Skocz do zawartości

CARAVELAIR


bammber

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 610
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ani potwierdzenia, ani innych propozycji od Kolegów. Wydaje mi się, że jeszcze za wcześnie planować krajowe wypady na przyszły sezon. Co innego zagranica wymagająca rezerwacji, ją już trzeba planować, a nawet zadatkować. Andrzej, zobaczysz, w marcu lub kwietniu to i stron zabraknie na propozycje :thank:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeleciałem całe forum. Cepki Caravelair ma 61 forumowiczów. Caravelair Brasilia ma 7 forumowiczów, Caravelair Brasilia 416 ma jeden forumowicz - JA, Caravelair Brasilia 400 ma jeden forumowicz, jakiś tam BELMONDO 4 :yay:  :yay:  :yay: Andrzej chyba mamy jakieś unikaty - może to są Czarne Kruki :blagac:



Spoko :yes:

 

Ale czemu tu nikt nic nie pisze  o naszej marce ? :]

Jak to nikt ? My piszemy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do Caravelairowców ,jak duże TV macie zamontowne w Waszych przyczepach,w którym miejscu,jakie wysięgniki.Jak rozwiazane macie ogladanie TV w przyczepie i w przedsionku.Wiadomo,ze najprostsze będzie postawienie na stole ale to jest ryzykowne.Czy macie na zewnatrz przyczepy zamontowany dodatkowy uchwyt na stałe,żeby powiesić TV?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć co do spotkania to mnie jest ciężko powiedzieć bo przyczepkę mam rozłożoną na części i nie wiem czy zdąże bo się trochu sprawy skąplikowały.Telewizorni nie mam i jak na razie nie zamieżam mieć dla tego że jest tyle fajnych żeczy  na wyjazdach  np.zwiedzanie itd... :fuck:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przymierzałem się do powieszenia na wysięgniku, ale jak to wszystko zważyłem w ręce to sie wystraszyłem, że może się coś urwać w poszyciu - tak więc ostatecznie stoi na "blacie", a telewizorek musi być gdyż moja piękniejsza połowa nie zaśnie bez telewizorka.

Jeżeli chodzi o Suchedniów- to niestety nie dam rady. Za to w drugiej połowie maja-2014 - marzyłyby mi się połdniowe Włochy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czechu, ale z tym telewizorkiem na stoliku to masz chyba trochę niewygody, co ? Chyba,że podróżujecie w dwie osoby i nie musicie rozkładać tego wyrka przy stole ?



Waldek, a co sie stało z cepką ? Jeszcze kilka tygodni temu byłeś taki żwawy i nawet trochę sobie pogadaliśmy. Udzieliłeś mi kilka pożytecznych rad :]

Edytowane przez Port (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czechu, ale z tym telewizorkiem na stoliku to masz chyba trochę niewygody, co ? Chyba,że podróżujecie w dwie osoby i nie musicie rozkładać tego wyrka przy stole ?

 

Waldek, a co sie stało z cepką ? Jeszcze kilka tygodni temu byłeś taki żwawy i nawet trochę sobie pogadaliśmy. Udzieliłeś mi kilka pożytecznych rad :]

Cześć!

Port myślałem że kontrolujesz całą strone karawaningu :yay: ale tak jednak nie jest.Ja zaczołem remont kapitalny mojej przyczepki wymiana podłogi ,wymiana obić ścian czyli likwidacja tapety zastępóje to płytą z laminatu ,a sprawy mise pokomplikowały jak pytasz to chodzi o materiał bardzo powoli idzie skąpletowanie tego wszystkiego za tak zw.flachę ,gdzie wcześniej zakładali że nie ma problemu i liczyłem że w tym roku skończ a tu zonk :look: i czekam , ja opisy dawłem jak chcesz to poszukaj taki temat bo tam się podpiołem grzecznościowo ,zobaczysz jakie płyty będę zakładał  jest jeszcze na 1 stronie i ostatni wpis jest mój także łatwo znajdziesz

Rozpoczynamy REMONT naszej HOBBY 535 Prestige
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.