Jump to content
Milosz

KIP

Recommended Posts

maciejek34

Co to znaczy podlewarowac ?, budka musi stać na kołach !

swi3ty

Jest i KIP'ek u mnie ;)))

post-24387-0-27631400-1507618699_thumb.jpg

post-24387-0-37608800-1507618700_thumb.jpg

post-24387-0-35241800-1507618701_thumb.jpg

Darenka

Witam,

Czy ktoś z szanownego grona sympatyków przyczep KIP a mieszkający w lubuskiem,w okolicach Sulechowa,mógłby podjechać i obejrzeć tą przyczepkę.Mam dość spory kawał drogi ze Śląska do Sulechowa i gdyby się okazała zgniłkiem to szkoda czasu i kilometrów.Mieszkam na granicy wojsko.śląskiego i małopolskiego,więc jest szmat drogi tam jechać.

http://allegro.pl/show_item.php?item=6998370476

Maciekk

Witam wszystkich posiadaczy KIP. Kilka słów:

KIP Grey Line 45 TLB '89 + holownik Hyundai Galloper 2,5 TD

post-31765-0-52327600-1512745728_thumb.jpg

karex

Cześć.

To i ja się przedstawię. Karol - Zduńska Wola - czyli okolice Łodzi.

W lipcu 2017 r. kupiłem KIP 42T De LUX z 1988 r. To była szybka decyzja. W piątek stwierdziłem, że może by kupić jakąś przyczepę? Przejrzałem ogłoszenia, znalazłem pod Włocławkiem. W sobotę kupiłem, a we wtorek już byliśmy na Mazurach nad Śniardwami :D . Rama ideał, hamulec najazdowy też działa bez zarzutu. Buda do jakiejś tam roboty - ale szczerze nie mam zamiaru robić nie wiadomo czego. Za te pieniądze miałbym porządny namiot z wyposażeniem, a tak mam fajną przyczepkę. Wszystkie instalacje działają. Trafiło mi się :D .

2017-08-08 12.52.32.jpg

Tsport
W dniu 12.03.2018 o 13:12, karex napisał:

Cześć.

To i ja się przedstawię. Karol - Zduńska Wola - czyli okolice Łodzi.

W lipcu 2017 r. kupiłem KIP 42T De LUX z 1988 r. To była szybka decyzja. W piątek stwierdziłem, że może by kupić jakąś przyczepę? Przejrzałem ogłoszenia, znalazłem pod Włocławkiem. W sobotę kupiłem, a we wtorek już byliśmy na Mazurach nad Śniardwami :D . Rama ideał, hamulec najazdowy też działa bez zarzutu. Buda do jakiejś tam roboty - ale szczerze nie mam zamiaru robić nie wiadomo czego. Za te pieniądze miałbym porządny namiot z wyposażeniem, a tak mam fajną przyczepkę. Wszystkie instalacje działają. Trafiło mi się :D .

2017-08-08 12.52.32.jpg

Gratulacje. Oby dobrze służyła.

karex

Dziekuje, jest co przy niej porobic. Nawet wypadaloby rozebrać przodek (bakiste, okoloszybie, itd), ale nie za bardzo mam warunki. Na razie ją uszczelnilem, zakonserwowalem i wzmocnilem tu i ówdzie. A w zeszlym tygodniu przed wypadem zmienilem wtyczke na 13 PIN, dorzucilem swiatla przeciwmgielne i cofania z kamerą. Przerobilem na szybko oswietlenie wewnętrzne na płytki ledowe. No i w samochodzie, tez zrobilem gnizdo 13 PINowe. Zresztą w przyczepce światła pozycyjne też zmieniłem na ledy, bo na żarówkach było to 70 Watów (8 żarówek) i jakby zostawić samochód i przyczepę na kilka godzin na światłach pozycyjnych to szkoda akumulatora.

Jak wrócimy z wekendu to zrobię doładowywanie akumulatora w przyczepie z samochodu, pompkę do wody dwubiegową - po co ma się męczyć, jak nie potrzeba nieraz dużego strumienia wody. Do tego jezeli bede mial czas to spróbuję wymusić chłodzenie "ciepłej" strony lodówki, bez sensu jak jest na gazie grzeje całą szafkę ze zlewozmywakiem.

desperos

To i ja się zamelduję wśród posiadaczy KIP-ów  :)

KIP KG 42 T 

8.jpg

melklik

A oto mój zestaw. Obecnie w Gąskach.

IMG_20180702_201107.jpg

desperos

Wspomnienie powrotu z grzybobrania....Stanica Harcerska Biały Brzeg .

grzybobranie KIP.jpg

smutny

Cześć,

jestem w trakcie rozważania zakupu budki. Do tej pory jeździliśmy z namiotem ale zawsze chodziła po głowie przyczepa. Urzekły mnie KIP-y?

Nie widziałem jeszcze żadnej na żywo, ale na zdjęciach mają to coś. Wybór nie duży. Jedna szczególnie wpadła mi w oko i jestem zauroczony ale chciałbym zasięgnąć Waszej opinii zanim pojadę 300km. Co sądzicie o tym ogłoszeniu? 

https://www.olx.pl/oferta/kip-grey-land-dmc-750kg-CID5-IDz4Xve.html

iwan

Kupiłem swojego KIPa u tego gościa i jestem zadowolony.Wygląda zdrowo....

smutny
40 minut temu, iwan napisał:

Kupiłem swojego KIPa u tego gościa i jestem zadowolony.Wygląda zdrowo....

?A długo go sprzedajesz? Wiem wiem, praca handlarza nie jest lekka, a marketing szeptany to moc?

Może rzucę okiem na to przejazdem, tylko dziś po 15:00 tak jak się umawialiśmy wyślij o co prosiłem?

p.s. takie numery to nie ze mną. Jak penetrujesz fejsa w poszukiwaniu klienta to wymyśl chociaż inne nazwisko na forum niż jego własne? 

BUMERANG
W dniu 20.03.2019 o 23:09, smutny napisał:

Nie widziałem jeszcze żadnej na żywo, ale na zdjęciach mają to coś. Wybór nie duży. Jedna szczególnie wpadła mi w oko i jestem zauroczony ale chciałbym zasięgnąć Waszej opinii zanim pojadę 300km. Co sądzicie o tym ogłoszeniu? 

https://www.olx.pl/oferta/kip-grey-land-dmc-750kg-CID5-IDz4Xve.html

DMC 750 - to ile ładowności. Będzie ze 2 kg. :hmm:  Zanim pojedziesz poproś o zdjęcie tabliczki znamionowej albo lepiej kwit z wagi. Kipy to raczej solidne i ciężkie są. Wygląda na wałek.

Może ktoś z forumowiczów ma takiego Kipka to się wypowie.

Fabryczny solar... :hehe::lol2: