Jump to content
Tomii

Wątek powitalny

Recommended Posts

Kevin

Witam wszystkich, jestem od piątku (1 marca 2019 roku) właścicielem przyczepy Avondale Dart 515/4 rok prod. 2002. 

Forum wyglada na zajefajne, więc myśle że będę często je odwiedzać. 

Kev

LucekPL

Witam wszystkich forumowiczów 

zoltar1

Czesc,Mam na imie Piotrek i od niedawna jestem posiadaczem Adory.

SylwiaP

Cześć jesteśmy 4 osobowa rodzinką która w tamtym roku pierwszy raz spędziła wakacje w przyczepie i długo nie zamierzamy z niej wyjść 😄

W tym roku już szukamy fajnych miejsc w Polsce żeby pokazać naszym 5 letnim córką że wakacje w przyczepie to super sprawa. 

Będę wdzięczna za wszelkie wskazówki, polecania miejsc z atrakcjami dla dzieciaków i wszystko czym możecie się podzielić z początkującymi 😉

smarek

Witam

Jestem Marek i miło mi że dołączyłem do grona karawaningu

Kamperos

Witajcie. Jestem Jarek i na razie przymierzam się do kupna kamperka. A póki co, chcę się zapoznać z czym się to wszystko je, co i jak i w ogóle.

Kamperos
1 godzinę temu, Kamperos napisał:

Witajcie. Jestem Jarek i na razie przymierzam się do kupna kamperka. A póki co, chcę się zapoznać z czym się to wszystko je, co i jak i w ogóle.

* przyczepy kempingowej 😳

Daniel Quattro

Witam , szukam przyczepy i znalazłem fajne forum mylę że będę tu często wpadał 😀

padre80

Witam. Od niedawna stałem się posiadaczem przyczepy Chateau cantara 2000 model 928.

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

Thomas

Hejka ludziska. Chyba już kiedyś miałem tutaj konto ale nie pamiętam loginu i hasła a tym bardziej maila albo mnie wywaliliście bo byłem niegrzeczny 😉.  W swoich podróżach wykorzystywałem namioty różnej wielkości a przyczepę ciągnę już z 8 lat ( taka choroba). pozdrawiam Tomek 2+2

Snowblood
Posted (edited)

Witam szanowne grono. Mam na imię Mariusz i mieszkam po drugiej stronie kanału. Od kilkunastu tygodni czytam tematy na forum jako gość. Dzisiaj jednak stwierdziłem, że czas dołączyć do tego forum i skoro korzystam z zawartej w nim wiedzy, to może kiedyś przyjdzie czas bym mógł się zrewanżować za okazaną mi tutaj pomoc, na którą w przyszłości liczę. Póki co dużo czytam, jeżdżę od czasu do czasu do różnych dealerów przyczep i weryfikuje nabytą wiedzę. Planuję zakup cepki dopiero po całkowitym określeniu swoich wymagań.

Pozdrawiam 

Edited by Snowblood (see edit history)

smutny

Cześć,

jestem Paweł, nowy i zielony w temacie ale planuje zakup przyczepy. 

Pozdrawiam Wszystkich tubylców!

lpr

Witam wszystkich.

Nie miałem, nie mam, ale zamierzam mieć - przymierzam się do zakupu przyczepy. Życzcie powodzenia wszystkim co jeszcze nie mają pojęcia jak dokonać dobrego zakupu 🙂

Pozdrawiam,

Łukasz

Junak26

Witam . Jestem z Radawia woj opolskie . Pozdrawiam .

elo36

Witam witam , nazywam sie Daniel . Pochłaniam wiedze i szukam swojej pierwsze Basi z , która troche pozwiedzam . 

Pozdraawiam 💪🙂🙂