Skocz do zawartości

Wykładzina podłogowa do przedsionka


dranja

Rekomendowane odpowiedzi

o co chodzi z tym płynem?? jest w castor....???? dobrze kumam???
Płyn do toalet chemicznych stoi w Castoramie na tym dziale co muszle klozetowe a nie na chemii :ok:

 

no to mnie ratujesz , bo juz mi Sowana wakacjach pozyczał do górnego zbiornika i dolnego. A ile kosztuja????.Jutro nie pojade , bo mam zabieg , ale w piątek chyba już dam rade i pedze ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 162
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

podloga siatkowa jest :ok::):):) super hiper :):):) , nawt jak byla na prawie czystej glepie (no nikle slady igliwiua) zawsze byla czysta... naprawde mi sie sprawdzila w 100 procentach...zreszta zanim sie na nia zdecydowalem duzo sie naogladalem i nad kazda powzdychalem i poachalem... warto ~!!! :) po prostu polecam... po 2 tygodniach biwakowania jedynie co sie stalo to w miejscach gdzie wczesniej na glebie trawki nie bylo zaczela rosnac hehe.. chyba trawce sluzylo :)..

a plyn ten co w castoramie to jest moze nie najtanszy ale bardzo dobry.. 0 zapaszku dziwnego jak koledzy we wczesniejszych postach pisali przy zastosowaniu innych..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podloga siatkowa jest :ok::):):) super hiper :):):) , nawt jak byla na prawie czystej glepie (no nikle slady igliwiua) zawsze byla czysta... naprawde mi sie sprawdzila w 100 procentach...zreszta zanim sie na nia zdecydowalem duzo sie naogladalem i nad kazda powzdychalem i poachalem... warto ~!!! :) po prostu polecam... po 2 tygodniach biwakowania jedynie co sie stalo to w miejscach gdzie wczesniej na glebie trawki nie bylo zaczela rosnac hehe.. chyba trawce sluzylo :)..

a plyn ten co w castoramie to jest moze nie najtanszy ale bardzo dobry.. 0 zapaszku dziwnego jak koledzy we wczesniejszych postach pisali przy zastosowaniu innych..

 

kiszon, jak Tobie spasowała wykładzinka do przedsionka , to mi tez spasuje , a co do płynów to słyszałem duzo dobrego o nich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serek1, no i jeszze jedno.. niesamowicie prosto utrzymuje sie ja w czystosci... w czasie biwakowania pieknie szczotka jakies liscie czu trawa czy inne sie zmiata a jak zabrudzona sama siaeczka to w wode ja bach kilka razy namoczys wyjac, wstrzasnac i prawie sucha :ok:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał pamietasz dyskutowalismy o niej w Dzwirzynie .... :ok::):)

 

kurcze a pare tygodni temu miałem ja w dłoni i sprzedawca przeponał mnie zeby kupic plandeke niebieska :):):) ...teraz to juz wiem , ze to był błąd.

Jak go spotkam to mu :):):) .... żart oczywiście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jola mowi ze normalnie :) he he cokolwiek to znaczy.. zszywana na maszynie sciegiem prostym na delikatna zakladke brzegami fabrycznie zakonczonymi, po zszyciu fajnie sie rozciagnelo i ulozylo...... nie bylo klopotow :ok: przynajmniej ja nie widzialem haha :) a te koleczka na rogi to przeciskalem miedzy materialem - ciezko bylo - ale sie udalo... jak bedziesz kupowac nie kupuj wiekszej srednicy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Odgrzebany temat podłogi do przedsionka

 

kiszon,Mrsulki, jak sie spisała po całym sezonie podłoga do przedsionka która macie....?????Chętnie foto relacja z oględzin podłogi .

 

Ja całe wakacje przejeżdziłem bez podłogi i teraz sie zastanawiam ponownie co wybrac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serek1, wysmienicie... pialem wczesniej juz ze nawet na wydeptanej ziemi bez trawy bylo OK.. nawet sluzylo trawce bo zaczela kielkowac :) no i po raz kolejny napisze ..niewiarygodna wygoda co do utrzymania czystosci i podczas rozlozenia jak i gdy sie ja zwinelo i spakowalo... miesci sie w reklamowce i tylko do wody na chwilke potrzasnac i tak samo po wyjeciu 5 minut i sucha...same ++++++++++++++++++++++ .. nie wiem co dodac i co kolego mialbym sfotografowac?? wyglada po sezonie tak jak i przed... :) ja goraco polecam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię się chwalić ale parę osób już widziało moją podłogę w akcji (Kiszon sobie nawet taką samą sprawił) i podobała się. Osobiście nie widziałem lepszej. Poza tym cena śmiesznie niska :)

 

jednym słowy "polecasz zakup"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednym słowy "polecasz zakup"...
Szczerze i z czystym sumieniem jak najbardziej :niewiem: Tylko z tymi Castoramowymi jak już pisał Kiszon, trzeba trochę zdolności krawieckich. Szersze też występują bo przecież mam taką , niestety kupiłem z przyczepą i nie wiem gdzie można kupić takie. :ok:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednym słowy "polecasz zakup"...
Szczerze i z czystym sumieniem jak najbardziej :niewiem: Tylko z tymi Castoramowymi jak już pisał Kiszon, trzeba trochę zdolności krawieckich. Szersze też występują bo przecież mam taką , niestety kupiłem z przyczepą i nie wiem gdzie można kupić takie. :ok:

 

Dzięki bardzo za pomoc .... :]

 

pozdrawiam serek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.