Jump to content
Milosz

KIP

Recommended Posts

Bombee

To i ja dołączam się do klubu :)

Moja przyczepka to 370 K z 1976 r :)

Tutaj mój wątek na forum:

Sylvka

To i ja się przyłączę 🙂 Jestem szczęśliwą posiadaczką aż dwóch budek (to jak uzależenienie...). Jedną z nich jest KIP Hi Line 41 EK. Jestem zakochana w tej przyczepie i uwielbiam jeździć z nią na wiejski wypoczynek, w tym na wakacje. Mimo, że ma prawie 30 lat, nadal robi wrażenie. Solar, bojler, pompa wody, ogrzewanie centralne, lodówka na gaz, mover. "Stary, ale jary". Kupiłam ją na nieuzbrojoną działkę na wsi, na której przesiadujemy od czasu "narodowej samoizolacji". Uwielbiam, bo jestem samowystarczalna. Prąd ze słońca, toaleta, ciepła woda podgrzewana na gaz i ogrzewanie. Kupiłam drugą kasetę do toalety i przy zapasie wody spokojnie mieszkam tydzień na odludziu na wsi,  w ciszy i spokoju. Doceniłam ją też w wakacje, bo jej niezależność energetyczna oraz niewielki rozmiar, pozwalają zaparkować na dowolnym, nawet zapchanym kempingu. W szczytowym momencie bawiliśmy się w budce w 6 osób! Gdy siedzę w moim KIPie, myślę że tak właśnie wygląda życie, jest miłe i komfortowe. Cenię tę markę za dobrą jakość. Każdy kto nas odwiedza, jest pod wrażeniem jej możliwości. Moja druga budka to Tabbert, bardziej stacjonarna. Osiągnięcie takiego stopnia komfortu, jak w KIPie, wymaga już sporych nakładów finansowych (mimo, że Tabberty, to też fajne budki). Pozdrawiam serdecznie wszystkich przyczepowych nomadów. Przyczepy to nie kaprys, ale styl życia 😉

petros

Witam Kipowców.

Wiele lat temu byłem posiadaczem Kipa Mk 400 z 83r. Robiąc jego remont zamówiłem zrobienie naklejek 3 kompletów. Jeden nakleiłem, jednego oddałem koledze Kogi, a dzisiaj robiąc porządki znalazłem ostatni. Może ktoś remontuje starą przyczepę? i mu się przyda. Oddam za przysłowiowe Piwo. Tel 602 714 937

20210110_200406.jpg