Skocz do zawartości

Dzieci na zlocie


Rysiaczek

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem zapytanie z hufca odnośnie opieki nad dziećmi podczas zlotu . Proponują nam całodzienną opiekę od 8 .00 do 20.00 z przerwami na posiłki , kiedy to na tą chwilę będą wracać do rodziców . W zapytaniu jest ! Które to dni i ilość milusińskich . Proponuję opiekę w dniach 1,2,3 maja . W informacji podana jest także cena takiej całodziennej opieki to 8 zł od główki płatne przy wjeździe i zadeklarowanej wcześniej na forum. Przy tej cenie to minimum 30 dzieciaczków . Hufiec deklaruje profesjonalną pedagogiczną opiekę i wspaniałą zabawę

 

 

Romuś / Ptaku / zrobi listę w drugim poście i tam będzie dopisywać chętnych do zlotowego dziecięcego show .

 

Deklarujemy np. j/n

 

Rysiaczek 1,2,3 maj jeden wnuczek

 

 

Gdyby ktoś chciał bardziej szczegółowych informacji proszę pisać na priva lub mejla > peter1401<

Edytowane przez Rysiaczek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak pisał Rysiaczek lista będzie zawierać dni 1, 2, 3, maja .

Wpisując oprócz dni w ,których chcemy opieki nad naszymi dziećmi wpiszmy wiek i płeć c - chłopak d - dziewczynka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy będzie druch Boruch

 

sorki ale nie mogłem się powstrzmać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie będą to druhny które są do tego przygotowane i mają odpowiednie uprawnienia (opiekunów)

będą to 3 bloki programowe po śniadaniu po objedzie i po kolacji - na posiłki dzieci będą wracać do rodziców

 

jesteśmy w stanie opiekować się dziećmi od 5 roku życia

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie będą to druhny które są do tego przygotowane i mają odpowiednie uprawnienia (opiekunów)

będą to 3 bloki programowe po śniadaniu po objedzie i po kolacji - na posiłki dzieci będą wracać do rodziców

jesteśmy w stanie opiekować się dziećmi od 5 roku życia

pozdrawiam

 

A ja mam następujące pytanie:

DO jakiego wieku można zgłaszać dzieci? :ee:

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam następujące pytanie:

DO jakiego wieku można zgłaszać dzieci? :ee:

Pozdrawiam :)

 

 

Przy odrobinie szczęścia możesz się załapać ;)

 

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.