Jump to content
Tomii

Wątek powitalny

Recommended Posts

Marcin Adria 420

😫

Witam forumowiczów. Chciałbym zapytać czy ktoś z was jest z Ostrowca świętokrzyskiego lub okolic? Pozdrawiam

uzdiw

Witam wszystkich serdecznie.

Po 5 godzinnym pakowaniu namiotu 6 osobowej rodziny zamarzyłem sobie "zapinam i jadę"

Jak pomyślałem tak też zrobiłem.

jazbycho

Witam Wszystkich. Jestem z Białegostoku. W ubiegłym sezonie spędziłem kilka wolnych dni w N126e i tak mi się spodobało, że stałem się posiadaczem Avento Master 315 z 1988r. Mam nadzieję, że uzyskam tu pomoc i wsparcie i będę mógł odwdzięczyć się tym samym. 

jewta

Cześć i czołem. 
Z pewnością będę jeszcze tutaj zaglądał, a na razie witam wszystkich :)

Terlik

Cześć, jestem świeży w tym temacie, 😀uczę się i obserwuje. Aktualnie zająłem się lekturą postów które dotyczą przygotowania rydwanu do sezonu. 

Sprawdziłem poprawność działania wszystkich urządzeń. Wyczysciłem wiatrak piecyka, zmieniłem oświetlenie na ledowe, poprawiłem kilka drobiazgów. 

Nowy reduktor gazu, wężyk, cybanty, kontrola szczelności instalacji. Montaż uchwytu TV. 

Pomysłów na modyfikacje i usprawnienia 1000, tylko ten czas... którego brak, aktualnie jest mnóstwo entuzjazmu i każdą wolną chwilę spędzam coś dłubiąc. 

Pozdrawiam

Tomasz 

Elwood99

Witam serdecznie wszystkich, mam na imię Wojtek, mieszkam w Ksawerowie k Łodzi. Mam żonę i dwoje dzieci.

Niedawno kupiliśmy pierwszą przyczepę i zaczynamy przygodę.

Domi797

Witajcie.. Po raz drugi.. Jesteśmy posiadaczami od 3 tygodni 2 w naszym życiu cepki. W zeszłym roku kupiliśmy naszą pierwszą taką uroczą malutką przyczepkę.. Jednak stwierdziliśmy, że większa byłaby akuratna na dalsza przygodę z karawaningiem.. Więc miesiąc temu ją sprzedaliśmy hobby 360 85r a aktualnie posiadamy 420 z 93r.

Agro29

Witam wszystkich !

dołączyłem do grupy w styczniu , od 10 lat uprawiam turystykę karawaningową. W najczęściej odwiedzam Węgry, Słowację i Chorwację, ale teraz planuję rozpocząć turystykę objazdową i chętnie skorzystam z rad doświadczonych podróżników. Pozdrawiam Wszystkich

muflonpl

Witaj :) ja dopiero zaczynam.... Szukanie

Edited by muflonpl (see edit history)

puzon

Czołem.Mieszkam na Podlasiu, dokładnie w okolicach Łomży.Mam na imię Dymitr. Temat campingowy nie jest dla mnie nowością, ponieważ podróżowałem z rodziną mając przyczepę. Ale otworzyły mi oczy targi- Camper Caravan Show 2019, gdzie zresztą byłem wystawcą. Jak ktoś był na targach to na pewno zobaczył mój pojazd SHERP, ale nie o tym mowa :) WItam wszystkich i pozdrawiam

Pawelus

Witam wszystkich, w sumie nie mam jeszcze przyczepy ale właśnie dlatego tu jestem.

Dioblik

Witam

Pragnę powitać Brać Caravaningową. Od malego jestem motocyklistą , gdzieś po drodze na campingach regularnie spoglądałem na przyczepy... od 2 tygodni mamy swoją Hobby 560 :)

ms27

Witajcie. Mam na imię Piotr i jestem z Żywca. Mam nadzieję, że poznam tu fajnych pozytywnych ludzi

elgocha

Witam wszystkich, rodzinna (2+2) przygodę z caraviningiem zaczęliśmy zeszłego lata i nie zamierzamy przestać. Wielu porad jeszcze nie udzielę, ale chętnie podzielę się wszystkim co już wiem :)