Skocz do zawartości

CARAVELAIR


bammber

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich Posiadaczy Caravelair'ów. Chętnie dopiszę się wraz z żoną do listy szczęśliwych użytkowników marki. Dopiero zaczynamy przygodę z karawaningiem wraz z naszą pierwszą przyczepką CARAVELAIR AMBIANCE STYLE 460 rok prod. 2010. Pozdrawiam serdecznie i życzę Wam wszystkim udanego wypoczynku.

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 610
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Napisałem do Producenta Przyczepy o jakieś instrukcje i schematy elektryczne i dostałem odpowiedź wraz ze schematem.

Schemat elektryczny Caravelair Sublim 630

Proszę umieścić gdzieś w odpowiednim miejscu. Pozdrawiam Grzegorz

ELEC SUBLIM 630 2013.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Szukam przyczepki w dobrym stanie caravelair brasilia 330 (moja niestety już dogorywa ) albo sprzedam swoją za 2500 jak ktoś ma czas remontować ( zarejestrowana i opłacona + przedsionek zamknięty ) (chyba jeszcze był przedsionek otwarty, ale nie obiecuję) Wymaga ona konkretnego solidnego remontu,najlepiej generalnego 1988rok (jakbym był na emeryturze może i bym się tego podjął bo szkoda mi jej a rama zdrowa ocynkowana, ale wciąż brakuje czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Witam ponownie. Własnie sprzedałem swoją przyczepkę CARAVELAIR , a na pokład przybyła SWIFT CHALLENGER  ?  Jeśli nie będzie problemu chciałbym pozostać w grupie. Pozdrawiam serdecznie wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

Z karawaningiem mam do czynienia od ok 30 lat, dotychczas  wyprawy małe i duże  czyniłem na sprzęcie wypożyczanym. Dzisiaj przyholowałem wreszcie własną przyczepkę Caravelair Emaraude 390. Trzeba w nią włożyć trochę pracy (i pieniędzy), ale mam nadzieję, że na urlop pojedzie. Liczę na pomoc w "rozgryzieniu" szmaragda.

Pozdrawiam wszystkich

Leszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.02.2021 o 15:54, ZenekTZN napisał:

Czy ma ktoś okno boczne prawe do przyczepy Caravelair Bahia 400 ? albo gdzie takie coś zakupić dorobić ?

Okna są dość podobne, jeżeli wymiar i kolor będą się zgadza można dorobić inne   zapytaj np

Campmig Datuta Sztok   ul.Wrocławska 102   63-421 Przygodzice (ok. Ostrowa Wielkopolskiego)  tel 690680245  -  sprzedają używane części do przyczep

także   Skokowa (ok.  Żmigrodu - Dolny Śląsk) tel  692200411 Pan Jarosław

Na Górnym Śląsku jest zakład, który dorabia szyby na wzór, ale nie mam namiarów


 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 rok później...

20230129_153943.thumb.jpg.b2816c64429e05119e0f8e410f663a38.jpg

 

Witam wszystkie Kavalerki i Kavalerów,

przeczytałem cały wątek, podziwiam za dokonane remonty, jestem przed oględzinami swojej pierwszej przyczepki.

Możliwe że, bedzie to Odyssey2 z 2000r. teraz pytanie do znawców tematu:

Ta blacha falista za kanapą to oryginalne rozwiązanie, czy jakaś wariacja na temat?

Pozdrawiamy :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że to jest wariacja ,jeszcze z takim czymś się nie spotkałem  , ale musi być przyczyna że coś takiego jest założone ,tylko poco .Może to nie blacha a plastik że by do ściany się nie przytykać bo ciągnie zimnem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.