Skocz do zawartości

Pranie tapicerki.


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

My zawsze jak kupujemy nową cepkę to dokładnie ją czyścimy.

Pierzemy wszystkie materace, myjemy szafki, dezynfekujemy kibelek itd.

 

Problem mamy tym razem, bo w tej cepce mamy tapicerkę ze skóry no i niestety widać na niej latka.

Musimy coś mądrego wymyśleć do zmycia zabrudzeń z tej tapicerki bo woda+mydło to załamka.

Bardzo dużo czasu to zajmuje.

Nie to, żeby te obicia były w złym stanie, mocno poplamione, ale jak się ktoś przypatrzy to widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My zawsze jak kupujemy nową cepkę to dokładnie ją czyścimy.

Pierzemy wszystkie materace, myjemy szafki, dezynfekujemy kibelek itd.

 

Widać Sylwek, że nie Wiesz, co z czasem robić :niewiem:

 

Ja robię podobnie, a nawet wymieniam pewne elementy na fabrycznie nowe, ale tylko wtedy, gdy kupuję używaną budkę :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do skory mozna uzyc odzywki koloryzyjacej dobranej do koloru tapicerki, uzywa sie heh jak wosku samochodowego naklada sie szmatka a po chwili poleruje , efekt natychmiastowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do skory mozna uzyc odzywki koloryzyjacej dobranej do koloru tapicerki, uzywa sie heh jak wosku samochodowego naklada sie szmatka a po chwili poleruje , efekt natychmiastowy

 

Właśnie tego potrzebuje. Może jakaś podpowiedź firmy, czy link do sklepu, gdzie można nabyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jakoś mam głupie wrażenie że ktoś na siłę próbuje zareklamować swoją działalność, trzy posty na jeden temat i w każdym link do jednej firmy (której strona zresztą się nie otwiera).

 

Panie KOLEGO BIESIEK,

 

Nie muszę i nie chcę reklamować żadnej finmy. Mam to w głębokim poważaniu. Próbuję jedunie doradzić niektórym klubowiczom aby nie popełniali błędów takich jak ja, a mianowicie prania czy czyszczenia materacy na mokro. Dla mnie skończyło to się wymianą materacy. Ostateczna decyzja należy do każdego z osobna. Każdy musi sobie przeliczyć co mu taniej wyjdzie. Także wypraszam sobie takie insynuacje.

 

A ja wrażenia takiego nie mam, ja to wiem i jestem pewien.

Nowy Kolega zapewne nie wie, że karawaning.pl blokuje i trwale deaktywuje wskazywane strony na serwerach aplikując im co najmniej 3 rota wirusy, w tym jeden niewidzialny dla systemów ochronnych, jeśli dany użytkownik reklamuje a nie ma założonego konta "firma" i system bezbłędnie wykrywa również kryptoreklamę a co najlepsze, to za takie próby na daną firmę przychodzi faktura mandatowa a także Kruk ;)

Ponadto przez 3 miesiące rozmnaża się antyreklama danej strony nawet w googlach. :krzykacz:

 

:mlot::lol:

 

Witam WojtEwa. Chciałem i ciebie zapewnić iż moim zamiarem nie było reklamowanie jakie firmy. Mam to gdzies. poprostu chciałem innych ustrzec przed błędem jaki ja popełniłem, a mianowicie wypranie materacy na mokro. U mnie skończyło to się wymianą materacy, Następnym razem wiedziałem jak sobie pomóc z tym problemem. Pamiętaj, że ostateczną decyzję podejmuje każy klubowicz sam. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie KOLEGO DONIO,

 

Przychodzisz na nasze forum, wręcz powiedziałbym pakujesz się tu z butami (może nawet wypranymi w firmie przez Ciebie polecanej) nie zachowując podstawowych zasad kultury obowiązujących na tym forum. Jeśli nie wiesz jakie zasady obowiązują na tym forum to wypadało by je znaleźć i przeczytać. Odgrzebujesz tematy z przed ponad roku wklejając link do komercyjnej strony jakiegoś przedsiębiorstwa, polecasz usługi w Gdańsku koledze z Krakowa i chcesz mi powiedzieć że to nie jest reklama. Na trzy posty Twojego autorstwa wszystkie trzy promują jedną firmę.

Jeśli się mylę i Twoje dotychczasowe poczynania na tym forum to niekorzystny (dla Ciebie) zbieg okoliczności i z czasem okaże się że się myliłem to wtedy przeproszę i postawię Ci piwo, lub soczek jeśli nie spożywasz alkoholu.

Na chwilę obecną Twoje poczynania na tym forum wskazują jednoznacznie na zwykłą bezczelną próbę reklamy. Jeśli jest inaczej to czas pokaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Besiek, masz rację, ale nie tak ostro. Może kolega się zapodział.

A może nie wie jakie tu są zasady bo szukać nie potrafi.

Nie zrażajmy go do naszego forum.

Delikatnie nakierujmy i może będzie ok, jak nie posłucha to chyba admin będzie wiedział co dalej począć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam pokrowce zdejmowane "wszyty zamek "

 

Troszkę się obawiam czy po praniu się nie skurczą.

 

Na jesień po sezonie zaryzykuje.

Edytowane przez marko6 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dostałam odpowiedź na nurtujące mnie pytanie, odnośnie prania pokrowców :)

 

Też mam takie zdejmowane..z wszytymi zamkami, teraz nie będę ich prać..jesienią albo na wiosnę...myslicie że jak upiorę w pralce w letniej wodzie , nastawię na delikatne ,to nic się nie stanie? Czy lepiej uprać je ręcznie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pralam w pralce na 40 stopni i odwirowalam, wyszly z pralki juz jakby suche ale powisialy jeszcze sobie na dworze do wieczora, następnego dnia Tom się z nimi użerał ale dał radę :winner:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mała reklama mojej osoby :)

Jeśli macie problemy z przyczepą od strony czystości ,pomożemy.

 

Możemy wyprać siedzenia .Wystarczy podstawić przyczepę i po problemie.Moja ekipa pomoże

 

-sprzątanie całej z półkami

 

-opcjonalnie ozonowanie -dziala!

 

-położenie powłoki akrylowej na twojej podłodze PCV

 

-pranie tapicerki na siedzeniach

 

Poniżej zdięcie podczas prania naszych siedzeń z Hobby rok 2000.

 

 

Wszystko pod Wrocławiem!

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-pranie tapicerki na siedzeniach

Poniżej zdięcie podczas prania naszych siedzeń z Hobby rok 2000.

 

Pytam tylko z czystej ciekawości:

Jak pozbywacie się wilgoci z materacy po tym praniu ?

Czy proces prania usuwa również nagromadzony pył itp., z drugiej strony tkaniny / pokrowca ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.