Skocz do zawartości

Stół turystyczny


rodzyn

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 49
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No tak , młody wtedy był, to wiele tłumaczy. :jump::?:)

 

Troll. :)

 

PS. Wracając do tematu stołu, to mam w przyczepie ich 3.

 

Ponieważ, jestem trochę z PRL-u to mam ten z alu obwódką i skladany- ten ze zdjęcia Tomiiego.

Jest wieczny i lekki, stawiam go w przedsionku i gramy przy nim w karty.

 

Drugim jest stół ogrodowy z wyjmowanymi nogami, kupiony w Ikei.Jest duży, prostokątny i solidny.

Służy do gotowania i w ogóle jest stołem kuchennym, stoi na ogoł też w przedsionku.

 

A do ogródka mam okrągły stolik taki jak z Allegro ten kwadratowy , z odejmowanymi nogami

w kształcie X. Jest bardzo dobry też.

 

Jacek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

W zeszłym roku zakupiłam w JYSK stolik turystyczny za 129zł. Każdą nogę można regulować na pożądaną wysokość, co ma znaczenie, gdy trafi ci się jakaś góreczka, czy dołek na podłożu. Jest bardzo solidnie wykonany i składa się na płasko. Wymiary to 120X80cm. Napewno posłuży długo.

Teraz też są w sprzedaży. Z całą sumiennością polecam. Te 129zł, to nie jest dużo, bo przeglądając oferty za podobne stoliki zauważyłam, ze są one 2 razy droższe.

Mój stolik nr 2 na górnym obrazku.

http://nlab.dk//stories/110_8_436_2xDvIZVQ/imagepage9.htm

 

porównaj cenę i wymiary, a się przekonasz:

http://przyczepytam.super.sklep.pl/sklep/product_info.php/cPath/14_15_17/products_id/63

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zbudowałem taki stół - konstrukcyjnie wiązany z przyczepą bo jakże inaczej

cb7ad020b17a4d46.jpg

Aby szary11 nie zdenerwował się widokiem pustych butelek piwnych przezornie usunąłem ślady chmielowej libacji a żona postawiła akcesoria raczej neutralne. Tomii - ucz się.

Zapewniam, że ten stół również sprawdza się w warunkach bojowych a jego stabilność jest ściśle związana ze stabilnością przyczepy.

Pomysł stołu nie jest mój!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łączenie ściany z blatem to typowy łącznik stołu wzięty z przyczepy niewiadów. Są łączniki plastikowe i metalowe (aluminium) - metalowy mocniejszy. Podnosisz stół do góry i blat jest wolny. Podpora blatu (czerwona) to kij malarski z regulowaną długością odpowiednio przycięty i wkręcony w przymocowaną od spodu blatu "łysą" końcówkę od mopa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Balbina, ten twój stolik jest idealny :) . Cena super! Właśnie takiego szukam.

Byłem wczoraj w JYSK w Gdańsku i nie było tego stołu. Ogólnie wybór mają marny.

Ciężko będzie na ten model stołu trafić. Jeśli ktoś go gdzieś zobaczy to proszę o wiadomość na priv, albo od razu proszę kupić i przesłać do mnie. Zapłacę z nawiązką. :jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Balbina, ten twój stolik jest idealny . Cena super! Właśnie takiego szukam.

Byłem wczoraj w JYSK w Gdańsku i nie było tego stołu. Ogólnie wybór mają marny.

Ciężko będzie na ten model stołu trafić. Jeśli ktoś go gdzieś zobaczy to proszę o wiadomość na priv, albo od razu proszę kupić i przesłać do mnie. Zapłacę z nawiązką.

W W-wie są dostępne , jutro będę w Ysku to mogę Ci nabyć drogą kupna i wysłać DHL-em , bo mam codziennie kuriera w pracy :) .

Stół jest naprawdę niezły , używam taki już dwa sezony , ale ma jedną wadę . Blat wykonany jest z MDF-u tak że trzeba uważać żeby nie został na deszczu :jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stolik jak ma tomii to dobry jest do puzzle ukladania :jump: idealnie sie mieszcza :) .. IMO stol musi byc duzy bo wowczas jest wygodny... zainteresowanym proponuje wycieczke do pierwszego lepszego NOMI czy castorami czy innego tego typu sklepu a tam od wyboru do koloru... .. lepciak sorki ale ten twoj wynalazek to tylko na samotny wieczor pifofy.. nie wyobrazam sobie biesiadowac przy takim czyms choc sam posiadam ale nie uzywam bo IMO jet to delikatnie mowiac kiepskie.. u mnie jest zamontowana listawa (fotka) taka jak do trzymania stolu wewnatrz cycepy... ja kupilem na spokojnie stolik w kauflandzie solidny stabilny lekki duzo na nim miejsca za bagatela 20 zł... szukajmy promocji i nie dajmy sie zwariowac! :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no napewno na większe balangi stół Lepciaka może się nie nadawać, ale na śniadanko we 2 czy 4 albo stół pomocniczy z pewnością spisze się wyśmienicie :jump: Mi ten patencik bardzo się podoba i na dniach coś takiego zmajstruje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.