Skocz do zawartości

Kemping w Lubaszu (nr 214)


jurmax

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zamiar w maju wybrać się do Lubasza, niestety pomimo poszukiwań nie mogę na forum znaleźć żadnych informacji o tym kempingu. Jeżeli ktoś był na kempingu w Lubaszu to proszę o informację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Dziękuje "mazowszance" za link, też na niego trafiłem kilka dni temu ale nie ma w nim nic konkretnego choćby ceny. Na razie negocjacje telefoniczne idą jak "po grudzie" a to nie ma kierownika a to cennika itd. Dzisiaj pan który przedstawił się z nazwiska podał mi wreszcie cenę za dwie doby i jeżeli cena nie wzrośnie w najbliższych tygodniach to będzie niezła. Jeżeli się wybiorę to wszystko opiszę po powrocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ostatni weekend spędziliśmy z drugą połówką w Lubaszu na kempingu nr 214. Obecnie całym kompleksem wypoczynkowym nad jeziorem Dużym zarządza Gminny Ośrodek Kultury. Ogólne wrażenie pozytywne, do dyspozycji mieliśmy wc i łazienkę przy obiekcie "Orlika" praktycznie nowe i błyszczące, poinformowano mnie że w przypadku przyjazdu większej ilości przyczep uruchomią węzeł sanitarny bliżej jeziora który niestety prezentuje się mniej okazale. Sporym utrudnieniem są wysokie krawężniki które trzeba pokonać przy ustawianiu przyczepy, ja wjechałem przodem ale dłuższy zestaw ekipa z Niemiec rozbiła na wyasfaltowanym parkingu. Za dwie doby z podłączeniem prądu zapłaciłem 56 zł.

Blisko jest ładna plaża oraz bardzo dobrze wyposażony plac zabaw dla dzieci.

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam serdecznie wszystkich miłośników karawaningu. W ośrodku cały czas dążymy do poprawy infrastruktury. Od ubiegłego roku przeprowadziliśmy szereg kolejnych inwestycji m.in.  wymieniono chodniki, odremontowano hangar, ukończony został pierwszy etap ścieżki dydaktyczno-rekreacyjnej, otworzyliśmy stołówkę oraz relaks Cafe(kawiarnia), zakupiono nowy sprzęt pływający. Nasz ośrodek przeżywa drugą młodość. Rezerwacje w domkach mamy praktycznie do końca sezonu, a pole namiotowe jest oblegane głownie w weekendy. Jeżeli interesowały by Państwa dodatkowe pytania to proszę śmiało je zadawać. Wklejam linki do naszej strony internetowej oraz do facebooka.

www.gok-lubasz.pl
https://www.facebook.com/pages/Gminny-O%C5%9Brodek-Kultury-w-Lubaszu/210393352324693

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 9 miesięcy temu...

Witam wszytskich serdecznie:)

Przygotowania do sezonu 2014 trwają w pełni. W tym roku ośrodek jak i pole namiotowe przeżywa oblężenie od poczatku maja. Gościliśmy m.in. Brać Kujawsko Pomorską.

W tym roku zrobiliśmy nowe przyłącza wodno - kanalizacyjne na polach namiotowych wraz z nowymi skrzynkami elektrycznymi. Woda w jeziorze jest cały czas rekultywowana - przejrzystośc wody sięga już 3 metry! Jezioro jest stale zarybiane. Dodatkowo zzakupiliśmy kolejny sprżet pływający, kule wodne itd oraz rowery miejskie.

 

http://i61.tinypic.com/14xkqw2.jpg

http://i59.tinypic.com/2w3w4ci.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Członek PZW

Niezrzeszony

Blankieciki można pobrać u nas w ośrodku, a opłacać w banku lub na poczcie w centrum Lubasza.

Jezioro jest sytsematycznie zarybiane w tym roku już +/- 8 razy. Głownie karp, lin, sieja, sielawa, tołpyga, węgorz. Ostatnio 3 dni temu wpuszczono 10 000 sztuk szczupaka. Połowy są coraz lepsze. Podczas ostatnich zawodów pzw złowiono 40 kg. A w niedzielnych zawodach pewnej poznańskiej firmy rekordzista skończył zawody z wynikiem 13 kilogramów.

Edytowane przez LubaszCamping214 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, byliśmy z Bracia w tym roku. Muszę przyznać, że jest to jedno z najlepszych miejsc na jakich byłem. Super kemping, bardzo przyjazna obsługa, a i okolice bardzo ładne! Polecam spacer w koło jeziora!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.