Skocz do zawartości

Firma TRANSA-M


marko6

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę pochwalić firmę TRANSA-M. Zacznę jednak od początku. Zachciało mi się dodać nieco uroku mojej

 

przyczepce. Postanowiłem na tyle wykleić jakiś motyw wakacyjny. Firma ,która się tego podjeła mieści się

 

ok. 5 km od Pszczyny.Mój dojazd do nich jakieś 35km. W trakcie wyklejania uniosłem tylną szybę za wysoko i

 

w pewnym momencie wyskoczyła z zaczepu spadła na asfalt i było po szybie.Po chwili na uspokojenie,

 

nerwowe poszukiwanie wyjścia z sytuacji. Znalazłem!!! jest w pszczynie serwis przyczep. Niestety nikt

 

nie odbiera telefonu. Fakt było już dobrze po 17. Jakimś cudem znaleźliśmy adres właściciela. Odpinam

 

przyczepę,zabieram to co zostało po szybie i jadę do gościa. Krótka rozmowa przy domu,hasło karawaning.

 

Właściciel odkłada swoje zajęcia i jedzie ze mną do firmy. Widzę,że na prawdę chce mi pomóc. W komputerze

 

jej nie ma,idzie gdzieś poszukać i znajduje-jest!! Kamień z serca. kolejny problem, nie mam tyle gotówki.

 

pytam czy mogę zapłacić jutro?,mogę zostawić dowód osobisty. Właściciel nie widzi problemu.Tak właśnie

 

działa ta firma!!!!! Od teraz wiem gdzie będę robił zakupy. To wydarzyło się wczoraj.

 

Dzisiaj rano z czystej ciekawości obdzwoniłem kilka firm o podobnym profilu,że poszła tylnia szyba,że sezon

 

sprawa pilna.Chciałem przez telefon podać typ przyczepy rocznik nr. win. i niewielka,prawie zerowa chęć pomocy

 

Przez telefon słyszałem to trudna sprawa,napisz pan meila to odpowiemy. Takich telefonów wykonałem ok.10

 

Celowo nie podam nazw tych firm. Jestem pełen uznania dla firmy TRANSA-M. Tylko im zależało aby mi pomóc i pomogli.

 

Jeszcze raz słowa uznania dla tej firmy.

 

Muszę się pochwalić efektem końcowym jestem zadowolony choć całość kosztowała 5 razy więcej niż powinna.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu gosc na Tobie sporo zarobił ,wiedział co czyni ,wykorzystał okazję wiedząc ze jestes w potrzebie to takie typowe dla nas :?

 

 

Kornak Nie bardzo chyba zrozumiałeś przekaz autora ... jakoś inne firmy "nie chciały zarobić" po prostu właściciel/pracownik tej firmy podszedł profi do sprawy pomógł poszedł na rękę i na pewno zyska klienta na kolejne lata ... skąd ten grymas.

Całość kosztowała więcej bo za pewne przy oklejaniu tyłu marko nie zakładał dodatkowego kosztu wymiany okna ;)

 

 

Jakoś mi Twój komentarz tutaj nie pasuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie koszt oklejenia przyczepy to 300zł. natomiast koszt nowej szyby to1200zł. Sprawdziłem

 

inna firma proponowała mi sprowadzenie szyby za 485 euro. Wykleja takie cuda facet koło

 

Pszczyny. Mogę udostępnić tel. na priw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kornak ja też nie rozumiem Twojego komentarza. Marko był w potrzebie i uzyskał pomoc natychmiastową. Dał na forum info że TRANSA-M to firma przyjazna karawaning.pl i jak się okazało w późniejszym poście Marko, firma/pracownik/właściciel wcale z niego nie zdarł forsy. Dla mnie to jest :ok: postawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie koszt oklejenia przyczepy to 300zł.

 

Mówisz o samym oklejeniu czy w tej cenie jest jeszcze folia na blachach , folia "one way" na szybę + nadruk na foliach - oklejanie. ?

No i jeszcze pytanie jaki typ folii bo to też ma znaczenie by nie pękała po roku.

 

Pytam bo jestem przed tuningowaniem poszycia w mojej i zastanawiam się nad wieloma rozwiązaniami.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na swoim przykładzie też mogę napisać, że w TRANSA-M potrafią klienta potraktować przyjaźnie, uczciwie i profesjonalnie. Mimo dłuuugiego majowego weekendu udało mi się u nich sprawdzić sprawność bojlera, który odmówił posłuszeństwa i zrobić porządny spust szarej wody. Wprawdzie u nich zakupiłem swój pojazd i może stąd takie przyjazne traktowanie. Nie zmienia to jednak faktu, że dzięki temu, jak tylko dopadnie mnie problem na śląskiej ziemi, to u nich będę szukał pomocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś mam takie głupie wrażenie, że jak ktoś się na forum cieszy, że mu firma pomogła i zabrała za to kasę, to są tu osoby, które natychmiast widzą w tym naciąganie klienta na kasę. Bo przecież gdyby firma chciała pomóc, to zrobiłaby to za friko! Otóż nie! Koledzy sceptycy, firmy działają po to, żeby zarabiać na swojej działalności. Pomoc firmy polega na tym, że w sytuacji nietypowej (po godzinach pracy, przy braku części dokładnie tej poszukiwanej) starają się znaleźć rozwiązania, a nie odsyłać z kwitkiem. Jeśli firma, która mnie obsłuży w ten sposób, że zadziała po godzinach pracy, albo zamiast dokładnie właściwej części poświęci mi dodatkową godzinę czasu na szukanie zamiennika, doliczy do mojej części dodatkową opłatę za stracony czas - też będę uważał, że zachowała się w porządku! Tym bardziej, kiedy sprzedawca nie doliczył dodatkowej opłaty należy się mu podziękowanie.

 

Nie wiem czym się kto zajmuj na forum. Radzę jednak popatrzeć przez pryzmat swojego zawodu. Czymkolwiek się zajmujesz, jeśli włożysz w swoje działanie nieco więcej niż wymaga od Ciebie standardowy czas pracy / mechanizm działania, to nie uważasz, że należy się gratyfikacja? Choćby w postaci zwykłego "dziękuję"? Jeśli jesteś porządnym handlowcem, to wiesz, że zadowolony klient daje znacznie więcej korzyści niż reklama w mediach. To zadowolony klient napędzi Ci kolejnych.

 

nie... reszty nie napiszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marko6 możesz coś napisać o tej naklejce?

 

Bo to chyba jest temat?

 

I mnie interesuje. :ok:

 

ps

 

Zapewniam Kolegów, że to nie cud, że Klienta za jego kasę się obsługuje rzetelnie. Jest dużo takich firm. A za obsługę trzeba płacić.

 

To wszystko.

 

Miłego Dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy doprecyzuję 300zł. to całkowity koszt materiału i robocizny.

 

Własciciel firmy mógł powiedzieć "Przyjdź pan jutro" , ale tego nie zrobił.

 

Gdyby chciał wykorzystać moją podbramkową sytuacje mógł zażądac dużo większą kwotę.

 

Jednak tego nie zrobił. W tamtym momencie byłem gotów zapłacić każdą cene.

 

Teraz to wiem to nie był tylko sprzedawca. On jest karawaningowcem od wielu lat,a to

 

do czegoś zobowiązuje i narzuca pewne zasady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michalc

 

rozumiemy Twoje powody, ale marko pisze, że akurat w jego wypadku, to powiedzenie się sprawdziło. :hehe:

 

To fajnie. Nie?

 

 

 

 

Chyba, że masz zdanie odmienne, na temat tej konkretnej Firmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.