Skocz do zawartości

Markizy OMNISTOR


eddie65

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega (w NL) kupił jakieś dwadzieścia, może dwadzieścia pięć markiz OMNISTOR. Czy ktokolwiek na tym forum reflektuje?

 

Chyba jedną z największych zalet tych markiz jest to, że cały stelaż (alu) razem z samym materiałem mieści się w małym pokrowcu i nie musimy go zdejmować na czas podróży, samo rozkładanie to 60sek. Fajne na krótkie postoje.

 

Markizy są używane, ale bez żadnych uszkodzeń w pełni sprawne w bdb stanie, kompletne. Niektóre mają w komplecie ścianki boczne. Wiem na pewno o rozmiarach: 380, 410 i 440.

 

Piszę, bo ceny na allegro są kosmiczne, może akurat ktoś potrzebuję. Ja je mogę przywieźć do PL i wysłać kurierem (30pln). Ceny od 220euro. Pozdrawiam.

 

 

 

afbeelding003e.th.jpg

 

afbeelding002x.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie po dłuższej przerwie, ale niestety nie miałem na to żadnego wpływu, dopiero dzisiaj dostałem mailem odpowiedź. Sprawa wygląda następująco.

 

 

Cena zależy po pierwsze od wielkości (im większa markiza tym droższa), po drugie - jeżeli są ścianki boczne i / lub przednie - cena również idzie w górę (na allegro ścianki boczne i górne sprzedawane są oddzielnie). Najdroższe są modele, gdzie ścianki boczne i przednie montowane są na zamki, a nie są dowiązywane.

 

Konkrety:

 

W sumie cztery markizy OMNISTOR w rozmiarze 300cm - dwie niebieskie, dwie szare. Cena (już wcześniej wspomniana) 220 euro za sztukę.

 

foto niebieskiej:

 

afbeelding002q.th.jpg

afbeelding003u.th.jpg

 

 

Jedna markiza OMNISTOR w rozmiarze 370cm w kolorze szarym. Cena 235 euro.

 

Jedna markiza OMNISTOR w rozmiarze 410 w kolorze niebieskim. Cena 255 euro.

 

 

Jedna markiza OMNISTOR ZIP - najwyższy model ze ściankami na suwaki (dwie ściany boczne jedna ściana przednia) rozmiar 300cm cena 400 euro - wymaga wyczyszczenia

foto:

 

afbeelding006w.th.jpg

afbeelding005.th.jpg

afbeelding004g.th.jpg

 

 

 

Jedna markiza OMNISTOR - ze ścianą boczną i ścianą przednią - rozmiar 440cm, cena 350 euro.

foto:

 

afbeelding008w.th.jpg

afbeelding007p.th.jpg

afbeelding009d.th.jpg

 

 

 

Jedna markiza OMNISTOR - model 450cm kolor srebrny - model najwyższej jakości. cena 300euro.

foto:

 

afbeeldingj.th.jpg

afbeelding001u.th.jpg

 

 

 

Z góry zaznaczam:

Osobiście widziałem jedną markizę (pierwszą z wymienionych, 300 niebieska) i wyglądała jak nowa, jedynie ślady użytkowania miała kedra od pokrowca (to co cały czas zostaje na przyczepie). Resztę zdjęć mi przesłano (tak jak i dane i ceny).

Jeżeli ktoś miałby jakieś pytania, w przyszłym tygodniu w poniedziałek wieczorem wyjeżdżam, w ciągu tygodnia spotkam się z osobą w której posiadaniu są markizy.

Gdyby jakiś chętny się znalazł, ja mogę markizę przywieźć i preferuję odbiór osobisty w Ostrowie Wielkopolskim, ewentualnie mogę wysłać kurierem (dowolny kurier).

 

p.s.2. reszta markiz z tych 20 już się sprzedała, w tydzień... sorki, wcześniej nic nie wiedziałem.

 

 

 

Pozdrawiam,

Adam

Edytowane przez eddie65 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.