Skocz do zawartości

chcę otworzyć pole kempingowe


rosołek

Rekomendowane odpowiedzi

Nie uważam, że inwestycja to morze pieniędzy. Oczywiście zrobienie kempingu "super" to kosztowna rzecz. Ale podstawowe sprawy kempingowe na poczatek na rozruch to nie jest aż tak wielka kwota. Szczególnie, że masz mozliwość korzystania z istniejących zasobow. Nie kopiesz kanalizacji od drogi, nie ciągniesz wodociągu przez wieś ani prądu itd. Wszystko podpinasz pod istniejącą bazę. Nie musisz na początek mieć świetlicy z salą kinową. Wystarczy wiata na ogniski itd. Gdyby biznes szedł dobrze to rozbudujesz infrastrukturę.

Okolica ładna, mnie osobiście dobrze się kojarzy z młodości i warto spróbować jeśli masz zacięcie.

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 186
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie uważam, że inwestycja to morze pieniędzy. Oczywiście zrobienie kempingu "super" to kosztowna rzecz. Ale podstawowe sprawy kempingowe na poczatek na rozruch to nie jest aż tak wielka kwota. Szczególnie, że masz mozliwość korzystania z istniejących zasobow. Nie kopiesz kanalizacji od drogi, nie ciągniesz wodociągu przez wieś ani prądu itd. Wszystko podpinasz pod istniejącą bazę. Nie musisz na początek mieć świetlicy z salą kinową. Wystarczy wiata na ogniski itd. Gdyby biznes szedł dobrze to rozbudujesz infrastrukturę.

Okolica ładna, mnie osobiście dobrze się kojarzy z młodości i warto spróbować jeśli masz zacięcie.

Powodzenia.

tutaj problemy są innej treści z otwarciem oficjalnie - więc dla znajomych z k.pl działa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Co do własnego kempoingu,to na pewn opini będzie bardzo wiele,natomiast wg mnie jest to nie tylko kosztowna inwestycja ile czasochłonna plus rzecz jasna wybór samego miejsca. Nie możemy o tym zapominać,ale jeśli ktoś posiada kapitął jak i miejsce w dobrej lokalizacji to myślę,że jest to bardzo fajny pomysł na biznes. Łączymy przyjemne z pożytecznymm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

witajcie Panowie !

 

prawda jest niestety taka, że ów plac i hotel od 31.12.2013 już nie jest objęty moją dzierżawą.

póki co obiekt hotelowy wraz z ogrodem jest zamknięty.

nie wiem jakie ma plany właściciel, większą część infrastruktury zdemontowałem i zabrałem ze sobą wynosząc się z stamtąd.

 

Kto miał szczęście zdążyć - ten zdążył.

 

z wiosna może coś się okaże i znów coś podziałam - będę pisał.

 

ale spoczko - jak nie tu - to znajdę Wam inne fajne miejsca:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.