Skocz do zawartości

Lista chętnych


Piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Troszke odświeże wontek bo coś niektórzy nieśmiało się wpisują, a więc prosze

dopisać do listy tata Mariusz, mama Kasia,synek nr.1 Konrad 10L, synek nr.2 Kacper 9L

a wszyscy niemogą się już doczekać zlotu i spotkania z wami :) Do Piątku.

 

 

No to będziemy mieli dwa avento na polu :ok:

 

Pozdrawiam!!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 109
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No to już się dowiedizałem, że córa kończy lekcje o 13,20 i jak tylko wróci ze szkoły to zaraz wyjeżdżamy :? Myślę, że droga zajmie nam około 4 - 5 godzin licząc przejazd przez miasto około 1 godz. Mam nadzieję, że ktoś z forumowiczów będzie w Kozienicach na nasłuchu CB, bo nie wiem czy na ten kamping łatwo trafić. Pozdrawiam i do zobaczenia w piątek wieczorem przy :swieca::hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

córa kończy lekcje o 13,20 i jak tylko wróci ze szkoły to zaraz wyjeżdżamy Myślę, że droga zajmie nam około 4 - 5 godzin licząc przejazd przez miasto około 1 godz.

 

To pewnie dotrzemy na miejsce w podobnym czasie :? Pewnie wogóle na wieczór najwięcej z nas się zjedzie :? Ale będzie pracowicie :swieca::? podczas rozstawiania :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a oto mapka jak ktoś nie wie jak jechać

1c74f9ae2f30af4fm.jpg

jadąc od strony Lubelskiej mamy wszystko po tej samej stronie:tesco zaraz koło niego albert i za albertem ulica do campingu .Oznakowana :swieca:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z Piotrkiem mamy zamiar dojechać do Kozienic na godzinę 9 rano w piątek. O ile tylko będzie możliwe będę prowadził nasłuch na CB - umówmy się na kanał 25 - bo na 19 może być spory ruch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artlusiu - mam dla Was zdjęcia z ostatniego grilla u Jankesa w Bieszczadach. Zdjęcia wygladają jakby się kiwały. A może to nie zdjęcia się kiwają?

Startujemy w nocy z czwartku na piątek i zabieramy ze sobą kiwadło aby nie biegać od razu po zakupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyjeżdżam jutro t/j w czwartek , bedę chyba jednym z pierwszych .z ostrowca mam tylko 90 km. po zlocie ruszam dalej . nie wiem tylko jak nam będzie sprzyjała aura , to co widze za oknem nie nastraja optymistycznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.