Skocz do zawartości

Zakup przedsionka bez stelaża


toa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zastanawiam się nad zakupem przedsionka bez stelaża i mam trochę wątpliwości z tym związanych. Ogólnie cena jest atrakcyjna ale nie wiem na ile proste będzie dopasowanie stelaża - mam co prawda przedsionek letni ale nie rozkładałem go jeszcze i zestaw rurek wygląda na rozkompletowany.

Mam też rurki od daszka ale są tylko 3 pionowe i nie wiem czy się nadadzą.

 

Pytanie czy Waszym zdaniem dokupienie brakujących rurek będzie miało sens i czy moje rurki w ogóle będą pasować ? (wyglądają na dość stare aluminiowe - niestety mam wrażenie, że brakuje ich sporo, dodatkowo nie wiem czy długości i kąty będą ok)

 

Dodatkowo czy jeśli nie uda mi się dopasować innych do moich to czy kupno jakiegoś pełnego zestawu rurek będzie łatwe?

 

Pozdrawiam

toa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zastanawiam się nad zakupem przedsionka bez stelaża i mam trochę wątpliwości z tym związanych. Ogólnie cena jest atrakcyjna ale nie wiem na ile proste będzie dopasowanie stelaża - mam co prawda przedsionek letni ale nie rozkładałem go jeszcze i zestaw rurek wygląda na rozkompletowany.

Mam też rurki od daszka ale są tylko 3 pionowe i nie wiem czy się nadadzą.

 

Pytanie czy Waszym zdaniem dokupienie brakujących rurek będzie miało sens i czy moje rurki w ogóle będą pasować ? (wyglądają na dość stare aluminiowe - niestety mam wrażenie, że brakuje ich sporo, dodatkowo nie wiem czy długości i kąty będą ok)

 

Dodatkowo czy jeśli nie uda mi się dopasować innych do moich to czy kupno jakiegoś pełnego zestawu rurek będzie łatwe?

 

Pozdrawiam

toa

 

Spóźniłeś się .Całkiem niedawno oferowałem w tym dziale odstąpienie kilku kompletów orurowania.

Oddałem menelom na złom.

Jeśli posiadasz choć jedną rurkę lub fotkę takiej rurki z charakterystycznymi zakończeniami z tego przedsionka to pochwal się . Może mimo wszystko jeszcze coś się u mnie znajdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spóźniłeś się .Całkiem niedawno oferowałem w tym dziale odstąpienie kilku kompletów orurowania.

Oddałem menelom na złom.

Jeśli posiadasz choć jedną rurkę lub fotkę takiej rurki z charakterystycznymi zakończeniami z tego przedsionka to pochwal się . Może mimo wszystko jeszcze coś się u mnie znajdzie.

 

Dzięki wielkie. Niestety jeszcze nie mam tego przedsionka bo go nie kupiłem. Jak kupię (i o ile kupię) to przymierzę moje rurki i zobaczę czy pasują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powinieneś mieć problemu z dokupieniem i skompletowaniem całego stelażu, mi przy przedsionku brakowało połowy rurek a połowa połowy była pogięta i połamana, pojechałem do serwisu gdzie kupowałem przyczepę już z tym przedsionkiem i dopasowali mi na miejscu cały nowy stelaż, a rurek to mieli tyle że by jeszcze i 10 kpl złożyli, więc jak coś to podzwoń po serwisach gdzie sprzedają przyczepy, napewno coś znajdą i pomogą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powinieneś mieć problemu z dokupieniem i skompletowaniem całego stelażu, mi przy przedsionku brakowało połowy rurek a połowa połowy była pogięta i połamana, pojechałem do serwisu gdzie kupowałem przyczepę już z tym przedsionkiem i dopasowali mi na miejscu cały nowy stelaż, a rurek to mieli tyle że by jeszcze i 10 kpl złożyli, więc jak coś to podzwoń po serwisach gdzie sprzedają przyczepy, napewno coś znajdą i pomogą.

 

dokładnie a nawet powiem więcej - rurki aluminiowe możesz kupić wszędzie,a osprzęt kupisz np w tej firmie

http://www.cori-pwm.pl/ -

jak będzie problem to dzwoń lub pisz do mnie ja sobie cały wymieniłem w Luksusowej_budzie I ze stalowego na aluminiowy i wyszło super i za małe pieniądze :)

pozdrawiam Marcin - Luksiak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin a nie boisz się że przy mocniejszym wietrze te rurki alu się pogną ?

 

a czemu mają się pogiąć ??? jak wieje to i tak jest pas sztormowy :) a jak dmuchnie tak fest to i stalowe się złamią :) , ja użytkowałem 2 lata i zero problemu :) a waga dla przyczepki o dobrych parę kilo mniej do ciągania hihih

 

a przecież te co są w katalogach to tez aluminium tylko ze 3-4 razy droższe :) , ja miałem rurki fi 25 z przejściem na fi 22 , oraz fi 22 na fi 19 - a i jeszcze zaszalałem i pomalowałem choć teraz bym chyba zrobił anodowane :)

pozdrawiam Marcin - Luksiak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spóźniłeś się .Całkiem niedawno oferowałem w tym dziale odstąpienie kilku kompletów orurowania.

Oddałem menelom na złom.

Jeśli posiadasz choć jedną rurkę lub fotkę takiej rurki z charakterystycznymi zakończeniami z tego przedsionka to pochwal się . Może mimo wszystko jeszcze coś się u mnie znajdzie.

 

 

nie masz czasem rurek fi22?

koledze jedna sie zlamala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Marcin dobrze napisał, przy pasie sztormowym nic nie powinno się stać.

A jaki jest koszt, tak orientacyjnie, takiego stelaża właśnie w takich firmach sprzedających cepki?

 

Hej

Zakupiłem cały stelaż w firmie CORI. Stelaż rozsuwany stalowy robiony na wymiar - całość kosztowała mnie 182 zł (w aluminium 20% drożej). Na allegro takie same są używane po 450 zł.

Jestem mega zadowolony na ten moment.

 

Dziękuję wszystkim za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek - to pierwsze rozłożenie w Zwierzyńcu???

Grzesiek (Gregory) nie zbliżaj się do ziomka przedsionka bo czasu braknie na rozkładanie.. :swiety: czekajcie na mnie.. :krzykacz:

 

Fajnie że udało się dokupić. super i pod nosem. Warto wiedzieć jak coś się pokrzywi.

Edytowane przez ufolz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek - to pierwsze rozłożenie w Zwierzyńcu???

Grzesiek (Gregory) nie zbliżaj się do ziomka przedsionka bo czasu braknie na rozkładanie.. :swiety: czekajcie na mnie.. :krzykacz:

 

Fajnie że udało się dokupić. super i pod nosem. Warto wiedzieć jak coś się pokrzywi.

 

Pierwsze rozłożenie na podwórku już za mną. Przedsionek stoi rozłożony od wczoraj i czeka na weekend na złożenie. W zwierzyńcu powtórka będzie:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek - to pierwsze rozłożenie w Zwierzyńcu???

Grzesiek (Gregory) nie zbliżaj się do ziomka przedsionka bo czasu braknie na rozkładanie.. :swiety: czekajcie na mnie.. :krzykacz:

 

Fajnie że udało się dokupić. super i pod nosem. Warto wiedzieć jak coś się pokrzywi.

 

 

zostałem wywołany do tablicy więc...... na pewno pomogę :D:bevil::bravo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.