Skocz do zawartości

Biskupin Żnin i okolice


AA73

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 109
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Na tym szlaku znajduje się jeszcze pole kempingowe w m BORZETEW.,Teren ogrodzony oswietlony bardzo czysty łazienki nowe i miejsce nad j Kłeckim.do którego jest 20m,ceny nie podam bo ze jako pierwszy w tym sezonie na tym polu biwakowanie miałem gratis a było to z okazji II Piastowskiego festiwalu wodnego imprezy odbywają się cyklicznie we wszystkich osciennych gminach.Nr.tel do własciciela pola Pan Jozef-603632795-ja polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Widocznie nie ma mody na wlkp. :hmm::( znalazłem nowe pole kempingowe w m Kłecko  a pobyt jest za darmo gdyz powstał za unijną kasę  a takie pole jest dosc przyzwoicie urządzone ,chyba skorzystam z tej oferty a i inni mogli by je przetestowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś mało widać w tym sezonie budek na moim terenie -pałukach ! wszyscy nad morze polecieli :) ?

Byłem w Żninie na PTTK- u przejazdem jedną noc zaliczyłem jest co zwiedzać w okolicy . Tylko  że baza turystyczna bodzi wiele do życzenia piękne jezioro niby plaza jest ale za....na przez dzikie gęsi, pomost pięknie wygląda głeboko w jezioro wchodzi (prawie jak molo nad morzem) no cóż zdewastowany nikt się nie nim interesuje lepiej niech zgnije .Pole kemingowe również wróży wiele do życzenia, póżny Gierek ale pani na recepcji zapewnia że czynią starania żeby podnieś standard ośrodka  ( narzuca się pytanie jaki będzie koszt noclegu na tym polu jak ten standard podniosą ) boja napewno nie prędko.I myslę że ten jeden przykład może wystarczy , trzeba naprawde ludzi  z jajami żeby wykorzystać walory rejonu i przyciągnąć turystów nie tylko nad morze .

Edytowane przez stefan64 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Polecam Gąsawe

Odnośnie kempingu w Gąsawie kirownik ośrodka od trzech lat nie żyje Obecnie kieruje ośrodkiem kobieta Jest to skromny zadbany z sanitariatami i ciepła wodą za niewielkie pieniądze Ekskluzywnego kempingu za niewielkie pieniądze szukać gdzieś indziej np nad Ocwieka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Hej!

Napisalem osobny post,ale odgrzeje tez ten watek.

Planujemy w drodze powrotnej na dwa-trzy dni z dziecmi do Biskupina/okolice. Czy stan na 2018r. zmiienil sie odnosnie pol kampingowych, czy wczesniejsze posty sa aktualne?

Z gory dziekuje za odpowiedz.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Trochę się zmieniło 

pttk sprzedano i trwa remont na zimę, od lata 2019 zapewne wyższy standard będzie 

miasto koło pttk zrobiło nowe pomosty, plaże, sprzęty wodne, wielki plac zabaw ze warto wstąpić do Żnina i w gps wpisać ulica szkolna 

pole w okolicy Żnina powstało dodatkowe i się nazywa przystań Zabłoccy, nie wiem ile przyczep wchodzi, ale warunki powinny być Ok bo na tym ośrodku jest teren zadbany 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.