Jump to content
Tomii

Wątek powitalny

Recommended Posts

prymus

Witam Wszystkich serdecznie.
W tamty roku dołączyłem do grona kamperowiczów - był to mój pierwszy raz i tak już zostało.
Wtedy był to pożyczony od Znajomego Fiat Ducato a obecnie już własny Peugeot J5 280L. 

Mam nadzieje, że będzie możliwość poznania sie z Wami w realu  a czas spedzony forum pozwoli zdobyć jeszcze większą wiedze na temat kamperowania :)
Pozdrawiam serdecznie :)

justyn

Witam serdecznie. W tamtym roku zakupiłem Adrie  390 1999 r sprawuje się  OK.  Wiadomo zawsze cos będzie  do roboty jak będę miał jakieś rozwiązania dam znać.

ruda797

Witam.. jesteśmy przed zakupem przyczepy i mam nadzieję, że pomożecie :)

Takie życie

Cześć wam wszystkim. 

Kupiłem nie dawno przyczepę hobby 540. 

Będę ją personalizowal i mam nadzieję że pomożecie mi w tym a może i ja w czymś pomogę 😋

Zacząłem również prowadzić vlog na yt 

Na bieżąco będę wstawiał filmiki z udoskonalenia cepki 😂

Jak komuś się nudzi to zapraszam do obejrzenia już coś wrzuciłem. 

https://youtu.be/IXsxBjksJNA

qtik1

Hej,

Przyczepy jeszcze brak, jednak czytam już kolejną nic, tak więc w innym miejscu pozwolę zapytać o radę :)

Skupek
Posted (edited)

Hej,

Witam wszystkich serdecznie. Przyczepa kupiona w tym roku, pierwsza własna, wcześniej wynajmowane kampery i 1x przyczepa. Tak nam się spodobało i nie było odwrotu. Skład przyczepy 2 dorosłych + 3 chłopaków (aktualnie 1-6 lat). Przyczepa seryjna, ale z zamiarem szybkiej modyfikacji/rozbudowy, z Waszą pomocą oczywiście.

Pozdrawiamy

Edited by Skupek
korekta (see edit history)

Kura

Pierwszy wyjazd za nami 

20190629_191029.jpg

mmazi

Witam, 

Pierwsza przyczepa kupiona : Bailei ranger 470/4 . Angielka z DMC 1177kg + holownik Outlander PHEV.

Ze względu na to ze holownik to hybryda plugin, dmc przyczepy mocno ograniczone - 1190kg max. Przyczepa fajna, łóżko piętrowe dla dzieciaków i osobna łazienka (bardziej będzie jako przebieralnia). Do tego ma mover z auto odciskiem i przedsionek równy wielkości przyczepy. Zapowiada się fajna przygoda :)

W tym sezonie pewno za wiele nie zrobie w niej, będzie jak jest. Ale na przyszłe wakacje muszę dołożyć na dach PV, zamontować wewnętrzny zbiornik na wodę czystą i w zależności od miejsca na tyle(pod spodem) zbiornik na wodę brudną. 

Do zobaczenia w trasie ! :)  /Adrian 

GregPower

Witam wszystkich,

Jestem tutaj od dzisiaj i widzę że to miejsce dla mnie. Jestem fanem karawaningu i staram się każdą wolną chwilę spędzać właśnie w ten sposób. Obecnie mam przyczepę Avondale Dart 556 z której jestem zadowolony. Mój pierwszy wyjazd miał być gdzieś blisko, no ale w życiu jest różnie i obecnie jest w Norwegii z naszym domkiem na kółkach. Jest super :). Pozdrawiam.

nasz-zestaw1.jpg

kamilchudzik
Posted (edited)

Cześć Wszystkim,

forum poczytuję od kilku tygodni i przyszedł czas się przedtawić, bo wreszcie zrobiłem B+E i mogę zacząc jeździć moim zestawem. Jestem w karawaningu na razie kompletnie początkującym ale po kilku traskach kamperem i noclegach w przyczepach wiem, że będzie dobrze.

Niedawno kupilismy angielkę z 2001 w bardzo fajnym stanie i wkrótce ruszamy na pierwsze wypady - zaczynamy w Polsce a potem ruszamy s siną dal :) W przyczepie będzie nas sporo, bo mamy z żonką 4 dzieciaków w wieku od 2 miesiące do 7,5 roku :)

Pozdrowienia dla Was,

Kamil

Edited by kamilchudzik (see edit history)

Darek Pol

Witam serdecznie ;)

Na razie to tylko czytam  ale planuje na początek zrobić box podróżny do mojego  autka VW Sharan. Potem to mam kilka pomysłów, albo Niewiadów i remont albo złożyć coś samemu na przyczepce. Czy jest tu wydzielony taki kącik dla remontów? Chętnie to od niego bym zaczął lekturę forum. 

Pozdrawiam wszystkich serdecznie

Dariusz Pol 

chl

Cześć Wszystkim, nie znam tematu. Na razie czytam... :) podjęliśmy decyzję o zakupie przyczepy, pewnie w przyszłym roku dla naszej rodzinki 2+3 ;) 

daro1313

Witam serdecznie forumowiczów.Moja cepka jest pierwszą lecz myślę że nie ostatnią, zrobię E do B i wtedy kupię wymarzoną :yay:

Bolo1980

Witam Jestem tu nowy (czytałem wiele wątków jako gość). Kupuję 15 letnią Adrię i z nią zamierzam rozpocząć przygodę z przyczepami.

bartezoz

Dzień Dobry, 

forum obserwuje od długiego czasu. Dzięki forum.karawaning.pl udało się nabyć Adrie (dziękuję Kamil_K).. obecnie śmigamy i jest super!

Pozdrawiam i tak trzymać, bo forum jest super źródłem informacji i inspiracji.

Bartosz