Skocz do zawartości

Kemping w Lubaszu (nr 214)


jurmax

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 5 miesięcy temu...

Witam wszystkich .... takie małe sprostowanie camping raczej nie działa 24h .

Bylismy wczoraj w pobliżu szukalismy noclegu i trafilismy własnie na ten camping okolo 23.30 i sie okazało ze nie mozna bylo nikogo znalesc....recepcja ,biuro,domofon,tel...nie działa :) jedyne info. jakie uzyskalismy od przebywajacych tam osob to ..to ze nie ma tam nikogo o tej porze kto mogłby nas przyjac ..a co ciekawe nawet jak bysmy przebywali na osrodku to nawet wypuscić.

Nie pisze tego złosliwie ale dlatego ze zjechalismy z trasy zeby dojechac do tego osrodka ... gdzie sie okazało ze i tak musimy szukac innego miejsca na nocleg a w tym rejonie za duzo ich nie ma .

pozdrawiam .

Witamy po dłuższej przerwie

Ma Pan pełną rację. W tym roku postaramy się, aby było jeszcze lepiej. Dla podróżynych, którzy przyjeżdzają w nocy(ale o tym wiemy) jest wjazd ,,od tyłu".

 

W tym roku głowny nacisk kładziemy na rekultywację jeziora. Udało się w Starostwie ,,przepchnąć" projekt na budowę ścieżki turystycznej która obejmie kilka miejscowości włącznie z Lubaszem i Czarnkowem.

Z nowości po kilku latach przerwy wraca do nas Triathlon.

 

Gwiazdy Podczas Dni Lubasza: MIG, Long & Junior, Loca i wiele wiele innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A od kiedy macie otwarte? :]

 

 

Z drobnych uwag to warto by zrobić i oznaczyć ścieżke wokół jeziora  :ok:  Objechaliśmy to jeziorko ale po częsci było trzeba kombinować :bzik:

Edytowane przez kit (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W br. rozpocznie się kolejny etap rozbudowy ścieżki rowerowej :) Zostanie zamknięta strona południowo- zachodnia Jeziora. Dodatkowo rozpocznie sie budowa ścieżki z Czarnkowa przez Dębe, Lubasz(obezna ścieżka i dalej do centrum) następnie do Goraju( Zamek w Goraju) malowniczymi terenami wzdłuż torowiska do Pianówki i dalej wzdłuż rzeki Notećpięknymi terenami wrócimy do Czarnkowa.

 

Otwarte jest cały czas, ale sezon właściwy rozpoczynamy majówką :)

Edytowane przez LubaszCamping214 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Chciałbym podziękować, za ostatnie odwiedziny naszego ośrodka podczas długiego, czerwcowego weekendu.

Bardzo się cieszymy, że poświęcają państwo swój czas i przekazują nam cenen uwagi, aby ośrodek mógł funkcjonować jeszcze lepiej. Trzeba uderzyć się w pierś i jasno stwierdzić, że nie wszystko jest dograne na 100%. Dołożymy wszelkich starań, aby z każdą następną Państwa wizytą było coraz lepiej. Aktualnie w ośrodku nastąpiły zmiany personalne, a w okrojonym i nowym skadzie ciężko wszystko ,,ogarnąć"

 

Zapraszamy ponownie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z odwiedzin jesteśmy bardzo zadowoleni. Natychmiastowa reakcja administracji na moją sugestię czy nie można by udostępnić większej ilości toalet  utwierdziła mnie w przekonaniu że kemping w Lubaszu to miejsce które warto odwiedzać. :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dziękujemy bardzo za pozytywne oceny. Sytuacja już się ustabilizowała i działamy na pełnych obrotach. W weekend odwiedziło nas ponad 15 campingów. Od następnego tygodnia odbywać będą się regularne dyskoteki i zabawy. Wiadomo, też kto w tym roku wystąpi na Dniach Lubasza, które odbędą się 8-9 Sierpnia. W lubaskim amfiteatrze wystąpią m.in. MIG, LOKA, LONG & JUNIOR, Śląskie Szlagiery i inni. Serdecznie zapraszamy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 9 miesięcy temu...
  • 4 lata później...
  • 3 tygodnie później...

Byłem, widziałem i powiem tak, jeżeli nie będzie na tym campingu osoby odpowiadającej za obiekt, to w niedługim czasie będzie można wykreślić to miejsce z naszych notatek. Nie może być tak, że gmina jest właścicielem i na odległość zarządza ośrodkiem w sposób niezrozumiały. Byłem na tym campingu dwa lata temu i w porównaniu z tym, co zobaczyłem w tym roku, to jest to przepaść. Sypiące się toalety (dwie toalety i dwa prysznice na cały camping, nie będę wspominał o toaletach przy plaży, bo aż strach tam wchodzić). Jedyny plus to naprawdę duże parcele dla zestawów. Niestety cała reszta popada w ruinę, włącznie z zaniedbanym jeziorem. Jeżeli gmina się nie ogarnie, to niebawem nikt nie będzie już pamiętał o Lubaszu, a szkoda by było.

Edytowane przez cikos (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Równo 40 lat temu byłem w Lubaszu na kolonii. Wówczas było siermiężnie jak to za komuny. Przez 40 lat.... nigdy się tam nie zrobiło fajnie. 

Na campingu  (trzy lata temu) 3/4 parcel było na stałe zajętych, a takie campingi zawsze są do bani, bo ich "rezydencji" których nie stać na własna działkę, leczą kompleksy na campingu ogólnodostępnym. Dla słabych władz gminy, w to mi graj, bo nie trzeba ludzi zatrudniać do obsługi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.