Skocz do zawartości

Wykładzina podłogowa do przedsionka


dranja

Rekomendowane odpowiedzi

zgadza sie dzis widzaiłem taka plandeke w Castoramie za 11 zł w rozm 6-4 metr.jak dobrze dowidziałem..ale w chorobie to róznie bywa hehe :):)

Zaczynam się martwić o Ciebie ,żeby castorame pomylić z apteką ;):)

Więc zażywaj leki bo wielki remont Ciebie czeka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 162
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

zgadza sie dzis widzaiłem taka plandeke w Castoramie za 11 zł w rozm 6-4 metr.jak dobrze dowidziałem..ale w chorobie to róznie bywa hehe :);)

Zaczynam się martwić o Ciebie ,żeby castorame pomylić z apteką :):)

Więc zażywaj leki bo wielki remont Ciebie czeka ;)

 

tak myslisz e pomyliłem apteke z castoramą...może byc a tą plandekę to widziłem biały kitel na bardzo dużej pani sprzedającej ziłoka dla ciężko chorych... ;)

 

a może , kto wie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracam do wątku podłogi w przedsionku. Chcę kupić aero-tex /sklep internetowy TAM/. Może ktoś już korzysta z tego? Jak to się sprawdza? A może lepiej kupić Bolon?/ trochę drogi/. Pomóżcie.... :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem w zeszłym tygodniu u nich na miejscu. Jest to kapitalne - dużo lepsze jakościowo od wszystkich zamienników i można czyścić myjkami ciśnieniowymi. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Costę 2,5x4 za 260 zł głownie ze względu na kolor (potrzebowałem ciemny grafit). Aerotex był trochę tańszy i sprzedaje się najlepiej. W sklepie na miejscu są 4 rodzaje wykładziny różnią się ceną i wyglądem - pod względem jakości są tak samo dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Jestem posiadaczem przyczepy kempingowej od wielu lat. Wcześniej w namiocie willowym sprawdziła się podłoga z tkaniny polipropylenowej /jest to tkanina stosowana do szycia wielkich toreb, wiat straganowych itp./. Ja kupiłem ją w sklepie fabrycznym "SURTEX", które są w wielu miastach Polski. Do mojego przedsionka 2,5x5 m musiałem kupić 10 mb /cena około 3,5 zł za 1mb co daje kwotę 35 zł/ z uwagi na fakt, ze szerokość tej tkaniny jest 1,25m którą zszyłem wzdłuż dłuższego boku co dało mi wymiar mojego przedsionka. Tkanina jest mocna, obecna służy Mi już 7 rok, jest łatwa w utrzymaniu czystości, można ją łatwo umyć, szybko schnie co ma zaletę przy pakowaniu się. Pod pogłogę zawsze daję folie malarską aby było mniej mycia... Z czystym sumieniem mogę polecić ten sposób: sprawdzony, praktyczny i niedrogi :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to też zastanawiam się nad jakąś podlogą. Myślałem o wykładzinie która leży gdzieś na strychu bezużyteczna bo szkoda ją było wyrzucić ale ból ze składaniem. za dużo miejsca zajmie.

Pomysl jest bardzo ciekawy z tą tkaniną. :ok: tylko zabardzo nie mogę skojarzyć jak ona wygląda. Czy może to taka plecionka jak w namiotach ogrodowych.

A może jakaś fotka poglądowa. tzn jakieś zbliżenie żeby można było zobaczyć jak on wygląda - jaką ma fakture itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na złość nie mam fotografii, ale to jest taki materiał, z czego handlujący ba bazarach mają te wielkie torby z towarem, taka pleciona kratka-http://www.artom.com.pl/Tkaniny/002.htm Są w kolorach ciemnej czerwieni z czrnym, niebieski z czarnym, zielony z czarnym. Cała moja podłoga waży około 1-2 kg i zajmuje niewiele miejsca... Jak znajdę gdzieś fotografię to podeślę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam zamiar używać jako podłogi plandeki z podobnego materiału którą kupiłem za (chyba ,bo nie pamiętam ) 30 zł o wymiarach 3m*5m ,zobaczymy jak to będzie się sprawować :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.