Skocz do zawartości

Wykładzina podłogowa do przedsionka


dranja

Rekomendowane odpowiedzi

Tak czytam te Wasze wypowiedzi i postanowiłam napisać własne uwagi.

Otóż z przyczepą jeżdzimy ładne kilkanaście lat i nigdy nie czułam potrzeby posiadania wykładziny w przedsionku.Uważam,że to dodatkowy kłopot. Ja gotuję w przedsionku i nie przejmuję się gdy chlapnę na trawę,mogę też w każdej chwili postawić gorący garnek na "podłodze" .Nie muszę sprzątać/bo przecież zawsze na butach się coś naniesie/.Dosyć mam sprzątania w domu.

No ,trawka po naszym postoju zawsze jest wprawdzie wydeptana,ale pod wykładziną przecież też.

Każdy ma swoje zdanie-a moje jest właśnie takie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 162
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

wszystkie uwagi są cenne i każdy wybiera co dla niego jest wygodniejsze . W sobotę byłem w Katowicach na ul. Krynicznej . Mieści sie tam hurtownia z akcesoriami do przyczepek . Poza swoimi zakupami , oglądałem także podłogi do przedsionków . Niemiecki wynalazek 3,0 x 6,0 m to wydatek ok. 400zł i to ten najtańszy rodzaj . W Komforcie była promocja na wycieraczki . Bardzo ładne z zatopioną w gumę wykładziną . wym. 110 x 70 . za 14 zeta . To mi wystarcza Podobne ,,wynalazki ,, można także kupić w sieci sklepów JYSK . Trzeba po prostu trafić !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Ale z tą uwagą, że do namiotowego przedsionka :] (http://www.forum.karawaning.pl/viewtopic.php?t=1927). Potrzebuje jakiejś materii na ten cel, zasadniczo trzy wymagania: waga, waga, waga i jeszcze raz co by mało kosztowało :niewiem: Macie jakieś pomysły co by się nadało i gdzie to kupić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebowałbym raczej czegoś sporo lżejszego. Ponad 2kg by tego wyszlo, a jak się niesie na plecach to dwa kilo tu, dwa kilo tam i już się robi mało przyjemnie :] Połowę lżejsze byłoby ok :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek a podejdz do sklepu ogrodniczego, tam sprzedaja na metry wloknine ogrodowa... to jest taka materia ktora sie przykrywa ziemie pod krzakami coby chwasty i trawa nie rosla... toto jest w miare lekkie, mozna przyciac jak sie chce, sa rozne szerokosci, a do tego przepuszcza wode od gory, czyli jakby nawet napadalo to stac jak na plandece nie bedzie, sledziami bez problemu mozna przytrzymac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie wilgoci lepiej coby nie przepuszczało- bo jak w jedną to i w drugą, a idea jest też taka żeby można było trzymać w przedsionku bagaże jakby spały te nominalne trzy osoby w namiocie, więc to ważne. No i to ma być noszone w plecaku więc ważna jest zarówno masa jak i też objętość.

 

O co byście myśleli o czymś takim: http://www.allegro.pl/item314711415_plandeki_plandeka_2x3_zielona_2xgrubsza_hurt_w_wa.html

Po przycięciu do odpowiednich rozmiarów ważyłoby mniej niż kilogram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ta plandeka ma zalety i wady chociaż lekka ona bywa również w hipermarketach i dość tania,zalety że chodzisz po suchym a wadą śliska a tym bardziej jak mokra, a przede wszystkim jeżeli stoisz w jednym miejscu zbyt długo to trawa pod spodem gnije i zaczyna zalatywać zgnilizną i dlatego zrezygnowałem z wykładania przedsionka. :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co byście myśleli o czymś takim: http://www.allegro.pl/ite..._hurt_w_wa.html

 

Dokładnie w tamtym miejscu kupowałem swoją plandekę na podłogę. Jeden sezon spokojnie wytrzymuje.

 

Minus jest taki że woda potrafi na tym stać więc jedno złe podwinięcie tak że z tropiku będzie kapało na podłogę i zamiast zapewnić bagażom suchą podstawę zrobi wam pranie bagażu :niewiem:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, pogadaj z Kiszonem, ona ma "podłogę" wykonaną z bardzo lekkiego materiału ( ciekawie rozwiązanie ) :]

 

Effendi ma rację :niewiem: , Kiszon ma fajny patent na podłogę do przedsionka, więc i do Cibie sie spisze na 100%- sam chce skorzystać z tego patentu zobacz tu jest temat: http://www.forum.karawaning.pl/viewtopic.php?t=1435&highlight=pod%B3oga++przedsionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.