Skocz do zawartości

Wykładzina podłogowa do przedsionka


dranja

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam zamiar używać jako podłogi plandeki z podobnego materiału którą kupiłem za (chyba ,bo nie pamiętam ) 30 zł o wymiarach 3m*5m ,zobaczymy jak to będzie się sprawować :ok:

 

Pomysł bardzo fajny. Ciekawe, czy nie będzie śliska jak się troszkę zmoczy od rosy czy deszczu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 162
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

skoro przy plastikowych , które nie przepuszczają powietrza ,to i gumowa ,o ile jest jednolita (bo jak dziurkowana to na pewno nie ) :ok:

gumowana trochę waży ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olga, gumowana sobie odpusc, wazy to to sporo i chyba najlepiej sprawuje sie tam gdzie ludzie rozkladaja sie na stale. My kupilismy cos podobnego, "wodo i powietrzo" przepuszczalna... tak ze nic pod nia nie powinno gnic a i jak cos sie rozleje to tez nie problem. Do tego jest lekka, jak sie zabrudzi to szlaufem i szczotka a pozniej na sznurek :ok:

 

http://elcamp.movera.com/?navID=157&pID=14663&tpl=details&lang=6

 

http://elcamp.movera.com/?navID=157&pID=14662&tpl=details&lang=6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jule - o super! Jak dla mnie świetne, no i kolorek Lingon jakby ładnie pasujący :) Bardzo mi się podobają, muszę sprawdzić wymiary, bo chwilowo nie wiem, jaki potrzebuję :ok: ale na pewno potrzebuję. Kurcze ile to człowiek ma potrzeb na raz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taka w bialo-szare pasy :) no musi przeca pasowac, nie ma to tamto :ok: potrzeby dopiero sie zacznal, ja mam troche hopla wzgledem zgrania kolorystycznego ogolnie i w srodku do tego niebieskiego wprowadzilam pomaranczowy z seledynem.. no to sie zaczelo, miski, talerze, posciel, poduszki, sztucce itp a wszystko musialo kolorystycznie grac. Dobrze ze do Wloch jezdzimy a tam mozna wszystko czego dusza zapragnie zakupic w takich kolorach ze musk maly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak :):ok::)

Ja chcę wymienić wykładzinę, pokrowce, zasłonki na naturalnie szare kolory, a obicia najlepiej w delikatne liście :) taki ma plan a do tego pościel, sztućce i miseczki - to wiadomo muszą pasować hihihihihi

Mam nadzieję, że w naszym pięknym kraju też coś ładnego znajdę (w przyzwoitej cenie), bo ja jestem wielbicielką delikatnych kolorów naturalnych, głównie odcieni brązu, szarego i bieli a najchętniej biały + drewno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na dzień rozkładam, na noc zwijam

 

Że

też Ci się chce tak zwijać? A nie masz w przedsionku jakiś klamotów?

klamory są ale napisałem że zwijam częściowo, aby dochodziło powietrze. tak sobie chcą czasami właściciele campingów aby nie niszczyć całkowicie trawy. Może nie dodałem że na podłogę kładę taką plandekę z marketu.To nie przeszkadza jak na noc są zawinięte rogi plandeki,rano prostuje i okej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tkanina polietylenowa, o której pisałem wyżej jest to tkanina pleciona, inaczej mówiąc przepuszczalna wodę i powietrze. Jak coś się rozleje to wsiąka w ziemię, trawa nie gnije pod nią i wszystko jest ok. Do tego cena jest bardzo niska (około 30 zł ), mało waży, jest dostępna w różnych kolorach i zajmuje niewiele miejsca... Nadmieniam, że nie jest to materiał, z którego robią plandeki dostępne w marketach. Plandeka, jak sama nazwa mówi, jest po to by chronić przed czynnikami atmosferycznymi, np. deszczem. Ta tkanina, to jet to samo z czego np. robią białe worki na ziemniaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.