Skocz do zawartości

CARAVELAIR


bammber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 610
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam,Michałku :bevil:,my posiadamy bambę 330 lux ,pełnoletnią...i przyjechała z Twoich rejonów aby zamieszkać na jakiś czas w Lubuskiem

 

( ale Ty to wszystko wiesz)

 

Pozdrawiamy :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Mało nas tu - a w dobie viatoll lekkie francuzki to sposób na udane wakacje...

Mój sprzęcik - Antares z 2002 r. Masa własna 825 kg przy długości 496. DMC 1200 kg.

Holownik prawie jej nie czuje i często ścigam się z osobówkami na światłach.

W środku piętrowe łózko, sypialnia i stolik po środku (dodatkowe spanie).

Niżej wyceniane niż niemiecka konkurencja, która nie jest bez wad (hobby).

Jakie wady mają nasze francuzki??

post-5084-0-99004500-1346616679_thumb.jpg

post-5084-0-85555200-1346616845_thumb.jpg

post-5084-0-04460700-1346616867_thumb.jpg

post-5084-0-91050300-1346616892_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Witam ja jakiś czas temu zakupiłem Caravelair Bamba De Lux z 1989 chyyba 415. Niestety nigdy nigdzie nie byłem poza działką. Najpierw zzacząłem remont który trwa do dziś (od 2009), problemy z rejestracją (nie mam przeglądu, brak OC) więc stoi uziemiona i czeka na to co będzie. Haha na chwilę obecną mam problem bo nie wiem czy ma przeciwmgielne a bez tego nie podbiją przeglądu. Czy ktoś z kolegów może podpowie czy astra 1,6 , 1,8 lub 2,0 pociagnie to cudo, DMC z tego co się orientuje wynosi ok 930 kg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Witam,

W czerwcu 2013 r. zakupiliśmy z żoną cepkę Brasilia 416 z 1989 r. Stan wizualny i fakryczny jest bardzo dobry, tylko z racji, że jest to moja pierwsza cepka nie potrafię pewnych rzeczy odpalić, np. chłodziarki na gaz, czy ogrzewania. Wszystko robię chyba dobrze, zawory poodkręcane, kurki przytrzymuję przy włączaniu, iskrownik strzela choć w okienku chłodziarki nie widzę iskry. Czy jeżeli ma chodzić na gaz, to muszę wyłączyć 230 V (na sieci chłodzi elegancko). Jak jestem podłączony elektrycznie do samochodu to również nie mam oświetlenia, bezpieczniki sprawdzałem. Może jakoś dojdę do tego, ale jakby ktoś miał jakieś sugestie, to z chęcią przeczytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Port

Wpiecyku jest szybka i tam musisz polukać czy idzie iskra ale jest ciężko zobaczyć najlepiej ściągnąć obudowe i wtedy ,są na forum instrukcje popatrz jest krok po kroku ,otwierasz zawór główny i pokrętło przekręcasz na piecu tak około 5 dociskasz go i w spód i pstrykasz iskrownkiem ,jak nie odpali powtażasz to za parę minut to samo aby wywietrzał gaz ,to samo z lodówką .W lodówce powinieneś widzieć przeskakującą iskrę w okienku !! Jeśli chodzi o instalację to pod podłogą koło ramy jest puszka i tam jest rozejście z samochodu do budki może tak czasem być żę masz nie podłączone i do energobooka musisz kabelek po kabelku , a jeszcze ważne ja musiałem aby mnie świeciło w budcę włączyć światła przeciw mgielne w samochodzie to wtedy miałem 12V na budce .Ja w swojej  budce mam przeciw mgielne i one mi świeciły to zrobiłem wyłącznik świateł który mi wyłaczał ,jak trzeba byłotych światełek do przeglądu czy policja to wchodzę do środka pstrykam i jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.