Jump to content
Sign in to follow this  
dranja

Wykładzina podłogowa do przedsionka

Recommended Posts

elaola

Tak czytam te Wasze wypowiedzi i postanowiłam napisać własne uwagi.

Otóż z przyczepą jeżdzimy ładne kilkanaście lat i nigdy nie czułam potrzeby posiadania wykładziny w przedsionku.Uważam,że to dodatkowy kłopot. Ja gotuję w przedsionku i nie przejmuję się gdy chlapnę na trawę,mogę też w każdej chwili postawić gorący garnek na "podłodze" .Nie muszę sprzątać/bo przecież zawsze na butach się coś naniesie/.Dosyć mam sprzątania w domu.

No ,trawka po naszym postoju zawsze jest wprawdzie wydeptana,ale pod wykładziną przecież też.

Każdy ma swoje zdanie-a moje jest właśnie takie.

Prusiak

elaola, mowisz tak bo nie probowalas. Tak to juz jest , ze dopoki czlowiek nie sprobuje to bedzie zapieral sie ze mu nie potrzebne... Uwerz mi, jednak przyjemniej jest z podloga w przedsionku - mozna po niej spokojnie w skarpetkach pobiegac :niewiem:

elaola
mozna po niej spokojnie w skarpetkach pobiegac

Może masz rację,ale ja biegam po prostu w klapkach.

kiszon

elaola, oj nie przeczytalas doklnie o zaletach tej siatkowej podlogi....

Rysiaczek

wszystkie uwagi są cenne i każdy wybiera co dla niego jest wygodniejsze . W sobotę byłem w Katowicach na ul. Krynicznej . Mieści sie tam hurtownia z akcesoriami do przyczepek . Poza swoimi zakupami , oglądałem także podłogi do przedsionków . Niemiecki wynalazek 3,0 x 6,0 m to wydatek ok. 400zł i to ten najtańszy rodzaj . W Komforcie była promocja na wycieraczki . Bardzo ładne z zatopioną w gumę wykładziną . wym. 110 x 70 . za 14 zeta . To mi wystarcza Podobne ,,wynalazki ,, można także kupić w sieci sklepów JYSK . Trzeba po prostu trafić !

ed

Tez kupiłem na Krynicznej w Katowicach-Ochojcu podłogę siatkową 2,5mx4 m. Pierwsza klasa. Latwiej o czystość w przyczepie i nie trzeba specjalnie zamiatać

Warto kupić, dałem 200 złociszów.

Piotrek

Ale z tą uwagą, że do namiotowego przedsionka :] (http://www.forum.karawaning.pl/viewtopic.php?t=1927). Potrzebuje jakiejś materii na ten cel, zasadniczo trzy wymagania: waga, waga, waga i jeszcze raz co by mało kosztowało :niewiem: Macie jakieś pomysły co by się nadało i gdzie to kupić?

Piotrek

Potrzebowałbym raczej czegoś sporo lżejszego. Ponad 2kg by tego wyszlo, a jak się niesie na plecach to dwa kilo tu, dwa kilo tam i już się robi mało przyjemnie :] Połowę lżejsze byłoby ok :niewiem:

Jule

Piotrek a podejdz do sklepu ogrodniczego, tam sprzedaja na metry wloknine ogrodowa... to jest taka materia ktora sie przykrywa ziemie pod krzakami coby chwasty i trawa nie rosla... toto jest w miare lekkie, mozna przyciac jak sie chce, sa rozne szerokosci, a do tego przepuszcza wode od gory, czyli jakby nawet napadalo to stac jak na plandece nie bedzie, sledziami bez problemu mozna przytrzymac.

Piotrek

No właśnie wilgoci lepiej coby nie przepuszczało- bo jak w jedną to i w drugą, a idea jest też taka żeby można było trzymać w przedsionku bagaże jakby spały te nominalne trzy osoby w namiocie, więc to ważne. No i to ma być noszone w plecaku więc ważna jest zarówno masa jak i też objętość.

O co byście myśleli o czymś takim: http://www.allegro.pl/item314711415_plandeki_plandeka_2x3_zielona_2xgrubsza_hurt_w_wa.html

Po przycięciu do odpowiednich rozmiarów ważyłoby mniej niż kilogram.

siwy45

Kolego ta plandeka ma zalety i wady chociaż lekka ona bywa również w hipermarketach i dość tania,zalety że chodzisz po suchym a wadą śliska a tym bardziej jak mokra, a przede wszystkim jeżeli stoisz w jednym miejscu zbyt długo to trawa pod spodem gnije i zaczyna zalatywać zgnilizną i dlatego zrezygnowałem z wykładania przedsionka. :niewiem:

Effendi

Piotrek, pogadaj z Kiszonem, ona ma "podłogę" wykonaną z bardzo lekkiego materiału ( ciekawie rozwiązanie ) :niewiem:

Tomii
O co byście myśleli o czymś takim: http://www.allegro.pl/ite..._hurt_w_wa.html

Dokładnie w tamtym miejscu kupowałem swoją plandekę na podłogę. Jeden sezon spokojnie wytrzymuje.

Minus jest taki że woda potrafi na tym stać więc jedno złe podwinięcie tak że z tropiku będzie kapało na podłogę i zamiast zapewnić bagażom suchą podstawę zrobi wam pranie bagażu :niewiem:.

Serek
Piotrek, pogadaj z Kiszonem, ona ma "podłogę" wykonaną z bardzo lekkiego materiału ( ciekawie rozwiązanie ) :]

Effendi ma rację :niewiem: , Kiszon ma fajny patent na podłogę do przedsionka, więc i do Cibie sie spisze na 100%- sam chce skorzystać z tego patentu zobacz tu jest temat: http://www.forum.karawaning.pl/viewtopic.php?t=1435&highlight=pod%B3oga++przedsionka