Skocz do zawartości

Pozdrawianie innych turystów karawaningowych.


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

....ale za to mam CB, wiec możemy na spokojnie pozdrowic sie w dogodnej sytuacji.

 

 

z tym CB to też nie halo!

jadąc w sobote kilkakrotnie widziałem, że holowniki ciągnące przyczepki miały anteny od CB i próbowałem zagadać, ale też z miernym skutkiem :niewiem: moze trafiałem na samych ponuraków??

 

hehe moze :hehe: , słuchaj z soboty na niedziele bede przejezdzał przez Poznań to bede głosno krzyczał w eter CB , moze mnie usłyszysz :-]:>:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 106
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

....ale za to mam CB, wiec możemy na spokojnie pozdrowic sie w dogodnej sytuacji.

 

 

z tym CB to też nie halo!

jadąc w sobote kilkakrotnie widziałem, że holowniki ciągnące przyczepki miały anteny od CB i próbowałem zagadać, ale też z miernym skutkiem :niewiem: moze trafiałem na samych ponuraków??

 

hehe moze :hehe: , słuchaj z soboty na niedziele bede przejezdzał przez Poznań to bede głosno krzyczał w eter CB , moze mnie usłyszysz :-]:-]:lol:

 

hmm, powiadasz w nocy z soboty na niedziele, hmmm, bede w tym czasie nadawał na innej fali , zonka ma imieniny :-]:-]:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś, że widziałeś "holowniki" - czyli liczba mnoga, więc ja odpowiedziałem w trybie przypuszczającym - świadczy o tym "jak" - w sensie jeśli.

 

czytajcie ze zrozumieniem, no chyba, ze zależy Wam tylko na nabijaniu pustych postów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja mam chyba szczęście.

Dzisiaj po raz pierwszy jechałem z moją niewiadówką i to zaledwie kilka kilometrów i mijałem dwie przyczepy(chyba holendrzy-stali na stacji benzynowej)

Na moje pozdrowienie machały całe rodziny :]

 

Ty to masz szczeście , ja ostatnio jechałem i nikt mi nie odmachał , a mijałem chybaze 6-7 przyczep :hop1::]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co? Ja już totalnie się zraziłem :] Po ostatnim wypadzie na suwalszczyznę machałem z 10 razy (niemcy, holędrzy i polacy) i nikt nie odmachnął :hop1:

 

Wniosek? - Nie pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co? Ja już totalnie się zraziłem :] Po ostatnim wypadzie na suwalszczyznę machałem z 10 razy (niemcy, holędrzy i polacy) i nikt nie odmachnął :hop1:

 

Wniosek? - Nie pozdrawiam!!!

 

To jest wlasnie to o czym pisalam wyzej :] cos co staje sie juz popularne i powszednie, przestaje wzbudzac zainteresowanie, bo nie jest juz wyjatkowe.

 

Dawno, dawno temu mialam golfa cabrio i tez pozdrawialismy sie na drogach z kierowcami aut bez dachu. Po pewnym czasie zaczelo jezdzic ich juz na tyle duzo, ze czlowiek przestal zwracac na innych uwage.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szary11, nie załamuj się jak to mówią początki są najgorsze.Tak myślę ,ze nie machają ci co naszego forum nie czytają a to ich strata.

Przypomniałem sobie dawno dawno temu mój tato miał w swojej SYRENIE taki gadżet -taka rączka ( mocowana na białą ssawke a połączona była za pomocą cieniutkiej blaszki) machała cały czas ,że ho-ho. :jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.