Jump to content
bammber

CARAVELAIR

Recommended Posts

bepi19

Witam wszystkich Posiadaczy Caravelair'ów. Chętnie dopiszę się wraz z żoną do listy szczęśliwych użytkowników marki. Dopiero zaczynamy przygodę z karawaningiem wraz z naszą pierwszą przyczepką CARAVELAIR AMBIANCE STYLE 460 rok prod. 2010. Pozdrawiam serdecznie i życzę Wam wszystkim udanego wypoczynku.

Piotr

KoWaLWWL

Napisałem do Producenta Przyczepy o jakieś instrukcje i schematy elektryczne i dostałem odpowiedź wraz ze schematem.

Schemat elektryczny Caravelair Sublim 630

Proszę umieścić gdzieś w odpowiednim miejscu. Pozdrawiam Grzegorz

ELEC SUBLIM 630 2013.pdf

KoWaLWWL

Dostałem Także instrukcje obsługi dzisiaj

OrderConfirmation29181922.pdf

KoWaLWWL

No i też instrukcje Lodówki która jest w środku Thetford N3150 też zamieszczam

N3104-N3150-Installation-and-Owners-Manual.pdf

madzia80

Witam :) Dawno mnie nie było.. Kochani sprzedałam przyczepę wczoraj więc można mnie usunąć z listy :) jeśli następna będzie tez Caravelair to dam znać :) Pozdrawiam

Joanna Raatz

Cześć, 

Mam caravelair antares 546 luxe szukam tabliczki znamionowej - bez skutku - na dyszlu ni ma, na cepce ni ma w bakiście nie widziałam jak sprzątane było - pomożeta?:)

koper28

Szukam przyczepki w dobrym stanie caravelair brasilia 330 (moja niestety już dogorywa ) albo sprzedam swoją za 2500 jak ktoś ma czas remontować ( zarejestrowana i opłacona + przedsionek zamknięty ) (chyba jeszcze był przedsionek otwarty, ale nie obiecuję) Wymaga ona konkretnego solidnego remontu,najlepiej generalnego 1988rok (jakbym był na emeryturze może i bym się tego podjął bo szkoda mi jej a rama zdrowa ocynkowana, ale wciąż brakuje czasu.

ZenekTZN

Czy ma ktoś okno boczne prawe do przyczepy Caravelair Bahia 400 ? albo gdzie takie coś zakupić dorobić ?

koper28

Witam ponownie. Własnie sprzedałem swoją przyczepkę CARAVELAIR , a na pokład przybyła SWIFT CHALLENGER  😊  Jeśli nie będzie problemu chciałbym pozostać w grupie. Pozdrawiam serdecznie wszystkich.

leszekm

Witam

Z karawaningiem mam do czynienia od ok 30 lat, dotychczas  wyprawy małe i duże  czyniłem na sprzęcie wypożyczanym. Dzisiaj przyholowałem wreszcie własną przyczepkę Caravelair Emaraude 390. Trzeba w nią włożyć trochę pracy (i pieniędzy), ale mam nadzieję, że na urlop pojedzie. Liczę na pomoc w "rozgryzieniu" szmaragda.

Pozdrawiam wszystkich

Leszek

leszekm
W dniu 24.02.2021 o 15:54, ZenekTZN napisał:

Czy ma ktoś okno boczne prawe do przyczepy Caravelair Bahia 400 ? albo gdzie takie coś zakupić dorobić ?

Okna są dość podobne, jeżeli wymiar i kolor będą się zgadza można dorobić inne   zapytaj np

Campmig Datuta Sztok   ul.Wrocławska 102   63-421 Przygodzice (ok. Ostrowa Wielkopolskiego)  tel 690680245  -  sprzedają używane części do przyczep

także   Skokowa (ok.  Żmigrodu - Dolny Śląsk) tel  692200411 Pan Jarosław

Na Górnym Śląsku jest zakład, który dorabia szyby na wzór, ale nie mam namiarów

sobex01

Witam może ktoś podpowie gdzie szukać bakisty do modelu antares 370 i odrazu potrzebuję podłogę do tej bakisty. 888319343