Skocz do zawartości
Tomii

Wątek powitalny

Rekomendowane odpowiedzi

Paolo

Witam forumowiczów na razie wirtualnie a mam nadzieję że wielu z Was uda mi sie spotkac gdzieś na trasie lub postoju ...

Pozdrawiam

Paolo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
chris_66

witam oficjalnie

bo "podglądałem" forum z ukrycia do dawna hehe%281%29.gif

teraz pełną gębą zaczynam jako użytkownik VW T4 westfalia - ten kupiony na forumowej giełdzie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bsylvia

witam,

przepraszam że przeoczyliśmy powitanie...

jesteśmy tu od prawie 2 tygodni, więc późno nadrabiamy zaległości, ups

Jesteśmy 4-osobową rodzinką skupioną na poszukiwaniach naszej wymarzonej budki! :przyczepa:

Witamy wszystkich fenomanalnych ludzi, których już mieliśmy okazję spotkać na forum i tych których niedługo spotkamy (co nieuniknione)

do poczytania i do zobaczenia

ps. piszę "my" ponieważ sekretarzuje Sylwia a podpowiada Zbyszek :hej:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
starczus

Witam.

Na imię mi Adam, na forum zajrzałem po jakieś ciekawe porady ponieważ teraz wraz z tata przerabiamy VW T4 max na kemping:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
JacekW

Witam wszystkich.

Jestem miłośnikiem Karpat Wschodnich i Południowych (Ukraina i Rumunia) i ogólnie wypraw i podróży. Odwiedziłem kilka egzotycznych miejsc np: pustynie Maroka, Kaukaz, bagna Białorusi, ale jednak ciągnie mnie dalej w te Karpaty, gdzie mam blisko a czas tam płynie jakoś inaczej.

Z uwagi na nasze maluchy planujemy podróżować trochę wygodniej niż tylko z plecakiem i namiotem.

Zakupiłem samochód T4, śmieję się że jest to samochód ekspedycyjny i planuję w najbliższym czasie kupno przyczepy kempingowej.

Fotki z pierwszego wyjazdu z dziećmi w dość wysokie góry...

IMG_2322.jpg

W trakcie wyprawy rodzinnej w Karpatach Południowych w Rumunii

IMG_2346.jpg

Samochodem na ponad 2 tyś m n.p.m.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
smyk77

Witam wszystkich Forumowiczów.Mam na imię Jarek.Karawaningiem interesuje się już trzeci rok.Mam nadzieje,ze nasza współpraca będzie przebiegała w miłej atmosferze.Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dudek_t

Witam serdecznie wszystkich Karawaningowców.

Bardzo się cieszę że trafiłem na to forum. Fakt, zarejestrowałem się już w zeszłym roku i od tamtej pory czytam wasze relacje i podziwiam wasze "sprzęty".

Do karawaningu ciągnie mnie od początkowych lat mojego życia. Kiedy pierwszy raz zobaczyłem przyczepę/kampera wiedziałem że kiedyś muszę tego spróbować.

Po wielu planach na przerobienie VW Caddy Maxi na mikrokampera, podliczeniu kosztów, wyszczególnieniu plusów i minusów takiego rozwiązania doszedłem do wniosku że... to się nie uda.

Stąd decyzja o kupnie przyczepki. Założyłem wątek w dziale "zakupowym" odnośnie "cepki" którą zamierzam kupić i ruszyć w pierwszą trasę już za tydzień :) Spełnianie marzeń to jest to :)

Będę miał do Was pewnie mnóstwo pytań i trochę Was pomęczę. Mam nadzieje że w zamian będę mógł się odwdzięczyć fajnymi relacjami z ciekawych miejsc!

Do zobaczenia na szlaku!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TesKris

Witamy.

Zgodnie z dobrymi manierami chcieliśmy się przywitać na formu podróżniczo-kamperowym.

Nasz zespół :

Terenia,

Krzysztof,

mała Olga,

oraz krnąbrna, aczkolwiek niedająca się nie lubić Sara marki posokowiec bawarski

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
chomik

Joł :D

No tak, najpierw po prośbie do Was, a teraz się okazuje, że się nie przedstawiliśmy.

To MY - Misia i Chomik.

Karawaningiem interesujemy się od niedawna, chociaż uwielbiamy podróże i zwiedzanie. Jesteśmy miłośnikami kotów :D

Oboje około 30 - nasz zespół póki - co bezdzietny :D

Znam się troszku na elektronice i fotografii - może uda się coś pomóc w tych tematach.

Pozdrawiamy Wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jubi-tom

Witam wszystkich

miec własna przyczepe i gdzies pojechac z rodzina to było moje marzenie które spełniłem .zakup przyczepy był zawsze na koncu ale ze wzgledu na hobby które wciągnęło całą rodzine zostałem zmuszony do kupienia "sypialni na kółkach". mój 6 letni synek sciga sie gokartami i wyjazdy na zawody wymuszaja zostanie na noc obok toru . to bedzie moj pierwszy sezon z przyczepa i mam nadzieje ze bedzie bardzo udany .

Fajnie jest do Was dołaczyc

pozdrawiam Tomek aha jak mozna dołączyc wiecej zdjec?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
MichalKJ

Witam,

Czytam forum od dawna, jest świetne. Od dawna jeżdżę z przyczepą. Od paru lat wynajmowaną, teraz będzie własna 2+2

Pozdrawiam :drive:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
sankrystian

Witajcie!

Na forum trafiłem szukając czegoś w google. Zarejestrowałem się i ................... no właśnie . Zapomniałem się przedstawić i prosić o przyjęcie do tak szacownego grona.

W Y B A C Z C I E !!! :dzieki::dzieki::dzieki::zly:

Mam na imię Krystian i od lipca jestem na emeryturze. Sympatykiem Karawaningu jestem od czterdziestu lat a pierwszą przyczepę kupiłem rok temu. Już miesiąc korzystam z Waszych doświadczeń i porad , za które bardzo dziękuję. Na dzień dzisiejszy jestem z Wami całym pyskiem . Dach oklejony naklejkami z logo i ramka tablicy rejestracyjnej zmieniona na tą właściwą.

Pozdrawiam Wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
listek

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów

Mam na imię Paweł. Wraz z moją żoną oraz dwiema córeczkami staliśmy się szczęśliwymi posiadaczami wymarzonej i długo poszukiwanej przyczepki.

Dużym ułatwieniem przy zakupie cepki były cenne porady i informacje, które uzyskaliśmy czytając Wasze forum, za co bardzo dziękuję.

Pochodzimy z Wrocławia, preferujemy wyjazdy na pola kempingowe jak i zarówno plenerowe " na dziko " :)

Mamy za sobą pierwszy udany wypad do Bolkowa ( Camping Pod Lasem ), który z czystym sumieniem możemy Wam wszystkim polecić.

Jako nowicjusz w kwestii karawaningu liczę na pomoc od znawców tematu :)

Pozdrawiam

Paweł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Elmo79

witajcie,

chciałbym się przywitać - forum śledzę już od dawna, niemniej jednak postanowiłem się wreszcie zarejestrować. Na imie mam Jacek. Zaczynałem przygodę z caravaningiem z niewiadówką 126N, ostatnio w domu pojawiła się przyczepka Beyerland 430TM, więc będzie spory przeskok. Pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
anglik954

Witam serdecznie chciała bym się przywitać . Nasza przygoda z karawaningiem zaczęła się od małej przyczepki, teraz zatrzymaliśmy się na fendzie. Jeździmy od trzech lat i nie wyobrażam sobie już inaczej!!!! Mam nadzieje że szybko załapie kontakt ze stałymi bywalcami tego forum.Jesteśmy ze Świdnicy i zaczynamy sezon w Sławie ale poszukujemy fajnych i sprawdzonych miejsc także czekamy na propozycje.

Edytowane przez anglik954 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi