Skocz do zawartości

Wykładzina podłogowa do przedsionka


dranja

Rekomendowane odpowiedzi

Tyle że ta podłoga Kiszona przepuszcza wilgoć w jedną i drugą stronę.

 

W przyczepach i kamperach zadanie podłogi jest głównie takie żeby nie nanosić brudu do przyczepy. Piotrkowi podłoga w namiocie potrzebna jest żeby ciuchy nie naciągnęły wilgoci z ziemi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 162
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

w takim razie pozostaje udac sie do pożądnego sklepu sportowego który ma w sprzedaży sprzet do turystyki ...

mam pytanie to co stosują alpiniści rozbijający sie namiotem na górach na jakiś tam wyprawach ... :):]

 

wiem wiem że to sprzet bardzo drogi , ale jestem ciekaw !!! :?:niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, plandeka nie jest głupia. Lekka, tania, funkcjonalna... nawet jak namiot by przepuszczał nią można się sposiłkować. A jak się zniszczy można kupić nową. Napewno są lepsze rzeczy, ale taka plandeka z powodzeniem spełni powierzaną rolę :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co byście myśleli o czymś takim: http://www.allegro.pl/ite..._hurt_w_wa.html

To właśnie chciałem ci polecić, tylko sobie zły link skopiowałem. Taką tylko niebieską mam przykrytą przyczepę. Jest chyba dosyć mocna, trudno mi powiedzieć bo mam ją pierwszy sezon, ale narazie jest cała, tylko te metalowe kółka do mocowania od razu powypadały, no ale coś za coś, jest tania i lekka. Też zastanawiam się, czy po zimie nie wykorzystać jej jako podłogi do przedsionka w przyczepie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, folię malarska sobie kup, tylko tę grubszą, dasz tak z 5 zeta, a jak sie zabrudzi albo cos to wywalisz, na to kocyk i gra.

Zaleta - nic nie waży i jest w kazdym sklepie.

Ja to cały namiot na takim czymś stawiałem, potem nie musisz spodu czyścić.

 

To się 3 ludzie tam zmieszczą w tym namiocie, no niewiarygodne wprost.

 

Pozdro, wrócony z nart, Jacek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za tyle podpowiedzi. Sprobuje kupić taką plandeke, to wydaje mi sie że ze względu na sztywnosc bedzie lepiej lezec. Folia malarska bylaby dobra jakby to byl przedsionek-tylko magazyn (są takie namioty z dwoma mniejszymi po obu stronach), a jak pamietam to z domu to się strasznie przesuwa przy chodzeniu etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My zawsze uzywalismy wlasnie takiej plandeki. Lekka i w miare sztywna, zamiesc mozna bylo bez problemu a nawet jak byla troche mokra to scierka sie wytarlo i bylo git... chociaz jezdzilismy przewaznie w rejony gdzie malo pada :niewiem:

 

tylko ze kupowalismy zawsze na tyle duza zeby namiot tez sie zmiescil na niej, byl zawsze czysty pozniej od spodu i nawet jak padalo to czysta woda odbijala sie od plandeki i nie faflunilo blockiem dolu namiotu.

 

img1054bt0.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na mój gust to jak tak wystaje spod podłogi sypialni i woda się dostanie między jedno a drugie to gorzej niż bez tego- sama już stamtad nie wyjdzie. :niewiem:

 

Ja w każdym razie zostanę na razie przy plandece do przedsionka tylko. Chce to jakoś obciać żeby mi kształtem pasowało, tak żeby miała z 5cm do "ścianki", żeby przy deszczu na nią się nie lalo.

 

Edit:

cos takiego:

gotland_otwarty[1].JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uhu wiem o co chodzi, tylko ze jak przytniesz plandeke to pozbawiasz sie tego usztywnioneto i przez to wzmocnionego boku na ktorym sa koleczka ... z mokra plandeka nie ma problemu, bo wystarczy "odpiac" namiot, podniesc, wyciagnac plandeke i przesuszyc. Namioty sa teraz lekkie ze robi sie to bez problemu :niewiem: ja wolalam zeby bardziej wystawala, bo nie lubie blocka na Aztek-u a jednak jak pada i odbija sie od ziemi to chlapie strasznie.

 

A jeszcze co ciekawego, plandeke kupilismy kupe lat temu z zamiarem ze po kazdym sezonie przeciez mozna wywalic i kupic nastepna (zapasowa tez zesmy wozili) ale nie chciala sie popsuc, nawet zadne oczko nie wypadlo chociaz zawsze sledziami byla przytrzymywana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Piotrek, w sklepach rymarskich ewentualnie metalowym lub 1001 drobiazgów dostaniesz remizki sam zaklepiesz. Dostaniesz je też w sklepie żeglarskim w zestawie naprawczym żagli.Jak będzie problem z nabyciem daj znać to Ci kupię i jak będą ziomale jechali na zlot to im przekażę

 

 

Pozdro be-ja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek ja tą plandekę kupowałem niedaleko mnie w Zielonce w sklepie ogrodniczym (10 zł) jak będziesz chciał to na zlot mogę Ci taką przywieźć. Z tego co pamiętam ojciec za 10 zł kupił sobie taką samą w makro :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.