Jump to content
Sign in to follow this  
dranja

Wykładzina podłogowa do przedsionka

Recommended Posts

jmaciek

wir57, linki nie działają... :piwko:

Wirek

jmaciek, coś w Elcamp nawaliło :piwko:

abmer

Ostatnio przeglądałem Castoramę w poszukiwaniu podłogi do przedsionka i w dziale budowlanym natrafiłem na membrany dachowe. W Castoramie jest kilka ale ładny kolor i moc ma Corotop Stong. Wygląda na naprawdę silną. Ma strukturę podobną do agrowłókniny ale jest o wiele mocniejsza. Dokładnie jak na tej aukcji http://www.allegro.pl/item592173230_folia_membrana_dachowa_corotop_strong_kuriergratis.html

Metr kwadratowy na Allegro kosztuje 5zł natomiast w Casto 9,80 metr bierzący czyli 1x1,5m

Zastanawiałem sie czy taka podłoga zda egzamin. Może ktoś znajdzie czas i fachowym okiem zobaczy w Casto czy warto.

Jest jeszcze super mocna http://www.corotop.com.pl/shop/?page=shop/flypage&product_id=78&category_id=2566ded1cf5200c48b79b3c0dc3215e6&

tyle że czarna.

O tej samej gramaturze innego producenta ale tańsza http://www.allegro.pl/item592188262_folia_membrana_dachowa_aquatec_180_kurier_gratis.html

Ma to tylko 1,5m więc należało by to skleić a podczas użytkowania pod spód podkładać folię malarską.

Cena dość atrakcyjna bo 5zł z mkw (no można taniej o mniejszej gramaturze).

Jestem ciekaw opinii.

Mrsulki

abmer, poczytaj temat szczególnie od 2 strony tam znajdziesz ciekawe rozwiązanie taniej podłogi

NOVA

Witam Wszystkich :)

podnoszę temat- kilka lat minęło od Waszych wpisów,  z perspektywy czasu co polecacie, co odradzacie..? zaczynam swoją przygodę z przyczepką :) chcę kupić podłogę do przedsionka, nie wiem oczywiście co wybrać :D

pojawiło się może coś nowego na rynku w tym temacie?

pozdrawiam

M.

witus

Witam Wszystkich :)

podnoszę temat- kilka lat minęło od Waszych wpisów, z perspektywy czasu co polecacie, co odradzacie..? zaczynam swoją przygodę z przyczepką :) chcę kupić podłogę do przedsionka, nie wiem oczywiście co wybrać :D

pojawiło się może coś nowego na rynku w tym temacie?

pozdrawiam

M.

Nic się nie zmieniło podłogi kupione w sklepach karawaningowych są nie do zdracia polecam, moja ma już chyba z 10 sezonów.

Pierzasty

Nic się nie zmieniło podłogi kupione w sklepach karawaningowych są nie do zdracia polecam, moja ma już chyba z 10 sezonów.

Wituś, kolego...a jaka jest Twoja :)

?

Robak

Ja kupiłem za jasną i zdecydowanie odradzam. Czeka mnie niestety ponowny zakup.

witus

Wituś, kolego...a jaka jest Twoja :)

?

http://allegro.pl/wykladzina-podloga-do-przedsionka-2-5x3m-szara-i5113714756.html

Mam jakiś taki aerotex. Wygląda to jak wygumowany sznurek. Dzięki temu trawa oddycha i nie gnije, okruchy i piasek sobie swobodnie przelatuje. Przyjemnie się chodzi po niej boso. Po sezonie myję ją pianą aktywną i spłukuję wodą. Celuj raczej w ciemniejsze kolory bo nie wszystko da się domyć.

Robak

A jaki masz kolor? Ja kupiłem właśnie taki jak na podlinkowanym zdjęciu i każdy ślad widać.

Edited by Robak70 (see edit history)

witus

A jaki masz kolor? Ja kupiłem właśnie taki jak na podlinkowanym zdjęciu i każdy ślad widać.

Ja mam szary nie wiem czy taki jak na zdjęciu. Śladami się specjalnie nie przejmuję bo biegają dzieci, pada deszcz itd. Zamiatamy to tylko czasami i tyle. Większe mycie na koniec sezonu najczęściej. Namaczam to pianą aktywną lub chemią do mycia plandek i po kilkunastu minutach spłukuję.

Mam trochę plam niezmywalnych ale nie przeszkadza mi to bardzo. Ja nie wożę przedsionka z lenistwa, więc traktuję to bardziej jak wyposażenie zewnętrzne. Mechanicznie jest nadal po wielu latach w dobrej formie więc jej nie wymienię.

Edited by witus (see edit history)