Jump to content
Sign in to follow this  
dranja

Wykładzina podłogowa do przedsionka

Recommended Posts

Lepciak

Z żoną zdecydowaliśmy się na położenie zakupionej w Castoramie siatki ogrodzeniowej zielonej o oczkach 4 mm, szerokości około 150 cm w cenie 13,80 za metr. Porządek w przedsionku jest, piach się nie gromadzi a trawa pod wykładziną nie wysycha na wiór. Czyste dywany zostawiamy w domu a w czasie wędrówek z odkurzaczem po przyczepie nie biegamy bo odkurzacza też nie zabieramy. Chociażby nie wiem jak się sprzątało to dzieci zawsze coś do środka zawloką.

Andrzej

Też myślałem o takiej siatce ale nie jestem pewien, jak wytrzyma obciążenie krzesła i czy sie nie porwie.

Lepciak

Mamy to ponad tydzień i wszystkie krzesła tzw. plażowe mają się dobrze, podłoga również.

Mrsulki

Tak wygląda materiał podłogi mojego przedsionka:

post-21570-imported-7563ede3-5031-419f-b557-c4ccd0c40bfb_thumb.jpg

post-21570-imported-6fa53cf0-9f80-4300-9406-b05157e355c0_thumb.jpg

post-21570-imported-e103113e-e60e-4536-a480-8b97486c589a_thumb.jpg

szaramewa

Chyba tez sie przejade do OBI albo Castoramy, może sie udało kupić coś tańszego a równie dobrego, bo zachodnia jest zdecydowanie droższa.

Choć najfajniesza i najpraktyczniejsze by była ta co opisuje Jola I.

dranja

Dziś mąż pojechał na wielkie zakupy do sklepu TAM w Katowicach i zakupił m.in wykładzinę podłogową Aero-Tex w kolorze szarym (pasuje kolorystycznie do przedsionka) Tą dokładnie: http://przyczepytam.super.sklep.pl/sklep/product_info.php/cPath/35_96/products_id/715

Bedziemy ja testować juz od niedzieli nad morzem :jump:

Wtedy napiszę swoja opinię :)

kiszon

no wiec tak.. jak Mrsulki wczesniej zapodawal zdjatka.. to ja odnowie... na P1a siateczka zakupiona w... no chyba widzac gdzie :zlo:.. P1 bliziutki widoczek... P2 - oczka do szpilek do naciagania... teraz o kosztach 8,05zl za 1mb(szerokie na 2m)= 2m2 .. kupilem 6 mb nalezy tylko zszyc i podloga 4x3m kosztowala mnie 48,30zł... ot co... a ze jet cholernie praktyczna i zdaje egzamin to przekonalem sie u Mrsulkiego... polecam!!!

szaramewa

No nie powiem cena bardzo przyjemna.

Napisz jeszcze do czego w oryginale ta siatka jest i w jakim dziale jej szukac ?

Serek

kiszon , a oczka takowe , to gdzie mozna zakupic???

Mrsulki

Wszystko w Castoramie :zlo:

Serek

dzięki za info.Mrsulki

dzisiaj jade na zakupy do castoramy... :zlo:

kiszon

szaramewa, sitka na dziale ogrodniczym.. .. tam gdzie wszystkie siatki.. a oczka w metalowym... jakby plynu do toalet szukal to na sanitarnym nie na chemii...

Sowa_77

kiszon,powiedz jak sprawdza Ci się ta podłoga,bo po dwutygodniowym pobycie na wakacjach stwierdziłem,że podłoga w przedsionku jest konieczna i zastanawiam się co wybrać.

Serek
szaramewa, sitka na dziale ogrodniczym.. .. tam gdzie wszystkie siatki.. a oczka w metalowym... jakby plynu do toalet szukal to na sanitarnym nie na chemii...

o co chodzi z tym płynem?? jest w castor....???? dobrze kumam????

Mrsulki
o co chodzi z tym płynem?? jest w castor....???? dobrze kumam???
Płyn do toalet chemicznych stoi w Castoramie na tym dziale co muszle klozetowe a nie na chemii :ok: