich :swieca::?:hej:

Yabulon

No to już się dowiedizałem, że córa kończy lekcje o 13,20 i jak tylko wróci ze szkoły to zaraz wyjeżdżamy :? Myślę, że droga zajmie nam około 4 - 5 godzin licząc przejazd przez miasto około 1 godz. Mam nadzieję, że ktoś z forumowiczów będzie w Kozienicach na nasłuchu CB, bo nie wiem czy na ten kamping łatwo trafić. Pozdrawiam i do zobaczenia w piątek wieczorem przy :swieca::hej:

szary11
córa kończy lekcje o 13,20 i jak tylko wróci ze szkoły to zaraz wyjeżdżamy Myślę, że droga zajmie nam około 4 - 5 godzin licząc przejazd przez miasto około 1 godz.

To pewnie dotrzemy na miejsce w podobnym czasie :? Pewnie wogóle na wieczór najwięcej z nas się zjedzie :? Ale będzie pracowicie :swieca::? podczas rozstawiania :hej:

Lepciak

szary napisał

Ale będzie pracowicie :swieca:

300 metrów przed wjazdem na camping jest hipermarket - chyba Albert więc z zaopatrzeniem dla zapracowanych nie będzie problemu.

leszek

a oto mapka jak ktoś nie wie jak jechać

1c74f9ae2f30af4fm.jpg

jadąc od strony Lubelskiej mamy wszystko po tej samej stronie:tesco zaraz koło niego albert i za albertem ulica do campingu .Oznakowana :swieca:

trybeki

No to będzie się działo :?:? byle by przy ustawianiu przyczep do doszło do :hej: bo potem to długo okłady z :swieca::? trzeba będzie nakładać.

szary11

Myślę, że najwyżej będziemy spali w kiwających się przyczepach :swieca:

AA73

No ja będe juz w Czwartek wieczorkiem to mam nadzieję ze moja czyczepka sie nie będzie kiwac :swieca:

Tomii

Ja z Piotrkiem mamy zamiar dojechać do Kozienic na godzinę 9 rano w piątek. O ile tylko będzie możliwe będę prowadził nasłuch na CB - umówmy się na kanał 25 - bo na 19 może być spory ruch.

Lepciak

Artlusiu - mam dla Was zdjęcia z ostatniego grilla u Jankesa w Bieszczadach. Zdjęcia wygladają jakby się kiwały. A może to nie zdjęcia się kiwają?

Startujemy w nocy z czwartku na piątek i zabieramy ze sobą kiwadło aby nie biegać od razu po zakupy.

trybeki

My niestety ze względu na obowiązek szkolny :? młodego i brak zrozumienia u szefów :hej: bedziemy dopiero w piątek ok 9 wieczorem tak więc prosze nie zastawiać całego placu i zostawić coś pod naszego ślimaczka :swieca:

Rysiaczek

wyjeżdżam jutro t/j w czwartek , bedę chyba jednym z pierwszych .z ostrowca mam tylko 90 km. po zlocie ruszam dalej . nie wiem tylko jak nam będzie sprzyjała aura , to co widze za oknem nie nastraja optymistycznie

• Create New...