Skocz do zawartości

Baterie słoneczne, oświetlenie LED


modernhome

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni forumowicze,

 

część z Was pewnie już nas zna, tym którzy o nas nie słyszeli, pragnę przedstawić naszą działalność.:

 

ModernHome.pl od 2006 roku dostarcza swoim klientom rozwiązania z zakresu energii odnawialnej i oświetlenia LED. Zdobyte doświadczenie, w tym ilość wykonanych projektów i zainstalowanych baterii słonecznych sprawia, że możemy zaoferować Państwu kompleksowe usługi: od projektowania poprzez dystrybucję podzespołów aż po profesjonalny montaż. Jako importer współpracujemy z największymi producentami co gwarantuje doskonałą jakość produktów, atrakcyjne ceny oraz optymalne rozwiązania dostosowane do potrzeb indywidualnego klienta. Oferujemy podzespoły służące do budowy kompletnych systemów zasilania, takie jak: baterie słoneczne, regulatory ładowania, inwertery, akumulatory oraz generatory wiatrowe. W swej ofercie posiadamy również artykuły oświetleniowe: taśmy i żarówki LED. Wszystkie nasze produkty objęte są gwarancją oraz wsparciem serwisowym po sprzedaży.

 

Tyle słowem wstępu :) Od ponad dwóch lat współpracujemy z wszystkim dobrze znanym forum kamperowym (część z Was uczestniczy zapewne w życiu obydwu forów), mając tam wielu zadowolonych klientów. Jako, że nasza oferta bardzo dobrze się tam przyjęła, i chcemy dalej promować zieloną energię, postanowiliśmy zaprezentować się także tutaj.

 

A żeby oferta była bardziej przyjazna, oferujemy oczywiście rabaty dla użytkowników forum karawaning :)

 

-----------------------------------------------------

 

Na początek chciałbym przybliżyć wam nasz flagowy produkt dedykowany na pojazdy turystyczne, czyli zestawy na kampery i przyczepy kempingowe.

 

zst.png

Są to kompletne systemy fotowoltaiczne, gotowe do montażu. Zestaw składa się z baterii słonecznej, regulatora ładowania oraz niezbędnych elementów montażowych. Oferowane przez nas zestawy są idealnym rozwiązaniem na pojazdy turystyczne. Niezawodność baterii słonecznych sprawia, iż system nie wymaga częstych przeglądów.

 

Poniżej lista oferowanych przez nas zestawów wraz z promocyjnymi cenami dla Was:

 

kamp.png

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Poza zestawami oferujemy również pojedyncze podzespoły: baterie słoneczne, regulatory ładowania (w tym także MPPT), akcesoria montażowe.

Zarówno na te produkty, jak i na żarówki LED oraz taśmy LED, oferujemy dla Was 5% rabatu od cen podanych na stronie www.modernHome.pl

Aby otrzymać promocyjne ceny, należy w trakcie składania zamówienia podać w koszyku kod rabatowy: karawaningpl

 

Oczywiście chętnie służę pomocą w zakresie doboru czy montażu baterii słonecznych, czy też w sprawach oświetlenia LED.

Do tematu dołączam nasz katalog, w którym prezentujemy produkty przydatne w turystyce kamperowej i żeglarskiej. Katalog w załączniku, a także do pobrania TUTAJ.

 

W tym temacie będę również informował o aktualnych promocjach :)

 

pozdrawiam serdecznie

Kamil Kalinowski

www.modernHome.pl

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Edytowane przez modernhome (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproszę o wyjaśnienie cen, z jednej strony czytam ,że ceny promocyjne DLA NAS ,a z drugiej strony osobiście kupiłem solara 100 watt nowego na e-bay u za 92 euro,tj ok 400 zł +69 zł przesyłka. W Polsce kupiłem regulator ładowania ten droższy za 110 przewody za 60 i z kosztami przesyłki wyszło 620 zł. Jak mam odbierać waszą promocję dla nas gdzie kpl.solar 100W kosztuje 901 zł. Panowie pełny szacunek za chęć pomocy ,ale nie rozumiem różnicy w cenie prawie 300zł drożej niż za zestaw w Niemczech.Przecież wszyscy mamy dostęp do świata i chyba tylko przez grzeczność nikt jeszcze nie zwrócił wam uwagi że coś tu nie gra. A co czekam na wyjaśnienia.:niewiem:Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproszę o wyjaśnienie cen, z jednej strony czytam ,że ceny promocyjne DLA NAS ,a z drugiej strony osobiście kupiłem solara 100 watt nowego na e-bay u za 92 euro,tj ok 400 zł +69 zł przesyłka. W Polsce kupiłem regulator ładowania ten droższy za 110 przewody za 60 i z kosztami przesyłki wyszło 620 zł. Jak mam odbierać waszą promocję dla nas gdzie kpl.solar 100W kosztuje 901 zł. Panowie pełny szacunek za chęć pomocy ,ale nie rozumiem różnicy w cenie prawie 300zł drożej niż za zestaw w Niemczech.Przecież wszyscy mamy dostęp do świata i chyba tylko przez grzeczność nikt jeszcze nie zwrócił wam uwagi że coś tu nie gra. A co czekam na wyjaśnienia.:niewiem:Pozdrawiam.

 

w zestawie jak rozumiem jest uchwyt który też swoje kosztuje i przelotka :hmm:

180 uchwyt i 50 przelotka, to daje 230zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproszę o wyjaśnienie cen, z jednej strony czytam ,że ceny promocyjne DLA NAS ,a z drugiej strony osobiście kupiłem solara 100 watt nowego na e-bay u za 92 euro,tj ok 400 zł +69 zł przesyłka. W Polsce kupiłem regulator ładowania ten droższy za 110 przewody za 60 i z kosztami przesyłki wyszło 620 zł. Jak mam odbierać waszą promocję dla nas gdzie kpl.solar 100W kosztuje 901 zł. Panowie pełny szacunek za chęć pomocy ,ale nie rozumiem różnicy w cenie prawie 300zł drożej niż za zestaw w Niemczech.Przecież wszyscy mamy dostęp do świata i chyba tylko przez grzeczność nikt jeszcze nie zwrócił wam uwagi że coś tu nie gra. A co czekam na wyjaśnienia.:niewiem:Pozdrawiam.

 

 

Drogi Winniczku,

cieszę się, że udało ci się kupić moduł taniej, jednak prawdopodobnie trafiłeś na jakąś promocję lub udało ci się wylicytować na aukcji panel po niższej cenie. Takie okazje można trafić również i w Polsce, sami często w celach promocyjnych wystawiamy panele od złotówki i można ustrzelić taką setkę nawet za połowe ceny.

 

Przejrzałem przed chwilą ebay i niestety nie widzę nigdzie paneli w cenie o której mówisz w opcji kup teraz, najtańsze panele z wysyłką do Polski kosztują w okolicach 650-700zł i więcej czyli cena taka jak i u nas lub wyższa.

 

Trochę przesadzasz również z tą różnicą, bo nie zwróciłeś uwagi, ze w oferowanych przez nas zestawach są jeszcze uchwyty montażowe oraz przejściówka na przewody, a to dodatkowy koszt rzędu 180-200zł.

 

Uwierz mi, że nie zależy nam na ustalaniu zaporowych cen. Ba! Właściwie od początku naszej działalności staramy się mieć najniższe ceny w Polsce aby promować zieloną energię i w mniejszym lub większym stopniu nam się to udaje. Wystarczy porównać nasze ceny z cenami z innych sklepów w Polsce posiadającymi ten sam szeroki asortyment, a w szczególności z serwisami kamperów/przyczep.

 

Nie wziąłeś też pod uwagę, że nie każdy chce przeszukiwać ebay w celu znalezienia oferty kilka złotych niższej, nie każdy też potrafi porozumieć się w obcym języku czy też korzystać z paypala. Niektórzy wolą po prostu zadzwonić, podać adres wysyłki i następnego dnia cieszyć się z ekologicznej energii :)

Pozostaje jeszcze kwestia zaufania przy wysyłaniu pieniędzy za granicę oraz, co tyczy się nie tylko zagranicznych firm, zaufanie do firmy sprzedającej. Nietrudno bowiem kupić panel w jakiejś nieznanej lub odległej firmie, jednak w razie ewentualnych problemów, nie masz pewności czy nie zostaniesz na lodzie. Większość ludzi woli jednak mieć pewność co do gwarancji i wsparcia posprzedażowego, kupując w firmie z kilkuletnim doświadczeniem i rzeszą zadowolonych klientów.

 

pozdrawiam

Kamil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aby być sprawiedliwym też przed chwilą prześledziłem historyjkę moich zakupów w Waszej firmie i....

kupiłem kilka miesięcy temu zestaw 130 W + regulator z wyświetlaczem na dwa aku + przesyłka pobraniowa = 1630 PLN

 

gdybym dziś to klikał to bym zapłacił 1401 PLN .....

 

podoba mi się taki ruch cenowy .... i jestem też zadowolony z działania sprzętu ...:skromny:

 

pozdrawiam i życzę sukcesów ( licząc na fajny rabat dla Koguta w przyszłości bo ta nadejdzie ....:swiety:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

( licząc na fajny rabat dla Koguta w przyszłości bo ta nadejdzie ....:swiety: Dzień bez wazeliny to dzień stracony :nono: Dziękuję za odpowiedż,faktycznie nie wziąłem pod uwagę czterech wytłoczek z plastiku i przejściówki (też wytłoczka ) za cenę równą połowie solara. Co do kontaktów z Waszą firmą ,również mogę się wypowiedzieć w samych superlatywach bo oczywiście regulator napięcia kupowałem od Was ,przesyłka była błyskawicznie i wszystko zgodnie z oczekiwaniami. Mimo wszystko nie zakupię tych narożników bo uważam ,że cena jest nie adekwatna do rzeczywistej wartości ,ale to mój wybór. I jak piszecie wygoda kosztuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

No ja równierz chcę zamontowac panel na przyczepkę 100-120w i interesowała by mnie cena takiego zestawu tz.od a-z łacznie z przetwornicą 600/1200w.Chciałbym zapytac czy typ tego panela to chinskie dzieło ale robione pod nadzorem jakiejs wymagającej firmy,bo o czym takim tez słyszałem.Szkoda ze na pdf nie ma podanych cen tylko wartosci techniczne wyrobu,wiec proszę mnie przekanac o przyjaznej firmie dla nas karawaningowcówi jak i dobrej i słusznej cenie :skromny::thank::banan:

Pozdrawiam

 

 

ps-prosiłbym o wyszczególnienie co ile kosztuje :klnie:-dziekuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam !
Nie ma to jak profesjonalizm firmy i pełna satysfakcja klienta z dokonanej transakcji.  Ze swej strony, firmę ModernHome mogę bez obaw polecić wszystkim zainteresowanym.

Nie pamiętam dokładnych cen sprzed roku, czy dwóch lat, ale tak, jak napisał Kol. Kogut - obecnie są  dużo niższe.

Mnie również podoba się ta spadkowa tendencja. Dla osób z forum, zawsze przewidziany jest rabat, co  jest bardzo miłym gestem w stosunku do nas. Obsługa jest profesjonalna, rzeczowa i nastawiona na zadowolenie klienta. Żadne z pytań nie pozostaje bez odpowiedzi. Każda forma kontaktu z firmą (telefon, e-mail) jest szybka i  sympatyczna.
Firma ma dobrą ofertę (czasami bywa trochę gorzej z dostępnością towaru). W ModernHome można kupić kilka rzeczy, których próżno szukać gdzieś indziej. Fakt, w ofercie mają rzeczy, których cena wydaje się wysoka, ale moim zdaniem, nie jest zawyżana przez Modernhome.
Te produkty najzwyczajniej tyle kosztują. Mam na myśli np. dedykowane uchwyty paneli i przejścia kablowe przez dach z ABS-u.
Kolega Winniczek nazwał to wytłoczkami mającymi cenę połowy panelu.
Sprawdzałem - ich cena jest wysoka wszędzie i porównywalna w różnych zagranicznych katalogach.
Próżno jednak szukać tych uchwytów w innych firmach, jeśli już, to rzadko są od ręki, a ModernHome je po prostu ma :bravo:
Podobnie, jak Kol. Winniczek, uważam, że są nieprzyzwoicie drogie :pad: .

Ich cena powinna być przynajmniej czterokrotnie niższa, ale skoro wszędzie tyle kosztują ...
Na osłodę napiszę, że uchwyty są produktem firmy "Solara", a więc uznanego producenta w tej branży.
Zarówno materiał, jak i wykonanie, to dosłownie I liga, a jeszcze do tego, mamy dzięki nim maksymalne uproszczenie montażu.
Wszystkie moje obawy i wątpliwości (te cenowe również) prysły wraz z chwilą otrzymania towaru.
Obecnie nie żałuję ani jednej złotówki wydanej na te uchwyty.

Jeszcze raz dziękuję za rzetelne podejście do moich zamówień, błyskawiczną realizację i sympatyczny kontakt.
Pozdrawiam,
Kristofer

 

P.S.
Dziękuję za regulator ładowania w srebrnym kolorze, czyli taki, jak chciałem :ok:

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.