Skocz do zawartości

KIP


Milosz

Rekomendowane odpowiedzi

Waga nie realna, mam kipa z 96 roku, DMC 1230kg, MW 910kg, może to MW ?

Cześć,
jestem w trakcie rozważania zakupu budki. Do tej pory jeździliśmy z namiotem ale zawsze chodziła po głowie przyczepa. Urzekły mnie KIP-y
Nie widziałem jeszcze żadnej na żywo, ale na zdjęciach mają to coś. Wybór nie duży. Jedna szczególnie wpadła mi w oko i jestem zauroczony ale chciałbym zasięgnąć Waszej opinii zanim pojadę 300km. Co sądzicie o tym ogłoszeniu? 
https://www.olx.pl/oferta/kip-grey-land-dmc-750kg-CID5-IDz4Xve.html
 
Tu masz broszury z różnych roczników, w tabelach podane wymiary itp https://kipcaravans.nl/kip-brochures/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 235
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dzieki, już wiem, że od tego typa nic nie kupie. Miał mi wysłać zdjęcie dow Rej i tabliczki bo ta masa mi od początku nie pasuje. Narazie cisza... handlarze z branży motoryzacyjnej to straszne świnki .  A już na forach to potrafią cuuuda wypisywać . Komentarz użytkownika „Iwan” to na 100 % ten handlarz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu byłem u niego oglądać budkę dla kogoś, angielka. Nie znalazłem śladów wilgoci, tylko cena jak dla mnie była zaporowa, takie angielki chodziły po 7 a ta stała podajże 12,5. A inne na placu po 7-8 czy nawet 9k to sam zgniły gruz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Kupiłem niedawno starego 1982 KIP KT 390. Nie mogę rozgryźć elektryki wnętrza. Jest ktoś w stanie powiedzieć mi skąd w tej przyczepie bierze się zasilanie 12v? Gdzie jest miejsce na akumulator, jakieś bezpieczniki itp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, maciejek34 napisał:

Waga nie realna, mam kipa z 96 roku, DMC 1230kg, MW 910kg, może to MW ?

Zastanawiam się nad takim jak Twój tzn waga i rok ten sam w wersji „star line” . Jesteś zadowolony z tej przyczepy? Nie będzie za ciężka do mojego 1.8 benz ? 184 kuce pociągną to bez nadmiernego potu? Nie chce zmęczyć auta na dłuższych trasach, a mam automat. Mogę podesłać Ci kilka fot żebyś rzucił fachowym okiem?

 

Edytowane przez smutny (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.03.2019 o 23:09, smutny napisał:

Cześć,

jestem w trakcie rozważania zakupu budki. Do tej pory jeździliśmy z namiotem ale zawsze chodziła po głowie przyczepa. Urzekły mnie KIP-y?

Nie widziałem jeszcze żadnej na żywo, ale na zdjęciach mają to coś. Wybór nie duży. Jedna szczególnie wpadła mi w oko i jestem zauroczony ale chciałbym zasięgnąć Waszej opinii zanim pojadę 300km. Co sądzicie o tym ogłoszeniu? 

https://www.olx.pl/oferta/kip-grey-land-dmc-750kg-CID5-IDz4Xve.html

 

ulica Fabryczna we Wrocławiu to mniej więcej taki wiórek pod Poznaniem - czyli nic wartego uwagi , a powiedział bym że wręcz niewartego zachodu

zarówno przyczepy jak i samochody z placyku obok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, chris_66 napisał:

ulica Fabryczna we Wrocławiu to mniej więcej taki wiórek pod Poznaniem - czyli nic wartego uwagi 

Teraz już wszystko wiem. Ja rozumiem, ze każdy szuka grosza ale niepotrzebnie te podchody na forach . Ma szczęście , ze bardziej mnie nie wk....ł bo bym mu taki marketing zrobił w internetach ze zostałby mu tylko karawan pogrzebowy. Powinien sobie zdawać sprawę, ze kto mieczem wojuje od miecza poginie, a jak trafi kosa na kamień to ... iskry i nie ma litości 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Ja to zielony jestem, daj fotki na forum to koledzy z większym doświadczeniem na pewno pomogą, sprawdz przednią ścianę, u mnie pojawiły się pęknięcia poszycia w czterech narożnikach przy oknie, ogólnie kipy są bardzo rzadko spotykane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez urazy ale jestem Ci wdzięczny, że dzieki Tobie tam nie pojechałem ?bo nic bardziej nie psuje dnia jak dzień stracony!!! Opinia ( „gnojenie” ) dotyczy bezpośrednio komisu ?

Miłego!

Czy takie numery jak na zalaczonym obrazku ,wg Was dyskwalifikują budę ? Moge trochę pomajsterkowac ale nie wiem czy warto? 85’ Kip Kio

 

Chodzi o to

5A812141-916C-49C2-984D-2F3E27134CA9.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.