Skocz do zawartości

KIP


Milosz

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 22.03.2019 o 21:38, maciejek34 napisał:
W dniu 22.03.2019 o 18:48, smutny napisał:
 

Ja to zielony jestem, daj fotki na forum to koledzy z większym doświadczeniem na pewno pomogą, sprawdz przednią ścianę, u mnie pojawiły się pęknięcia poszycia w czterech narożnikach przy oknie, ogólnie kipy są bardzo rzadko spotykane

Rozumiem.

Koledzy, takie ma bolączki to cudo.Właściciel mówił mi, że przedni narożnik od mycia za mocnym karcherem farba zeszła, a tylny , że niegroźne wgniecenie od cofania i nic się nie dzieje. On takie kupił 3 lata temu. Poza tym stoi to pod chmurką i ładnie na zdjęciach wygląda. Nie mamy na razie czasu, żeby podjechać ale podoba nam się. Co sądzicie o takim KIPie 96' dmc1230? 

IMG_1968.JPG

IMG_1934.JPG

IMG_3644.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 235
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Koledzy/ koleżanki. Stałem się szczęśliwym posiadaczem takiej sztuki... KIP K390/6. Czy ktoś dysponuje jakimś manualem do tego modelu?? Dodam, że przekopałem stronę KIPa i inne i nie znalazłem nic poza broszurkami. A może ktoś wie gdzie są bezpieczniki, jak podłaczyć instalację 12v etc? Pozdrawiam, Michał

57297846_1185634381589348_3461119951195078656_n.jpg

57584269_263979797877936_2200705319363936256_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 18.04.2019 o 23:03, tarzan23 napisał:

I my się pochwalimy KIP37e Specjal 2001

Zajefajna i leciutka jak na KIP-a :)

Zapodaj jakieś fotki z wnętrza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. 

I ja jestem szczesliwym posiadaczem Kip de luxe 35 kl z 1989

Kip jest z nami od tygodnia. Wiec póki co poznajemy się?

Moze ktos z Was ma juz jakieś doswiadczenia z tym modelem i chetnie sie nimi podzieli.

Pozdrawiam.

 

 

cid_940.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...

Odkupiłem Kipa od użytkownika bicpl z tego wątku

 

Swoją drogą fajna przyczepa która już spełnia moje potrzeby w 100% :) czyli łóżko piętrowe ;) 

Od zakupu przez poprzedniego właściciela przejechała max 10 km i postawiona na rok czasu czekała na mnie.Jednak bicpl zdążył spalić energoblok ale nie zdążył spuścić wody na zimę co spowodowało rozsadzenie bojlera ;) Po zakupie jedynie zdążyłem przyczepę umyć(dwa dni szorowania) i wstawić pod pokrowiec. 

 Wszystko już jest ogarnięte,energoblok zastąpił zasilacz serwerowy a za ładowanie akumulatora odpowiada regulator MPPT  TRACER 2210AN wraz z panelami 2 x 100W (Panele muszą poczekać do wiosny na montaż ) Bojler też został naprawiony,nie cieknie. Teraz sobie zimuje :) 

20191130_113454.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
W dniu 18.04.2019 o 23:03, tarzan23 napisał:

Witam forum KIP-a

I my się pochwalimy KIP37e Specjal 2001  ?  DMC950 , zwiedziła  wybrzeże PL wielokrotnie oraz wyspę UZNAM od kwietnia do listopada 2018 :-)))

 

KIP 37E SPECJAL.jpg

 

Witam czy są tu nadal fani kipa 37?

Teraz, tarzan23 napisał:

 

Witam czy są tu nadal fani kipa 37?

Może jakiś zlocik fanów KIP w 2020??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.04.2019 o 23:03, tarzan23 napisał:

Witam forum KIP-a

I my się pochwalimy KIP37e Specjal 2001  ?  DMC950 , zwiedziła  wybrzeże PL wielokrotnie oraz wyspę UZNAM od kwietnia do listopada 2018 :-)))

 

KIP 37E SPECJAL.jpg

Pochwal się jak wygląda w środku. My też mamy Kipa tylko model 35 a ten twój mnie urzekł. Jest bardzo ładny. Kipy to jednak zupełnie inne przyczepy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

małe kip'y 35 są po prostu fajne ;)

Pozdrawiam użytkowników. 
Mar!o - swietna cepka - i dach jak w eribach tych mniejszych .... Super sprawa ;)

 

Mój Kiper już ma swoje lata, ale dalej dzielnie służy.

kipSmall.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.