Skocz do zawartości

Biskupin Żnin i okolice


AA73

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 miesięcy temu...
  • Odpowiedzi 109
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

14 godzin temu, Commander napisał:

Właśnie tu wszystko jest opisane.... Więc stąd moje zdziwienie.

No nie do końca...

 

W dniu 13.08.2020 o 21:43, MARKUSIK napisał:

Dzisiaj byłem w cukrowni i parcele maja praktycznie gotowe wiec jak jedziecie na paluki to już macie w Żninie miejsce na spanko

Miejsca są w pierwszej lini od jeziora 

Znajdź w necie jakieś informacje na temat tego pola? Czy się otwarło, czy nie?

 

Pewnie dlatego padło pytanie czy powstały " jakieś sywilizowane kempingi", ja sam ostatnio szukałem informacji na ten temat w internecie i nic nie znalazłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...

Podbijam temat. 

Jadę z dwójką dzieci nad morze z Opolskiego. 

W związku z tym iż żona nie może jechać, jadę sam. Dzieciaki 4 i 7 lat. 

Wymyśliłem więc międzylądowanie na dwie noce ze zwiedzaniem muzeum w Biskupinie. 

Ktoś może polecić jakieś miejscówki, przyczepa potrzebuje prądu.

Najchętniej wybrałbym pole kempingowe LOK w Gąsawie, ale nie wiem czy jest czynne. Telefon nie odpowiada...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Żninie w starej cukrowni jest dostępne pole dla przyczep - niestety dość drogie... Co ciekawe, korzystanie z toalet dodatkowo płatne, chyba 50pln/dobe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.07.2022 o 09:17, beniamin82 napisał:

Podbijam temat. 

Jadę z dwójką dzieci nad morze z Opolskiego. 

W związku z tym iż żona nie może jechać, jadę sam. Dzieciaki 4 i 7 lat. 

Wymyśliłem więc międzylądowanie na dwie noce ze zwiedzaniem muzeum w Biskupinie. 

Ktoś może polecić jakieś miejscówki, przyczepa potrzebuje prądu.

Najchętniej wybrałbym pole kempingowe LOK w Gąsawie, ale nie wiem czy jest czynne. Telefon nie odpowiada...

Jest czynny lok Gasawa bo ostatnio gmina dokupiła rower wodny czytałem w gazecie, w okolicy masz jeszcze pole U Zabłockich i cukrownia znin.

fajne pole w Wąsoszu praktycznie przy samej S5 zjazd 3 km i jesteś. Ładna duża plaża, czyste jeziorko

pttk znin w tym roku jeszcze zamknięty. Za rok otwarcie po remoncie 

znin cukrownia - jest basen, jezioro, liczne restauracje, kręgielnia ,za płotem stacja kolejki wąskotorowej i do Biskupina pojedziesz nią 

jak budżet pozwala na droższe pole to cukrownia będzie odpowiednim przystankiem dla twojej podróży z dziecmi ( jedyny minus to cukrownia w Żninie ma najgorsze jezioro spośród wszystkich okolicznych, ale za to maja basen i inne atrakcje )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dziękuję wszystkim za pomoc. W tym roku byłem w LOK Gąsawa. 

Warunki sanitarne słabiutkie, ale to mi nie przeszkadza, mogę wziąć prysznic w przyczepie, kibelek wiadomo też własny.

Natomiast prąd był, wody można było nabrać. Bardzo miła obsługa oraz lokalni mieszkający we "wrostach".  Pomogli ustawić przyczepę i wypoziomować.

Wszystko ok!

W sumie w Biskupinie zwiedziliśmy 1/3 atrakcji, dzieciaki już traciły zainteresowanie - będzie za rok dalszy ciąg zwiedzania. Bo chcą wrócić.

Całkiem możliwe że skorzystam za rok z innego pola. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dzień dobry

Pozwolę sobie napisać w tym temacie bo chyba najbliższy naszym planom na majówkę 2023 - Szlak Piastowski (Lednica-Gniezno-Biskupin)

Szukam pola namiotowego z domkami - chcemy jechać na 2/3 osobówki i część ekipy będzie nocować w namiocie, część w domku.

Znalazłam gospodarstwo Pod Zurawiem https://www.skarbienice.pl/ natomiast zastanawiam się czy może ktoś zna spoko miejscówkę bliżej centrum trójkąta zainteresowań Lednica-Gniezno-Biskupin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, BeataZ napisał:

Dzień dobry

Pozwolę sobie napisać w tym temacie bo chyba najbliższy naszym planom na majówkę 2023 - Szlak Piastowski (Lednica-Gniezno-Biskupin)

Szukam pola namiotowego z domkami - chcemy jechać na 2/3 osobówki i część ekipy będzie nocować w namiocie, część w domku.

Znalazłam gospodarstwo Pod Zurawiem https://www.skarbienice.pl/ natomiast zastanawiam się czy może ktoś zna spoko miejscówkę bliżej centrum trójkąta zainteresowań Lednica-Gniezno-Biskupin

Dla mnie Skarbienice są słabe.  Więcej tam nie pojadę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, BeataZ napisał:

Znalazłam gospodarstwo Pod Zurawiem https://www.skarbienice.pl/ natomiast zastanawiam się czy może ktoś zna spoko miejscówkę bliżej centrum trójkąta zainteresowań Lednica-Gniezno-Biskupin

Spojrzałem z ciekawości na cennik, osoby "na kwaterze" mają szansę zapłacić mniej, niż osoba która przytarga swoją budkę.

Ciężko dostrzec logikę " w tym całym karawaningu". ;-)

TOM 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.