Skocz do zawartości

"Co może ITD"


Kristofer

Rekomendowane odpowiedzi

(...)

skoro jade zgodnie z tym co mi nakazuja znaki i przepisy to za co mnie maja ukarac?

(...)

Za niedostrzeżenie pułapek. Znaki i radary to już pikuś.

.

Koledzy, ja już w tym temacie będąc równie pewnym jak Wy też pisałem i sądziłem że nic mi nie grozi.

Proszę zwrócić uwagę na datę : http://forum.karawaning.pl/topic/10995-co-moze-itd/page__view__findpost__p__280462

 

Tuż przed urlopem, a po nim zmieniłem zdanie.

Zapłaciłem za niedostrzeżenie pułapki, a pułapki mają to do siebie, że są w coraz cwańszy sposób zastawiane.

Nie macie jeszcze pozdrowień ze zdjęciem, gratuluję, ale zapewniam że zmienicie zdanie jak krew Wam się zagotuje tak jak mi.

I to nie za prędkość (kamperem).

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 186
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

witam

podsumowujac moj udzial w tym temacie - dzieki autorowi tematu i podobnych ostatno przez niego zalozonych , dowiedzialem sie ze jezdze z komora gazowa zamiast przyczepki ,czyha na mnie i moj portfel nieokreslona ilosc sluzb mundurowych ktore musza wykonac plan mandatowy ,sa uzbrojone po zęby ,wyposazone z super bryki oraz radary , bramkownice i nie wazne czy sie przestrzega PoRD czy tez jezdzi jak pirat i tak sie mandat za jazde dostanie :)

jak sie to ma do rzeczywistosci ? zobaczymy :) bo jak dla mnie to ktos cierpi na paranoje :)

 

pozdrawiam

 

Podsumowując posty napisane przez autora posta cytowanego, dowiedziałem się, dzięki wyciągniętym przez "niego" wnioskom (jeszcze raz gratuluję "kreatywnego" myślenia), że jestem prawie zaszczuty przez wiadome służby, ale też, że temat o ITD, pozwolił uzupełnić mu brakującą wiedzę i informacje o tej służbie :brawo:

Cieszy mnie to bardzo. Być może, w przyszłości uda się skonfrontować ją z rzeczywistością.

 

Teraz na zakończenie, ja - prześladowany, ścigany, prawie zaszczuty przez służby pilnujące porządku na drogach (tak przynajmniej wywnioskował radwan) podam dwa kolejne linki, aby Kolega mógł popuścić wodze fantazji przed Świętami.

"Przyczajone radiowozy" :-) i "Fotoradar-bestia" !

 

" Z pewnością dla większości z nas interesująca jest kwestia możliwości ustawienia tzw. tolerancji.

Nie ma z góry ustalonych przedziałów. Inspektorzy mają możliwość dowolnej zmiany tolerancji prędkości, od której wyzwalane są zdjęcia.

Co ciekawe, nowy mobilny fotorejestrator ITD posiada system wideorejestracji, który pozwala mierzyć i rejestrować prędkości oraz dokonywać pomiaru średniej prędkości pojazdów na wybranym odcinku drogi w postaci materiału wideo."

 

 

http://tech.wp.pl/ka...,wiadomosc.html

 

http://moto.wp.pl/ka...,wiadomosc.html

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znacie ten dialog ?

 

Kierowca: Wczoraj jechałem tędy. Tych domów jeszcze nie było !

 

Milicjant : Tak mówicie !? A gdyby tutaj staruszka przechodziła do domu starców, a tego domu wczoraj by jeszcze nie było, a dzisiaj już by był. To wy byście staruszkę przejechali, tak ?!! A to być może wasza matka !!!!

 

Kierowca: Jak ja mogę przejechać matkę, jak moja matka siedzi z tyłu ?!!

 

Po chwili :

 

A gdyby tu było przedszkole w przyszłości ... i wasz synek mały przechodził ... w przyszłości. A gdyby tu było nagle przedszkole w przyszłości i wasz synek mały tędy przechodził w przyszłości, którego jeszcze nie macie. Więc nie mówcie mi, że siedzi z tyłu !!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znacie ten dialog ?

 

Kierowca: Wczoraj jechałem tędy. Tych domów jeszcze nie było !

 

Milicjant : Tak mówicie !? A gdyby tutaj staruszka przechodziła do domu starców, a tego domu wczoraj by jeszcze nie było, a dzisiaj już by był. To wy byście staruszkę przejechali, tak ?!! A to być może wasza matka !!!!

 

Kierowca: Jak ja mogę przejechać matkę, jak moja matka siedzi z tyłu ?!!

 

Po chwili :

 

A gdyby tu było przedszkole w przyszłości ... i wasz synek mały przechodził ... w przyszłości. A gdyby tu było nagle przedszkole w przyszłości i wasz synek mały tędy przechodził w przyszłości, którego jeszcze nie macie. Więc nie mówcie mi, że siedzi z tyłu !!!!!!

 

I wszystko jasne :lol:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znacie ten dialog ?

 

Kierowca: Wczoraj jechałem tędy. Tych domów jeszcze nie było !

 

Milicjant : Tak mówicie !? A gdyby tutaj staruszka przechodziła do domu starców, a tego domu wczoraj by jeszcze nie było, a dzisiaj już by był. To wy byście staruszkę przejechali, tak ?!! A to być może wasza matka !!!!

 

Kierowca: Jak ja mogę przejechać matkę, jak moja matka siedzi z tyłu ?!!

 

Po chwili :

 

A gdyby tu było przedszkole w przyszłości ... i wasz synek mały przechodził ... w przyszłości. A gdyby tu było nagle przedszkole w przyszłości i wasz synek mały tędy przechodził w przyszłości, którego jeszcze nie macie. Więc nie mówcie mi, że siedzi z tyłu !!!!!!

 

Tak znamy . Nie jesteś na bieżąco :)http://forum.karawaning.pl/topic/10995-co-moze-itd/page__view__findpost__p__296898

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

O czym piszę ? A o tym, że taki nieoznakowany radiowóz jadący drogą szybkiego ruchu siadł mi na "ogon" i kilkakrotnie mrugał światłami, aby zmusić mnie do szybkiej jazdy. Niestety kierujący radiowozem się przeliczył bo po kilkuset metrach z całym impetem "jeb..nął" w tył mojego samochodu. Efekt: skasowany mój samochód, skasowany radiowóz, uszczerbek na zdrowiu powyżej 7 dni, sprawa karna i głąb z drogówki pożegnał się z prawem jazdy i pracą w policji. Koronnym dowodem jego winy był zapis video z radiowozu. Na pytanie sędziego dlaczego mrugał światłami na mnie, odiota powiedział - " bo jechałem za wolno aby mnie ukarać i chciał mnie sprowokować do szybszej jazdy".

 

 

 

Większej bzdury na tym forum nie czytałem! Czyżby za nieostrożną jazdę radiowozem zwalniano by z Policji? Skoro policjant jechał trzeźwy i nie strzelał do Ciebie bez ostrzeżenia to napewno zachował pracę i prawo jazdy a takie bajki opowiadaj u cioci na imieninach. Skoro nie chcesz podać sygnatury akt /bo pewnie ich nie ma/ to nie wykręcaj się obowiązkiem zachowania tajemnicy bo w tym momencie po prostu się ośmiesasz! Praktyka sądowa w części opiera się na precedensach, gdzie wskazuje się konkretne sprawy do publicznej wiadomości łącznie z sygnaturą akt i miejscem orzeczenia konkretnego wyroku jako przykład. A wyrok jaki opisujesz /bardziej zmyślasz!/ byłby precedensem w historii polskiego orzecznictwa sądowego. Aby choć w części uprawdopodobnić Twoją zmyśloną historię podparłbym na Twoim miejscu konkretnym przepisem z KK co może uwiarygodniłoby takie postępowanie przed Sądem a ponieważ jedynie atakujesz adwersarza śmiem wątpić w tą bajkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.