Skocz do zawartości
KarawaningPl

Kemping U Michała

Rekomendowane odpowiedzi

coolzizi

Witaj Krajanie, miało być: cena za płotem wyższa. Życzenia dobrego 2016 roku dla Ciebie całej Braci kamperowej. CZekamy z Elą na marzecz 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
BartoszK

Zdrowka dla Was ... A wszystkim polecam Białowieże - oaza spokoju i piekne trasy na rowerowe eskapady...

Polecam takze Białowieskie Centrum Sportu - 2 porządne rowery na 3 dni (od czwartku wieczora do niedzieli po obiedzie ) z przyczepką dla dziecka wypożyczyliśmy za 130 zeta!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Commander

Gorąco polecam kemping "Dom pod Bocianem"

Cicho, ładnie, bezproblemowo i grzecznie.

Co najważniejsze jest gdzie wyjśc rano z psem, bo kemping graniczy ze szczerym polem z tyłu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jacek00

Właśnie rozważałem ten kemping, i to co zostało napisane powyżej potwierdza się też w opiniach na Google Mapsach. Do wykreślenia...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dudek_t

Jacek, gdybyś jednak zjechał do Białowieży to koniecznie musimy umówić się na oblewanie nowych budek. Mam tam rzut beretem :) a i spore szanse że jadąc bądź wracając z Białowieży zobaczysz moja budę z drogi :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jacekzoo

Koniecznie machnij baner ,,budka dudka,, nawet się rymuje :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jacek00

Jacek, gdybyś jednak zjechał do Białowieży to koniecznie musimy umówić się na oblewanie nowych budek. Mam tam rzut beretem :) a i spore szanse że jadąc bądź wracając z Białowieży zobaczysz moja budę z drogi :D

Hehe, no właśnie zastanawiamy się w jakim kierunku jechać na weekend majowy. W końcu niemal 10 dni będzie, więc można się poszwędać :) Myślę włąśnie o kierunkach wschodnich bo te rejony są nam najmniej znane :) Jak będę wiedział dokąd to dam znać :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
powolniak

Właśnie rozważałem ten kemping, i to co zostało napisane powyżej potwierdza się też w opiniach na Google Mapsach. Do wykreślenia...

Na temat pól w Białowieży kilka zdań oraz fotek i filmik zamieściłem w postach # 49, 51, 52, 54, 59, 60 i 62  w wątku http://forum.karawaning.pl/topic/5170-majowy-weekend-w-bialowie%C5%BCy/page-4 .

Zaglądaliśmy na pole „Dom pod Bocianem”, o którym wspominał Commander, ale nie przypadło ono nam do gustu z powodów estetycznych. Namiar telefoniczny na to pole: 600 788 739 oraz 85/681 26 81.

My wybraliśmy pole "U Kołodzieja". Przesympatyczni właściciele oraz wzorcowa czystość. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi