Skocz do zawartości

chcę otworzyć pole kempingowe


rosołek

Rekomendowane odpowiedzi

jakby co na polu mamy pierwszego gościa z forum:)

fakt warunki jeszcze spartańskie - ale jeśli ktoś chce to zapraszam tylko najpierw proszę o kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 186
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Część wszystkim, jestem tu nowa, ale zarejestrowałam się na stronkę, żeby dowiedzieć się czegoś na temat pól namiotowych :)

 

szukam czegoś w kotlinie kłodzkiej, ale jak już zauważyliście,nie jest ich zbyt dużo.

 

wybieramy sie w przyszłym tygodniu pod namiot na kilka dni ale mamy kłopot z noclegiem.

 

jetem ze świętokrzyskiego :)

 

będę dzięczna za pomoc, w planie mamy zaliczyć jak najwięcej :) od błednych skał po jaskinie niedzwiedzia, zamki miasta i wszystko co sie da , mamy na to kilka dni:) znajac zycie nam sie to nie uda, ale warto sprobować:)

 

ale prosze pomozcie ze znalezieniem czegos do spania:(

 

pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście w tamtej okolicach jest kiepsko z fajnymi kempingami. Przyzwoity kemping jest w Polanicy Zdroju. Położony w fajnym, zacisznym miejscu obok centrum.

Kemping o dobrym standardzie znajduje się też w górach Sowich - niedaleko sztolni. Nazwy niestety nie pamiętam więc trzeba poszukać w googlach ;)

W tym roku odwiedziłem też kemping w Kudowie Zdroju. Warto się tam zatrzymać, żeby zwiedzić okolice. Na dłuższy postój nie polecam - patowe położenie obok targowiska. Nie czuć tutaj "klimatu" pól kempingowych. To tylko taki mały obszar ogrodzony obok moteliku.

Edytowane przez major (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o Polanica by nas urządzała, szukałam czegoś w okolicach Lądku zdroju ale ciężko, sama agroturystyka bez możliwości rozbicia namiotu. masz moze jakas stronkę z Polnicy tego kempingu?

 

i oczywiście zapraszam w moje okolice http://pinczow.travel/pl/atrakcje_i_ciekawostki/

 

http://www.przewodnik.kurort24.pl/rozdzial.php?jk=pl&rd=2

 

jeśli ktoś lata http://www.arp.pinczow.com/news.php

 

lub dla amatorów kajaków też się coś znajdzie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Część wszystkim, jestem tu nowa, ale zarejestrowałam się na stronkę, żeby dowiedzieć się czegoś na temat pól namiotowych :)

 

szukam czegoś w kotlinie kłodzkiej, ale jak już zauważyliście,nie jest ich zbyt dużo.

 

wybieramy sie w przyszłym tygodniu pod namiot na kilka dni ale mamy kłopot z noclegiem.

 

jetem ze świętokrzyskiego :)

 

będę dzięczna za pomoc, w planie mamy zaliczyć jak najwięcej :) od błednych skał po jaskinie niedzwiedzia, zamki miasta i wszystko co sie da , mamy na to kilka dni:) znajac zycie nam sie to nie uda, ale warto sprobować:)

 

ale prosze pomozcie ze znalezieniem czegos do spania:(

 

pozdrawiam serdecznie

 

Się też w tę okolicę wybieram, ale na początku sierpnia. Pogadaj z rosolez-em. Jest tubylcem i ma sporo do powiedzenia, widziałem się z nim kilka dni temu i wstępnie ustawiliśmy się na sierpień, ale myślę że gość jest Ci w stanie podpowiedzieć co, gdzie i jak!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super dzięki za pomoc, wybieramy się juz w srode, mam nadzieje ze pogoda nam dopisze. znalazłam jeszcze prywatny dom ale maja opcje kempingu, jakby co sa ze Skrzynki:) wybierzemy jedną z dwóch opcji.

 

a co jest wartego uwagi w kotlinie kłodzkiej? jakie zabytki, miejsca ciekawe warto zwiedzić poza jaskinia niedźwiedzią i blednymi skałami?

 

choć z drugiej strony dolny Śląsk warto zobaczyć cały :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisz PW a najlepiej dzwoń - numer Ci podam jak napiszesz

dam kilka dobrych rad - w Kotlinie mieszkam od urodzenia i znam ją od podszewki - a ta wiedza Ci się przyda

 

 

poza tym trzymajmy się tematu tego posta....

który dotyczy mojego pola:)

Edytowane przez rosolez (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam !!!

dziś w nocy wróciłem z nad morza - Pod brzozami mi trochę zeszło i wypuścić mnie nie chcieli...

wiec jakby co już jestem

proszę o kontakt priv lub tel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.