Skocz do zawartości

CARAVELAIR


bammber

Rekomendowane odpowiedzi

Zadzwoń do Poznania-myslę,ze Ci pomogą.Jezeli nie beda w stanie-na bank wiedzą kto jest przedstawicielem w Polsce.Jezeli zamawiaja oryginalne części to znaja francuski i załatwia Ci temat e-mailem do fabryki.Nie kręć się Piotrek i pamiętaj : kto pyta nie błądzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 610
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Zadzwoń do Poznania-myslę,ze Ci pomogą.Jezeli nie beda w stanie-na bank wiedzą kto jest przedstawicielem w Polsce.Jezeli zamawiaja oryginalne części to znaja francuski i załatwia Ci temat e-mailem do fabryki.Nie kręć się Piotrek i pamiętaj : kto pyta nie błądzi :)

Wysłałem maila do Poznania z zapytaniem. Czekam na odpowiedź. Jak dostanę to napiszę na forum, może komuś sie przyda ta informacja żeby coś wiecej dowiedzieć się o swoim białym kruku. Mam nadzieję,że odpiszą, chociażby żeby skierować mnie na inny tor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wszystko wiem. Odpisali mi z Camelcamp'u. Wysłałem im numer VIN i sprawdzili we francuskich archiwach producenta przyczep czyli Caravelair'a. Nie ma danych o mojej cepce. Caravelair trzyma dokumentacje swoich przyczep 10 - 12 lat, czyli maksymalnie od 2002 roku produkcji. Moja cepka jest za stara, żeby jeszcze "istniała" :]  ale istnieje i jak na razie trzyma sie świetnie. :yay: :yay: :yay:

Edytowane przez Port (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wszystko wiem. Odpisali mi z Camelcamp'u. Wysłałem im numer VIN i sprawdzili we francuskich archiwach producenta przyczep czyli Caravelair'a. Nie ma danych o mojej cepce. Caravelair trzyma dokumentacje swoich przyczep 10 - 12 lat, czyli maksymalnie od 2002 roku produkcji. Moja cepka jest za stara, żeby jeszcze "istniała" :]  ale istnieje i jak na razie trzyma sie świetnie. :yay: :yay: :yay:

Jeszcze zapytałem w następnym mailu, czy jest szansa, żeby ktoś inny w Polsce lub Francji miał takowe dane po VIN. Odpowiedź była jednoznaczna: w Polsce mogą mieć ludzie którzy handlują przyczepami, a w europie, jeżeli producent nie ma to nikt nie ma. Z racji, że cepka była sprowadzona półtora roku temu do Polski przez prywatną osobę to u handlarzy nie mam co szukać więc już wiem, że się nic nie dowiem i niech tak zostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zgadza się, ja 2 lub 3 lata temu pisałem do Francji i też dostałem odpowiedź, że do 10 lat trzymają dokumenty. Natomiast za to przysłali mi katalog z propozycją kupna nowej przyczepy :]

Edytowane przez kapete (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zgadza się, ja 2 lub 3 lata temu pisałem do Francji i też dostałem odpowiedź, że do 10 lat trzymają dokumenty. Natomiast za to przysłali mi katalog z propozycją kupna nowej przyczepy :]

Skorzystasz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

witam

można mnie dopisać do sympatyków :bzik:

Kilka dni temu 'zdradziłem' N-126N, na rzecz CARAVELAIR, z 1990 roku.

wg. DR jest to CARAVELAIR A4002, ale w komplecie z budką otrzymałem jakiś katalog, z którego wynika że dokładna nazwa przyczepy to: BRASILIA 395 T

 

 

1663948200_1393368131_thumb.jpg 2609157700_1393368134_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

można mnie dopisać do sympatyków :bzik:

Kilka dni temu 'zdradziłem' N-126N, na rzecz CARAVELAIR, z 1990 roku.

wg. DR jest to CARAVELAIR A4002, ale w komplecie z budką otrzymałem jakiś katalog, z którego wynika że dokładna nazwa przyczepy to: BRASILIA 395 T

 

Wszystko się zgadza. Ja w DR mam AO 422 S (nazwa fabryczna modelu) a cepka nazywa się Brasilia 416 (nazwa marketingowa) łot BIAŁE KRUKI tak mają. :thank: W moim przypadku 416 to długość samej budki.

Edytowane przez Port (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy w muzeum :skromny:

Walduś, w jakim muzeum??? Toć tu same pisklęta. :] Jak tam remoncik, śledzę uważnie Twoje poczynania i nie mogę wyjść z podziwu, jak Ty to sam ogarniasz. :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam cavalerów,a ja dzisiaj wyjechałem z garażu swoją cepką ładnie świeciło słoneczko więc zrobiłem porządne wietrzenie po zimie no i oczywiście przegląd wszystko działa gotowe do sezonu.Sprawdzilem również swój nowy nabytek do cepki telewizor Mistral LED 15,6'' odbiera elegancko na 220v jak i na 12v wszystkie programy tv naziemnej dzialają bez zarzutu, jeszcze tylko któregoś dnia muszę zrobic dezynfekcję linii wodnej i wtedy na 100% będę gotowy do wyjazdów.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.