Skocz do zawartości

KIP


Milosz

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 235
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam,

Czy ktoś z szanownego grona sympatyków przyczep KIP a mieszkający w lubuskiem,w okolicach Sulechowa,mógłby podjechać i obejrzeć tą przyczepkę.Mam dość spory kawał drogi ze Śląska do Sulechowa i gdyby się okazała zgniłkiem to szkoda czasu i kilometrów.Mieszkam na granicy wojsko.śląskiego i małopolskiego,więc jest szmat drogi tam jechać.

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=6998370476

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Cześć.

To i ja się przedstawię. Karol - Zduńska Wola - czyli okolice Łodzi.

W lipcu 2017 r. kupiłem KIP 42T De LUX z 1988 r. To była szybka decyzja. W piątek stwierdziłem, że może by kupić jakąś przyczepę? Przejrzałem ogłoszenia, znalazłem pod Włocławkiem. W sobotę kupiłem, a we wtorek już byliśmy na Mazurach nad Śniardwami :D . Rama ideał, hamulec najazdowy też działa bez zarzutu. Buda do jakiejś tam roboty - ale szczerze nie mam zamiaru robić nie wiadomo czego. Za te pieniądze miałbym porządny namiot z wyposażeniem, a tak mam fajną przyczepkę. Wszystkie instalacje działają. Trafiło mi się :D .

2017-08-08 12.52.32.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 12.03.2018 o 13:12, karex napisał:

Cześć.

To i ja się przedstawię. Karol - Zduńska Wola - czyli okolice Łodzi.

W lipcu 2017 r. kupiłem KIP 42T De LUX z 1988 r. To była szybka decyzja. W piątek stwierdziłem, że może by kupić jakąś przyczepę? Przejrzałem ogłoszenia, znalazłem pod Włocławkiem. W sobotę kupiłem, a we wtorek już byliśmy na Mazurach nad Śniardwami :D . Rama ideał, hamulec najazdowy też działa bez zarzutu. Buda do jakiejś tam roboty - ale szczerze nie mam zamiaru robić nie wiadomo czego. Za te pieniądze miałbym porządny namiot z wyposażeniem, a tak mam fajną przyczepkę. Wszystkie instalacje działają. Trafiło mi się :D .

2017-08-08 12.52.32.jpg

Gratulacje. Oby dobrze służyła.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje, jest co przy niej porobic. Nawet wypadaloby rozebrać przodek (bakiste, okoloszybie, itd), ale nie za bardzo mam warunki. Na razie ją uszczelnilem, zakonserwowalem i wzmocnilem tu i ówdzie. A w zeszlym tygodniu przed wypadem zmienilem wtyczke na 13 PIN, dorzucilem swiatla przeciwmgielne i cofania z kamerą. Przerobilem na szybko oswietlenie wewnętrzne na płytki ledowe. No i w samochodzie, tez zrobilem gnizdo 13 PINowe. Zresztą w przyczepce światła pozycyjne też zmieniłem na ledy, bo na żarówkach było to 70 Watów (8 żarówek) i jakby zostawić samochód i przyczepę na kilka godzin na światłach pozycyjnych to szkoda akumulatora.

Jak wrócimy z wekendu to zrobię doładowywanie akumulatora w przyczepie z samochodu, pompkę do wody dwubiegową - po co ma się męczyć, jak nie potrzeba nieraz dużego strumienia wody. Do tego jezeli bede mial czas to spróbuję wymusić chłodzenie "ciepłej" strony lodówki, bez sensu jak jest na gazie grzeje całą szafkę ze zlewozmywakiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...

Cześć,

jestem w trakcie rozważania zakupu budki. Do tej pory jeździliśmy z namiotem ale zawsze chodziła po głowie przyczepa. Urzekły mnie KIP-y?

Nie widziałem jeszcze żadnej na żywo, ale na zdjęciach mają to coś. Wybór nie duży. Jedna szczególnie wpadła mi w oko i jestem zauroczony ale chciałbym zasięgnąć Waszej opinii zanim pojadę 300km. Co sądzicie o tym ogłoszeniu? 

https://www.olx.pl/oferta/kip-grey-land-dmc-750kg-CID5-IDz4Xve.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, iwan napisał:

Kupiłem swojego KIPa u tego gościa i jestem zadowolony.Wygląda zdrowo....

?A długo go sprzedajesz? Wiem wiem, praca handlarza nie jest lekka, a marketing szeptany to moc?

Może rzucę okiem na to przejazdem, tylko dziś po 15:00 tak jak się umawialiśmy wyślij o co prosiłem?

p.s. takie numery to nie ze mną. Jak penetrujesz fejsa w poszukiwaniu klienta to wymyśl chociaż inne nazwisko na forum niż jego własne? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.03.2019 o 23:09, smutny napisał:

Nie widziałem jeszcze żadnej na żywo, ale na zdjęciach mają to coś. Wybór nie duży. Jedna szczególnie wpadła mi w oko i jestem zauroczony ale chciałbym zasięgnąć Waszej opinii zanim pojadę 300km. Co sądzicie o tym ogłoszeniu? 

https://www.olx.pl/oferta/kip-grey-land-dmc-750kg-CID5-IDz4Xve.html

 

DMC 750 - to ile ładowności. Będzie ze 2 kg. :hmm:  Zanim pojedziesz poproś o zdjęcie tabliczki znamionowej albo lepiej kwit z wagi. Kipy to raczej solidne i ciężkie są. Wygląda na wałek.

Może ktoś z forumowiczów ma takiego Kipka to się wypowie.

Fabryczny solar... :hehe::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.