Jump to content
brompton

Co z tym Viatol-em?

Recommended Posts

RadekNet

A ja ma takie pytanie (grzebałem po sieci, ale nie udalo mi sie znależć takiej informacji) - czy będzie można kupic urządzenie OBU dla osobówki, które by obsługiwało polski eToll i autostrady francuskie?

peja76

Takie pismo znalazłem na Fb

Przesyłam odpowiedz Ministra Webera na pismo Senatorów w sprawie zwolnienia z opłat pojazdow kempingowych.

Jak się kliknie na pismo to się wyostrzy, nie wiem czemu tak jest:sciana:

Brak dostępnego opisu zdjęcia.
Edited by peja76 (see edit history)

Analog82

Pytanie do ludzi co juz zwrocili sprzet... jak dlugo trwa zwrot kasy na konto? U mnie juz powoli mija 3 tygodnie i dalej nic i zastanawiam sie czy nie przedzwonic z pytaniem jak wyglada obsluga wniosku.

Marcin T
34 minuty temu, Analog82 napisał:

Pytanie do ludzi co juz zwrocili sprzet... jak dlugo trwa zwrot kasy na konto? U mnie juz powoli mija 3 tygodnie i dalej nic i zastanawiam sie czy nie przedzwonic z pytaniem jak wyglada obsluga wniosku.

Ja zwrot za boxa miałem na drugi dzień. Zwrot pozostałych środków w dwóch przelewach po ok 5 dniach.

jacek00
Ja zwrot za boxa miałem na drugi dzień. Zwrot pozostałych środków w dwóch przelewach po ok 5 dniach.
Ale Ty pewnie oddawałeś w punkcie obsługi klienta? Ja robiłem zwrot przez konto etoll. Na razie czekam

peja76
8 godzin temu, Analog82 napisał:

Mój brat dwa tygodnie temu wysłał wniosek przez internet i zdjęcia urządzeń, na razie cisza, wczoraj dzwonił i był 91 w kolejce😁

jacek00
Mój brat dwa tygodnie temu wysłał wniosek przez internet i zdjęcia urządzeń, na razie cisza, wczoraj dzwonił i był 91 w kolejce
Teraz pewnie mają tam ostry sajgon. Ja żałuję, że nie zrobiłem tego we wrześniu, ale z drugiej strony mi się nie chciało

Teraz trzeba cierpliwie czekać. Czy mi oddadzą kasę za miesiąc czy za 3? Co za różnica w zasadzie

Analog82
9 godzin temu, jacek00 napisał:

Ale Ty pewnie oddawałeś w punkcie obsługi klienta? Ja robiłem zwrot przez konto etoll. Na razie czekam

Ja tez tak oddawalem, ale najwidoczniej maja teraz duzo tych wnioskow, wiec moze im to troche zajac. W sumie nie ma roznicy kiedy to ogarna, ale chyba zadzwonie w tygodniu i podpytam sie czy w ogole oni maja to w systemie, bo znajac moje szczescie to pewnie cos sie gdzies "zawieruszylo"

jacek00
25 minut temu, Analog82 napisał:

Ja tez tak oddawalem, ale najwidoczniej maja teraz duzo tych wnioskow, wiec moze im to troche zajac. W sumie nie ma roznicy kiedy to ogarna, ale chyba zadzwonie w tygodniu i podpytam sie czy w ogole oni maja to w systemie, bo znajac moje szczescie to pewnie cos sie gdzies "zawieruszylo"

Hahaha, ja właśnie zajrzałem na swoje konto e-toll i moje zgłoszenie dotyczące zwrotu urządzenia zniknęło :D Więc pytanie czy je rozwiązali czy w jakikolwiek sposób przetworzyli, ale na moim koncie nie ma po nim ani śladu 

jacekzoo
Teraz, jacek00 napisał:

Hahaha, ja właśnie zajrzałem na swoje konto e-toll i moje zgłoszenie dotyczące zwrotu urządzenia zniknęło :D Więc pytanie czy je rozwiązali czy w jakikolwiek sposób przetworzyli, ale na moim koncie nie ma po nim ani śladu 

Marcin T
10 godzin temu, jacek00 napisał:

Ale Ty pewnie oddawałeś w punkcie obsługi klienta?

Tak, oddawałem 9 września na BP, jeszcze przed tym sajgonem, zanim setki, albo i tysiące firm transportowych zawaliły operatora zwrotami.