Skocz do zawartości

Co jest z Wielkopolską???


kit

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Tomku decyzja może być tylko jedna słuszna "Gołąbek" , ustalając targi mogli zapoznać się z kalendarzem :krzykacz: imprez i zorganizować w innym terminie by wszyscy mogli być zadowoleni, a tak na marginesie musisz się pochwalić nowymi felgami i że dadzą radę dojechać na kujawy :lol: :lol: :lol:.

 

Pozdrawiam serdecznie co złego to nie ja :>.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 416
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Marcin na "dzikuska" w każdej chwili możemy się spisać :ok: nawet na jakiś spontan jesteśmy chętni :-] musze poszukać jakiejś miejscówki w połowie drogi :hmm:

 

 

Tomek to czekamy na temat ...... promocja Wielkopolski jest ważna :) Sekcja na 100% nie zawiedzie :) w maju jest luźno :) bo potem ME 2012

POLSKA BIAŁO CZERWONI .......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Proszę bardzo, Adaś :thank:

 

Nocleg na „Polu Biwakowym Zalewy Nadarzyckie”, cennik :

 

http://www.bornesuli...zalewy-2012.pdf

 

Pole znajduje się ca 2km od wsi Nadarzyce (we wsi są sklepy spożywcze) w kierunku na Borne Sulinowo, nad samym jeziorkiem, jest plaża, a nawet dwie.

 

Na polu jest prąd i woda, choć trzeba ją sobie ze studzienki napompować :palacz:

 

Na samym polu istnieje możliwość zakupu płynów, chleba i coś ciepłego na jelita.

 

Co do tytułowej Wielkopolski, to choć sama wioska należy, zaiste, do Wielkopolski, to samo pole chyba ( :niewiem:) już do.... zachodniopomorskiego :devil:

 

Byłem tam nie raz i nigdy nie żałowałem.

 

Aha, przeca już to opisywałem onegdaj:

 

http://forum.karawan...wy-nadarzyckie/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A co by Wielkopolanie powiedzieli na zrobienie spotu z okazji zakończenia roku szkolnego??? :hmm:

 

 

Termin oczywiście 29.VI-1.VII :] miejsce; Szamocin http://www.ukoziolka.pl/ :-]

 

Bierzemy pod uwagę :ok:

 

 

 

Obiecałeś kiedyś coś niżej ( jakieś okolice Leszna i t.p.). Nie masz nic poniżej Poznania?

Poszukaj może czegoś. Chętnie przyjedziemy na gotowe :):ok:

 

 

 

Kitek, szybkiego powrotu z zdrowia :narcyz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko koło Leszna też coś się zrobi :-] ale przyznaje się że teraz wybrałem lokalizacje by było max godzine jazdy od Naszego domu :ee: jestem po małym zabiegu i narazie za długo w aucie usiedzieć nie moge a pozatym zestaw prowadzi moja żona więc wybierałem też by jej też było wygodnie i by się przez cały Poznań nie musiała przebijać :ok: cóż egoistycznie ale nic na to nie poradze

 

 

 

 

Jak do weekendu pojawi się jeszcze pare głosów ZA propozycją to spróbuje w niedziele pojechac na rekonesans :] wszystko zależy od zainteresowania :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.