Skocz do zawartości

Lista chętnych


Piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 109
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Uwaga, uwaga, uwaga.

 

Po rozmowie z Tomim jestem.

 

Dla jadących od strony Wawy , w Kozienicach przed Albertem w lewo , od Lublina za Albertem w prawo. Nie bardzo jest gdzie powiesić strzały, powiedział.

 

Ciepło jest , nie wieje, w kiblu ciepła woda, czasem pokropi ale nie pada.

Ładne jeziorko podobno jest, będę tam za 4 godz. :piwko:

 

Pozdrowienia od Tomiiego, już są 4 przyczepy i 1 przyczepa z motorem.

 

Jacek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my nie przyjedziemy :piwko: Mąż nie może sie wyrwać z pracy :ok: Nawet nie wiecie jak mi straaaaaaasznie smutno,że Was nie poznam :)

 

Życzę Wam udanego spotkania! Wypijcie za nas (tzn tych którzy chcieli przyjechać a nie mogą )!

 

Pogrążona w WIELKIM smutku, Ania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy wszystkich serdecznie ze zlotu!!!

 

Piękna pogoda i temperatura 26 stopni w cieniu (na oko). A dla niektórych nawet 40 (% :ok:).

 

Wczoraj była impreza i tańce. Za chwilę będziemy jechali na wycieczkę do Studzianek Pancernych i Magnuszewa. Wczesnym wieczorem planujemy zorganizować ognisko, koniec nie wcześniej niż późnym ranem :) Przy okazji, uroczyście odczytany zostanie post Lucjana, bo próbujemy od rana, ale nie dajemy rady doczytać do końca. :piwko:

 

Ci co nie dojechali mogą jeszcze to zrobić. UWAGA: dzisiaj zielona noc!

 

Ekipa z krzaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Post pisany kolegialne :ok:

 

Właśnie siedzimy przy pięknym ognisku. Przed chwilą przyjechali nowi i będzie koncert na organach. Zlot jest trak znany, że przyjeżdżają ludzie spoza forum. Jutro będzie parada przyczep w Kozienicach. Kto się przestraszył pogody niech żałuje, jest dzisiaj (sobota) słonecznie. Mamy już ponad 400 zdjęć, właśnie śpiewa Piotr Szczepanik, a ludzie tańczą przy ognisku. JEST SUPER!!! :piwko:

 

Reszta jutro.

 

Pozdrawiają wszyscy obecni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam: nie pisałem,że "wpadne" na zlot ale do końca miałem taką nadzieje. No nie udało się,chociaż byłem blisko,bo w Sandomierzu ale z ładunkiem szyb samochodowych do Niemiec ważących 24 tony nie mogłem "wpaść' na zlot. Nie było to też możliwe z uwagi na na trasę. Życzę wszystkim udanej zabawy i szcześliwego powrotu. Jacek1; (Wczoraj była impreza i tańce) Ty ciągle musisz wracać do starej sprawy?

Czekam na te 400 zdjęć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy serdecznie

 

Zlot pomału dobiega końca. Atmosfera była taka, że aż nie wiem jak to opisać. Za chwilę będziemy się pakowali i wyjeżdżali z pięknego campingu w Kozienicach.

 

Pozdrawiam,

Jacek

 

PS do Irka: Te tańce były naprawdę i tańczyli wszyscy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam my już dotarliśmy do domu ze zlotu podziekowania dla wszystkich obecnych na zlocie za miłą atmosfere i super zabawe a szczegulnie dla Ryszarda (Ryśka) za super zdjęcia.

Do zobaczenia na następnym zlocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.