Jump to content
Tomii

Wątek powitalny

Recommended Posts

No name01

Witam.

Od kilku tygodni jestem posiadaczem przyczepy. To moja pierwsza;-) Dzisiaj podłączyłem prąd i wszystko ok. Co do gazu jeszcze nie wiem. Muszę jeszcze lejce na "E" zrobić, bo DMC za duża. Czekam do cieplejszych dni, żeby ją wycyckać i latem ruszyć na południe. Planuję Albanię na przyszły rok.

Pozdrawiam wszystkich 🚐

Miebunia

witam :) będę dużo pytać,bo średnio się jeszcze znam :)

sarna88

Witam, wszystkich dopiero chce zacząć przygodę, jestem z woj. Łódzkiego.

SVENSON

Witam wszystkich .

Planujemy z żoną i dzieciakami ( 6 lat i roczek ) powrócić do przyczepy, kiedyś uskuteczniało się enke z Niewiadowa od ciotki :D ( jeszcze czasy narzeczeństwa )
Teraz poszukuję czegoś lekkiego 2+2 , aby urozmaicić nasze spontaniczne wycieczkowanie .

Mam nadzieje ,że znajdę coś ciekawego w najbliższym czasie ,a  jak narazie zaczytuje się w 4um ( wiele ciekawych tematów )

Pozdrawiamy

olas1

Cześć wszystkim, 

Wcześniej kemping tylko z namiotem, w tym roku wreszcie udało się zrealizować jedno z marzeń i do haka podpinamy już nie tylko bagażnik rowerowy :)

Wybór padł na Hobby 490KMF, idealna dla rodziny 2+2. Niesamowite forum, kopalnia wiedzy, ale przede wszystkim liczę na poznania fantastycznych ludzi. 

Do zobaczenia "w terenie" 

Drwalik

Witam wszystkich,

W tym roku planuje kupić pierwszą przyczepę campingową i zacząć przygodę z caravaningiem.

Pozdrawiam

vico

Witam.jestem z Łodzi. Mam przyczepę coachman  540 i holownik z dmc na haku prawie 3.5t. I jestem zdecydowany zamienić ja na jeszcze większą np.fendt.pozdrawiam.

20180726_212918.jpg

Bartasok
Posted (edited)

Witam Wszystkich,

mam na imię Bartek i wraz z rodziną mieszkamy w Poznaniu. Po 3 latach wakacji z Niewiadówką i po narodzinach drugiego syna, postanowiliśmy kupić większą przyczepę.

Udało nam się to zrobić z końcem września. Póki co  wyjechaliśmy tylko na jeden weekend i już nie możemy doczekać się kolejnych.

Nasza przyczepa to Fleetwood Sonata Rhapsody, bliźniacza do Adrii Adora 532 LT.

Pozdrawiam serdecznie.

1.jpg

Edited by Bartasok (see edit history)

grzegorz1983

Hej, jestem Grzegorz :) ja również dopiero zaczynam swoją przygodę

paniczbuk

Cześć Wszystkim

Tu Kasia i Bartek.  Chemik i kosmetolog

Korzystamy z kampingów od 2014 roku. Stosujemy system przerabiany minivan plus zespolony namiot. Prócz Polski kręcą nas głownie Bałkany oraz Morze Czarne.

Tofel

Witam.

Mam na imię Grzegorz i jestem z Zagłębia. Turystyką zmotoryzowaną interesuję się od 2010 roku (namiot) a od dwóch lat podróżuję z przyczepą. Forum przeglądam od dawna i wypowiedzi osób tu obecnych wpłynęły na zakup Knausa. Pozdrawiam forumowiczów i do zobaczenia gdzieś tam... 

Dzizgaxjr

Hej witam wszystkich. W zeszłym roku z żoną postanowiliśmy kupić przyczepę kempingową. Cieszę się że jestem na forum, jakby co, to w miarę moich możliwości służę pomocą. Oto nasz zestaw:34419213_20181204_0923132.thumb.jpg.a5e20e6934825ebd333e8d17e5c1b895.jpg

MikiWroc

Witam serdecznie kolegów i koleżanki. 

Mikołaj, okolice Wrocławia. Od niedawna przyczepa Chateau 350.20190119_153941.thumb.jpg.d516ba7980dc1b5fd9e430d86de41594.jpg

Marcin Ow

witam

jestem zielony w temacie karawaningu planuje wynajem campera od 27 czerwca do 12 lipca 3 dorosłe + 16 latek cel Francja Hiszpania powrót możne włochy  gdzie najlepiej wynajac camper  jak najnowszy, jak planować podróż czy rezerwuje się miejsca na postój teraz czy można bez ryzyka na miejscu

MazurR

Cześć  :hej:

"Podglądam" Was już od dosyć dawna, ale dopiero teraz zdecydowałem się oficjalnie zameldować. Do zobaczenia...może Imielin ?

Edited by MazurR (see edit history)